• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty seš hlavně prdlá tak to máš zkusit a pak mu říct,že to asi neni pro tebe (kdyby si zjistila,že ti to nejde) od toho jsou asi ty zkušebky :confounded: .
6. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
čus vysavačová proncezno tyjo vy s těma pupkama teda uklízíte ..já se svojí netěhu pneu nedělám nic ,jinak moje mudra dneska řekla at se na to vyprdnem ..kroutila nad tim hlavou ..nesla jsem jí dekurzy z car
6. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
já neřekla že to nezkusim ,jen že mě musí vše naučit ,ale určo to poznal ..
6. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
jakej milion :angry: ?? po týdnu se zajedeš.a Vládysovi se nedivim
6. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
měla jsem jít nejdřív na pohovor k tobě ..chtěla jsem ale nejela kobyla
6. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
nakonec řekl že si to musí promyslet tak je to myslím jasné .. :wink: prostě jsem to pohnojila ..
6. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
zatim mám o zábavu postaráno a chodim na kurzy které pokračují ...od příštího týdne od 8 do 16hod.
6. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
na jak je to dlouho a mám pořád zafixovaný,že si to měla dělat v úterý a co je příští týden?
6. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
ted ve čtvrtek dělám zkoušky z PC a pokračuje to nějakou seberealizací ,pohovorama atd..
6. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
tak to je dobrý to ser na pokladní půjdeš rovnou na asistentku :wink:
6. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
tak mizim je tu vladís zježenej
6. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
6. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
ha, strana 3, tak to teda ne, to by takhle nešlo...

já jsem snad odhodila bacil a jdu se chystat na výšlap, pak se zase zjevím, dočtu a hurá do pokecu, teda jestli tady někdo bude :pensive: :confused: :fearful:
7. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
já už jsem přála dobré ráno,ale asi mi to tam nenaskočilo.Jedu něco nakoupit možná bych měla zajet na to EKG-no uvidim jak se mi bude chtít.Rozhodně si musim koupit něco na sebe hlavně kalhoty
7. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
zase strana 3 :cry: :cry: :cry: to je chrůza :cry: :cry: :cry:
7. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
tak já jdu dočítat, abych byla v obraze :wink:
7. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
mur, taky si myslím, že to uteče, za chvíli budeme péct cukroví, kupovat a balit dárky, vždyť už některý obchody prudí s Mikulášem..., pak vítat nový rok a šup už budou výsledky :grinning:

aann, kurýrovala jsem se černým čajem s citrónem a medem. zázvor nějak nemusím. ale vypadá to, že je mi líp, dneska už proběhl výšlap, ale jsem unavená, takže to tady dolouskám a hodím 60 nebo 120 :grinning:

leni, ty víš, jak sobě a mamce zpestřit odpolko, co? :grinning: ty nový kabelky jsou záludny mršky :grinning:

leni, vy teda na těch chajdách makáte, teda... a jsem ráda, že tě kurs baví, to se neztratí mít takový certifikát :grinning: hele a nepodceňuj se, za prvé ze začátku jsi v práci v hájení, když jsi nová, teoreticky i když jdeš dělat to, co jsi už dělala, tak se musíš zaučit, protože to je všude trochu jiný a když ti jde kurs na pc, proč by ti nešla hlavní pokladní??????? a o jaký krám se jedná?

aann, včera mi kůň taky nešel, tak to bylo asi všude... a souhlasím s aann, co píše, leni :wink:
7. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
leni, nedovedu si zježenýho vládíse představit :grinning: :grinning: :grinning:

a ten kurs seberealizace a pohovorů je super, naučí tě tam co říkat a co ne, do jaké míry odkrýt karty a co je nemusí zajímat :grinning: to budeš určitě nadšená!!!

čus aann, ty už se chystáš na EKG? mě řekla obvodní, že až ve 30. a kalhoty bych taky potřebovala.

teď jdu hodit chrupíka a pak vyrazím do obchodů, tak zatím papa a ne že vás zase najdu na straně 3!!!!! :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
čus růženko a ostatní ..tak jsem doma, dneska byl test nanečisto a zítra hurá....myslím ,že by to mělo být v pohodě ,nejlíp mi jde ze všeho toho excel,tabulky a grafy to mě baví ..tak jsem zvědavá jestli nám zítra daj to samé a nebo něco jiného ..jinak já končila a pani ta co pomalu brečí pořád vykřikovala a jak udělám tohle a co mám dělat a já vypínala počítatč a ona chudák dodělávala 3otázku a z toho jí 2 udělala jiná pani,no to vidim zle ...další pán už nepřišel dneska ..pro ty starší lidi to už fakt je asi záhul..
7. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
ještě že holky sedim v koutě a vedle mě holka co umí aspon to co já ...i tak to její vykřikování dost ruší ..je mi jí líto ,ale je to blbé pro ostatní...jinak růženko tvoje otázka kde se nachází zminovaný obchod ,je to bývalá delvita ,současná billa,je to nově předělaný ,akorát že já se pořád bránila těmto hyper obchodům .. :confounded: ,ale prostě ta práce fakt neni..
7. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
trochu jsem teda zaplašila jak se počítá v excelu průměr ,ale pak jsem na to přišla :wink: úplná kravina kterou jsem doma dělala stokrát ,prostě najednou vakuum v mozku ..doufám ,že se mi to nestane zítra
7. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky já třeba doted neumim vkládat fotky tady do alba tak třeba se to díky kurzu naučim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že aspon tak nějak mě to nakopne jak by to mohlo být ..jenže stejně nefaká USB na pc
7. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
jinak za 2hod. dojde vladís z práce a jedem pokračovat v práci na chajdě ..musim ještě lecos doštukovat ...materiál se musí hlavně koupit a pak se snad už dá do konce víendu dokupy :wink:
7. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
čus leni, ještě jsem nevytuhla, mám z tebe vééééélikou radost, jaká jsi PC-odbornice!!!!!!!!!!!!!
7. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
dneska je krásně, tak to vám to i půjde od ruky, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
no triochu se to tady honí ,ale snad to vítr odfučí do pryč
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
zlatko to jsou základy pc ..to jako kdybych měla jít do pokročilého a na 8dní tak mi šmejkne zaručeně ..nevim co to má být tento rychlokurz
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
když to ostatní dělaj 2měsíce ,ale pro mě je lepší těch 8dní to už bych se tam pak ukousala nudou ..
7. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
leni, na to, že to jsou začátečníci, tak obsáhne široký využití pc. ty pro pokročiký jsou dost hustý... tam pracuješ s makrama a základy programování, což běžně nepotřebuješ. tyhle "základy" jsou super :wink:
7. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
nedovedu si 2 měsíce představit...

a teď si teda opravdu jdu představovat, jak se dělá hají, tak zatím pa leni a pěkný chajdování :grinning:
7. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.