• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak jsem si tady mrskla samomluvu a jdu se podívat, co bych zobla :wink:
8. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
ahoj holky, ja sice neprispivam, ale obcas na vas sem kuknu a ucim se :slight_smile: ....ale tentokrat jsem ve svizelne situaci.....zacnu od zacatku....asi rok jsme se snazili o mimi, ja bez ovulace, manzel pomale spermose..nakonec se nam to podarilo pomoci prasku na ovulaci a Pregnylu...cekali jsme dvojcatka..bohuzel ty jsem v 6 mesici porodila a obe zemrela...no a ted jsem 2 mesice po porodu, menzes jeste nebyla, samozrejme ze styk jsme meli nekolikrat, a vzhledem k tomu jaky jsme meli problem s otehotnenim tak jsme se nijak nechranili, zkratka sme nepocitali s tim ze bych mohla otehotnet....merim si bazalni teplotu takze k memu prekvapeni jsem mela ovulaci, a v te dobe i styk :frowning2: ...no a dneska 8DPO jsem si delal test ...po 3 minutach byl negativni ale po 2 hodinach je tam slaba carka :confused: ...a to jsme si ho delala odpoledne.....tak ted nevim, myslite ze bych mohla byt tehotna?takhle brzo?doktorka nam totiz doporucila snazit s eaz od ledna,...sakra doufam ze to pisu dost srozumitelne, mam v hlave zmatek :frowning2:
8. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Zlatko-mého staršího syna potkala největší hrůza na světě.On je přesně dítě co sdědilo to nejhorší z každé strany,ale paličatej je po mě,úplně se vidim co jsem dělala já,ale je výbornej.Vůbec by mi nevadilo kdyby takhle fungoval i druhý chlapeček

Jinak tvoje miminka budou samozřejmě hodná a spavá po mamince a začnou plakat až tak v roce až se budou učit chodit a poprvé spadnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele kde máme tu naší Terezu Pergnerovou od Č.Budějovic??? :wink:
8. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Koiro-jsme tady všechny velký doktorky,ale nééé zas takový jak si myslíš.A vy máte dvouměsíční dvojčata a doktorka vám poradila,že si máte pořídit další nebo co???
8. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
aann, tak to musí být mladej maso!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jak tě tak pobaveně čtu, tak bys to znova zvládla zas, super :wink:

chá, to ti - vědmo - předpověď asi nevyjde, ale nezlobila bych se, kdyby byla blízko pravdy :grinning:
8. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
ahoj koiro, nejsem ze zdravotnictví, ale selským rozumem: těhotná můžeš být klidně už ten další měsíc po šestinedělí. test máš pozitivní, tak uvidíš zítra, až uděláš další. co ti poradit? určo si zavolej na gyndu, tam budou vědět víc, co dál. tělo po porodu nebo po potratu je chytlavější... a asi se to chytlo u vás.. každopádně držím palce, ať jsi ty i případný prďolka v pořádku. :pensive:
8. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak dobře budou plakat aspoň stejně, nééé každý zvlášť
8. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
8. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
dneska mám pekelnou žízeň, to je síla.. chlandím čaj jako kdybych byla na Sahaře... :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Koiro-špatně jsem to pochopila.Tak jestli máte oba takový problémy a popřípadě jseš zase těhotná tak buď jenom ráda

A ty Zlatko hodně pij dětičky maj asi hroznou žížu.A užij si noc chozením na wc :wink:
8. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
jj, děkuji, je vidět, že jsi kámoška :grinning: tak já jdu vzít serfovací prkno a jdu se nachystat k telce. budu nakukovat :wink:
8. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
čus holky ..koukám máme nový příspěvek ,no taky si myslím ,že je možné ,že bys byla ,ale test po takové době není směrodatný ..zopakuj třeba po 2dnech ,jinak pokud se zadařilo ,je to maso ,ale pokud máte s tim problémy ,bud ráda a zvládnout se dá všechno ..podívej na smilers ta má trojky a ještě stačí být na netu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..hlavně se nenervuj :wink:
8. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak jdu ordinovat at tady zase můžu radit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Zlatko, budou samozřejmě hodný a spavý po mamince :wink: ¨
Ann, bude mít taky hodného chlapečka, aby jsme se v cukrárně všechny slyšely a stihly všechno probrat :wink: :grinning: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Koukám, že tě, Zlatko, to serfovací prkno zmohlo :sweat_smile: Já jsem se vyhnula žehlení tím, že jsem dala vařit maso na zítra :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdu se přidat k manžovi, než mi vypije lahev vína, co jsme si otevřeli :slight_smile:

Tak dobrou noc hlavně Ann, ať se konečně vychrupká :wink:
8. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
čus leni a katy :wink:

leni ordinuje, tak to je dobře :wink:

katy, tak to jsi to vystihla pěkně s tou cukrárnou :wink: :wink: a jinak teď jsem si dala malou pauzu. už jen ale asi 5 věcí a hotovo, takže ufff. :wink:
8. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
zlatko že tysis doma otevřela nějakej žehlící salon ..to je hrůza .. :astonished: ,pořád žehlíš ,to snad žehlíš i spodáry a otíkovo oblečky
8. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
leni, se z tebe posměju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
no dyt je to pravda ,já mám žehličku pěkně zaparkovanou na lednici a ta tvoje nestačí ani vychladnout :confused:
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
mizim kočko moje ,musim zavést prášek ,ale léčba bude k ho..páč se mi rozjíždí mrcha a teprve jsem dneska u poloviční dávky ,aby byl úspěch .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak pa zítra to nejdu už nikam
8. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
leni, kromě spoďárů a ponožek žehlím všechno a tak mám o zábavu postaráno. ale teď je hotovo, takže mám do dalšího praní veget :grinning:

ty vago, ty máš tu mrchu taky furt, co? :confounded:

tak pa zítra :wink:
8. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Dobré ránko!
To je sranda, úplně jsem si představila Otíkovi oblečky :grinning:

Leni, nestahuj gatě, brod je ještě daleko, třeba ta léčba zabere :wink:
9. říj 2009 v 06:51  • Odpověz
čusík holky přeju hezký den..a to jsem chtěla spát dýl... :grinning: :grinning: :grinning: ,zdají se mi děsný blboviny ,to se nedá ..a navíc jsem se dozvěděla ,že pokud se bude do draka příjmat což by se řešilo také tento týden tak na pozici vedoucí prodejny ..taky pěkný ..
9. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
ahojky ranní ptáčátka :wink:

tak já to teda prozradím. Otík má jednu šusťákovou bundičku nebo vestičku a botičky, to je všechno. Ze svetříku vyrostl, ten měl jako miminko :grinning:

leni, uvidíš, to dobře dopadne, jsi šikovná na pc, tak proč bys nezvládla vedoucí prodejny?? :dizzy_face:
9. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
já jsem taky chtěla spát dýl, ale manža byl při vstávání hlučnej :confounded:
9. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
a teď přemýšlím, jestli půjdu na výšlap nebo se na to vybodnu. včera jsem musela holky několikrát prosit, aby neletěly tak rychle. ony šly normálně, ale mě se nedostávalo kyslíku... :confounded: tak jsem za nima funěla jako sentynel... a nezpomalily :unamused:
9. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
zlatko kdybys bydlela u nás tak bys musela leda v pláštěnce..snad se to nějak vybere ještě mám spousty práce na chatě než začne zima ..a oni mu ty boty na těch mini nožkách drží?to je síla otík v kozačkách :wink:
9. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
zlatko tak jediné co mám na nějakou vedoucí fun kci ,tak věk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.