• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no nic, jdu se naladit pozitivně, třeba, že se jdu nasnídat :wink:
8. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
v bříšku mám jak v pokojíčku, takže můžu razit ven. zatím pa a zjevím se :wink:
8. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky!
Len, držím všechno, co můžu :wink:
8. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Dnes je čtvrtek, pro mě je to opět honička, tak se zjevím opět až večer, pokud hned nepadnu :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
tak holky hlásí se čerstvej PC mág .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám to v kapse ,udělala jsem to jako první tak mi to i opravila na místě,tak ted už mám papír že můžu koníkovat bez problémů :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Len, tak velká gratulace, jsi šikulka :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
díky kathy tovíš každej papír se hodí
8. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
čauves mám čas až teď tak jdu číst.
Než začnu tak hned vidím,že mám gratulovat novýmu ,,ajťákovi"-y
8. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
čus aan ,no jasně ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
ale pracovní nabídky se nesypou tak mi bude papír váíš na co ..
8. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoj hvězdo!!!!!!!!!! velká gratulka!!!!!!!!!!!!!!!
8. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
a taky ahoj katy a aann :wink: já tady bloumám a nějak nevím, co se sebou. přerovnala jsem si jednu skříňku a noční stolek, tak to považuju za výkon... jdu asi chrupat, protože jsem do sebe vpravila oběd a zachtělo se mi ležingu. tak zatím a i když tady nejsem, tak na vás myslím!!!!!!!!!!!
8. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
zlatko já myslím že ses v životě tak nevyspala co těhotná ,mám pravdu? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: abys nezaspalala i příchod na svět ,ikdyž to bych ti spíš přála :wink:
8. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
díky za gratulace ,ikdyž ani necítim že by bylo k čemu ,kdybych to neudělala sama o sobě bych si myslela ,že už jsem vážně do šrotu ,ale že bych tady bouchala šampíko to tedy ne ..prostě dobrý a jede se dál .. :wink:
8. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
možná jsem přeci jen měla jít kvákat do telky jak po mě chtěli z pracáku..třeba by nějaká práce přišla sama..
8. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
čauves už jsem doma.Tady je práce,že bych se zase posrala.
Zlatko mě ikdyby se chtělo spát tak fakt nemůžu.Já nechápu kde tu práci pořád nacházim :rolling_eyes:
Leni já bych si teda přála zaspat ten příchod na svět :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Ty si měla být televizní hvězda????? Jak to že to nevim? :unamused:
8. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
čus, tak jsem k pozdnímu obědu udělala knedle plněný uzeným a smaženou cibulkou, nacpala jsem se k prasknutí a te\ď tu funím u telky :grinning:
8. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Len, taky nevím, že jsi měla být televizní hvězda :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Zlatka musí naspávat, aby měla sílu na pumprdlíky :dizzy_face: :grinning:
8. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Zlatka se modlí,aby byli po mamince :wink:
8. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky,
zlatko vubec s nedivim,ze pospavas. Ja mam posledni 3 dny spaci nemoc, dneska se nemuzu dockat az zalehnu. tak pa vsem, muz specha na PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
jééé, ahoj cholky :wink:
8. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: :grinning:

ale co je zvláštní, tak se vyspalá necítím :wink: vysávači vysávají :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
aann, já před tou prací právě zavírám oči :wink: :wink: :wink: ale dneska u telky bude žehlendo-grando, páč by to tady vypadalo zase jako v Himalájích....
8. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
leni, je k čemu gratulovat, jsi chytrá, šikovná holka, prostě naše parta, ne????!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
leni, no jasně, houkneš tady hlášku a zmizíš???!!! jak to teda s tebou a kvákáním je? :confused:
8. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
katy, tak jsi dnešek přežila ve zdraví, jo? to je pak potřeba se pěkně napapkat :grinning:

a naspávat teda musím, jestli budou tady pak bulit na střídačku, což asi budou, tak to budu na maděru... ale těším se :wink:
8. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
aann, myslíš po mamince hodný, spavý nebo všechno dohromady???? :grinning: :grinning: :grinning: a tvůj mladej - velkej je po tobě??? nebo v něm vidíš jeho tátu? nebo mix? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
mur - ahoj :wink: tak aspoň, že mezi spaním jukneš :wink: :grinning:
8. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.