• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
panejo to je hnus venku,asi zalezu z5 do pelechu ..
9. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
leni, ty si pakouš... :confused: :confused: :confused:
9. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
dík tak milé po ránu :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
tady zatím neprší, ale asi na to peču, v klidu se nasnídám a pofackuju kuchyň...
9. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
promiň... :pensive:
9. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
víš jak jsem tu psala o sousedovi jak mi ta jeho pipina furt volá ,tak včera mi řekl že jí zase vyhodil..to je taky vztah ,tak jsem si řekla ,že s ním bych to taky nevyhrála ,pořád mele jen o penězích a vlastně jí vyhodil ,že málo pracovala ..přijde mi že vůbec nemá úctu k ženám a to neni nic pro mě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jediné co se mu nemůže upřít ,že má děsně krásně modré oči ...a to je vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
ale ty botičky, to ti je fakt hlína... jsou tak promakaný... mají protiskluzový plíšek a tak... koupila jsem mu velikost 2, protože to není malej kluk, ne?! měl je párkrát, ale super, aspoň mu nepopraskají nožičky, když tady tak v zimě solí chodníky...
9. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
tak oči fajn, ale co s tím, když zbytek je pitomec... :rolling_eyes:
9. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
ty hele kde furt bereš tu chuť něco dělat pro domácnost ,že ono to má nějakou spojitost s těhu hormonama :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
hele zlatko a myslím ,že i ten kousek svalu nebude nic moc ,protože ty mini trenky co nosí veřejně po chodbě nesvědčí o ničem za co by stála řeč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toť trocha humoru po ránu
9. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
leni, asi jo, ale taky to je tím, že o tom možná furt jenom mluvím a taky jsem zpomalená jako šnek... a manža tady trousí oblečení, drobky, věci rychlostí blesku, tak to nestíhám... :confounded: a nebo na to čumím a přemýšlím, jestli se na to vykváknu nebo to uklidím. týden mi manža sliboval, že zaleje kytky na rampě v kuchyni, až jsem tam lezla sama, takže takový to je pomocník. asi si koupím bičík... :unamused:
9. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
dneska jsem podrážděná, v noci totiž tak chrápal, že jsem ho chtěla udusit polštářem... chjo... asi si půjdu zase lehnout...
9. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
hmm, nejhorší jsou ty, co tam mají párátkoo a nosí se jako pětka do záložny...
9. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
jo, to bych nebrala jako humor, ale jako trágu :grinning: :grinning: :grinning:
zlatko to je jak u nás ,,poruč a udělej si sám,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se velmi často vykváknu ..nejsem otrok domácnosti
já to beru jako humor páč to nemám doma ,ale ta jeho milá co s ním bydlí jen ,že nemá kam hlavu složit ..hm to je trága :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
dneska jsem taky blbě naložená vladís mi lezl do teritoria a to jsem nervní velice a taky mi ze spaní hrábl do mezinoží a to jsem hned měla oči jako puk co se děje ,na tyto pohyby jsem odvykla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
leni, chystá se k nám na návštěvu tátův kamarád... byl tady naposledy strašně dávno, to ještě když žila babička a je zvědavej, jak to tady vypadá po "mém" zásahu... tak si každý den dávám předsevzetí, že to tam konečně uvedu do stavu, že by mohla kdykoliv zazvonit nějaká návštěva a to se mi fakt nedaří... kámošky, co mě znají, tak to neřeší, ale před tátovým kamarádem bych se hanbou propadla...
9. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
leni, tak to máš 100% pravdu :grinning: já to jednou zažila, takový nepovedený úlet... chrůza... :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: :angry: :angry: i když byl celkem hezkej, už nikdy práh nepřekročil... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ještě k tomu byl blbej... tak skoro bez péra a blbej k tomu, nepřekonatelná kombinace...
9. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
hele já kdybych tady měla cídit tak bych nesměla pustit dovnitř do té doby nikoho,páč od každého lítají jen drobky a bordel z bot...nikoho nezajímá že uklízíš jako debža a že taky ručník má své stálé místo a když je mokrej že se musí usušit atd..
9. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
leni, u nás je "výhoda", že naše postel jsou 2 spojený, takže každý má svoje, ale máš pravdu, když mi strká nohy na mojí půlku, tak mě to séře... a ruka šmátralka? to sis odvykla? a to ze spaní nebo jako ze spaní????
9. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
na tom se shodujem ...nejhorší kombinace na světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já měla celkem smůlu, takže já natrefila na víc než jednoho,ale musim ti říct ,že většina si nepřipouštěla že jim něco chybí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kdyby byli skromní člověk by lecos přehlédl .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
no já vím, že víš... :rolling_eyes:
9. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
zlatko u nás už se dlouho jenom spí ..blíží se cvičení ani se neptám na jak dlouho ,abych nebyla obviněna ,že si něco plánuju dopředu a tím se zvyšuje asi tlak na mozek ..je s ním k nevydržení ,je nepříjemnej jak vosina v řiti
9. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
leni, přesně tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: obdivuju, kde s tím brčkem berou tolik sebevědomí..
9. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
jééé, to budeš sama samička a budeš mít dobrou náladu, viď. taky bych se zaptala na jak dlouho, ale ty ho znáš, tak víš, že ne... :grinning:
9. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
včera jsem se jenom zeptala kam vůbec jede a kde to je ..to si zase oddáchnu,to je jasná věc ..
9. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
jdu rychle provést venčení, když už mu odepřu výšlap... dneska budu líná... ha! to jem to vymyslela :grinning:
9. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
tak aspoň a pak se zeptáš, kdy a kolik věcí bude potřebovat sebou a dotaz na počet dní bude tady :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
taky musim něco udělat sedim tu v pyjamu ,tak pa a díky za rozhovor ..erotika po ránu to už zde dlouho nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.