• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no jasně já taky myslim že to hlavní mě naučili a na nějaký programování jim peču ..k čemu mi to bude ..když mi to doma klekne stejně vemu celou bedýnku k PC doktorovi at jí opraví a je zase jako nová ..
7. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
zdarec děvčata

Už jsem si chtěla s váma pokecat ve 12,ale nešel mi tam hodit příspěvek.Tak jsem jela na EKG ať to mám za sebou a vše ok
7. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
tak já jdu zase žehlit :sweat_smile:

Leni ty vem práci jaká bude aspoň vypadneš z bytu,když ti to nebude vyhovovat tak mezi tím si budeš hledat něco jinýho nebo se z tebe stane pani managerka :wink:
7. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
máte padáka, všechny :cry: :cry: :cry: zase strana 3 :cry: :cry: :cry:
7. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
leni, máš recht programovat není potřeba :wink:

zdarec aann, já si říkala, kde jsi... a ty jsi byla na EKG... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a žeď jsi madam žehlinda, jo? taky musím, ale nechce se mi, snad zítra. to budu muset, když jsem dneska zase prala nebo mi z Řípu zase vyroste K2 :pensive:
7. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky! Včera mi kůň vůbec nešel a dneska jsem se dostala k počítači až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj katy :wink:
7. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
včera kůň stávkoval všem :unamused:
7. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Ann, super že to bylo u Dr.ok :wink:

Len, studuje kompy, tak hodně štěstí :wink:

Zlatka posílám sílu na zdolání té osmitisícovky :sweat_smile: :grinning:
7. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj Zlatko!
Já snad půjdu zase hned chrápat, jsem z práce totál grogy. A ráno se mi špatně vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
katy, dneska jsem lenivá hyena :grinning: ale zítra budu referovat, jak jsem se pochlapila. dneska jsem se vyčerpala pobytem ve městě, chtěla jsem si kopit kalhoty, ale ty hrůzy, to na sebe nevezmu, to snad radši budu chodit v pytli...
7. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
To mám za to, že jsem si to tak hzky malovala, že už budu doma na nemocenský s pupkem :frowning2:
7. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
škoda že nejdou ty kalhoty koupit na internetu, tam mi přijde, že vypadají docela dobře
7. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
katy, to je tím podzimem, by člověk pořád spal...
7. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
katy, když se blížím ke stojanu, tak to taky celkem ujde, ale nesmíš na ně šáhnout... :astonished: ale já jsem na oblečení rozmachaná, tak halt budu muset investovat víc než jen se naivně domnívat, že se oblíknu v CaA a přes internet bych to taky nekoupila, vůbec nevíš, co to je za matroš a jak to je střižený. no nic, zatím to nevzdávám :grinning:

odbíhám k plotně, vařím chilli con carne, tak už chci, aby maso změklo, protože mi to vóní pod nos :grinning:
7. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
katy, já si toho za posledních 5 let plánovala... ti ani nevím, co z toho vyšlo... spíš se děly věci totálně jinak... :confused:
7. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
zlatko já si myslím že nejsem rozmachaná ,je to spíše opatrnost ,ani kdyby to stálo 300kč se nemusí válet ve skříni jen proto že je to hadr na podlahu že? :sunglasses:
7. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
naposledy jsem si takto objednala cíchy a ty šly okamžitě zpět ,vybalila jsem jen růžek a šlo to štandopéde zpátky ..to byl matroš jak gáza ..a vidět skrz až do ameriky ..
7. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak mizim na ozáka ..mám barvu na hlávce at jsem na zítra krásná ..doufám že se u toho nebudu potit a že mi to nepoteče po krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
čusík leni :wink:

představ si, fazole už skoro na maděru a to kráva maso ne a ne změknout :cry: :cry: :cry:
7. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
jo, je to tak s těma hadrama... já takhle dostala taky povlečení, podobný pocit, jenže jsem to reklamovala u ježíška, ten zas tak rád nebyl... nechal si to koupit od známý, chápeš, výhodně :unamused:
7. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak leni, jestli ti to vyjde, tak číhni, až smeješ lebku :grinning:
7. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
jukám a tady prázdno, to asi čučákujete na telku, co? :wink:
7. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
jakto že se to neodeslalo to je bordel
8. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
tak znova ,ahoj ahoj ,aan jukni na nové téma odtok plod.vody to je ten důvod ,proč jsem ti říkala ,,nechodit tam,, :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
dneska držte pěstičky a i mini pěstičky ,moc to potřebuju ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
ahoj leni, dobré ráno :wink:
8. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
tak držím dnesk 3x jo? :wink:
8. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
a leni kdy to píšeš? snad ne celý den... :confused:
8. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
leni, teď jsem to četla, no to je maso... chudák holčina...
8. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.