• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
chichi, tak aspoň po ránu a na netu :grinning: tak zatím a někdy to zopáknem, paní IT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
brý den :dizzy_face:
9. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoooj devcata,jak se mate?Ja jsem vcera vecer dorazila z ostravy ...hned se mi lepe dycha..
maminka me vykrmila a tak mam zase o zabavu postarano :grinning: budu doma ohlodavat mrkvicku :zipper_mouth:
9. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
vy jste prdlý obě dvě :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
čau Fan ses ani nepochlubila co ti řekli v Pronatalu
9. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Já tu Zlatku chápu já mám asi stejný žehlící intervaly jako ona a taky to hrozně nenávidim

Hele Zlatu nekoupila si Oťasovi horolezecký boty,když jsou okovaný? Jestli chudák vůbec uzvedne nožku :wink:
9. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Ty vole erotika co to je??? Já si snad musim prolistovat v trafice nějaký časák.Pouštět doma péčko je blbý,né?
9. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Ja jdu do pronatalu az 12.10
9. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Já jsem myslela,že v září tak dej hned vědět
9. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
ja jsem to [posunula...
9. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Téda vy jedete, čtu to celou přestávku na čůrání :sweat_smile:
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Botičky jsem ještě na psíkovi neviděla, ale našich pes má taky na zimu pár hadříků, mamka je plete. Ale mám pocit, že ta naše fenka z toho není moc odvařená :sweat_smile: :grinning:
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Možná by spíš ocenila ty botky proti soli, musíme jí mazat tlapičky krémem, jak jsou ty chodníky prosolený až hrůza.
9. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
dobrý den, tak jsem z5, normálně jsem zdechla, ve 3/4 na devět mi došly baterky, tak jsem musela jít spát... nevím, co budu dělat po novým roce, to z tý postele asi nevylezu... :frowning2: :frowning2:
9. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak já vás rychle dočtu, ale musím si k tomu vzít něco na pití :wink:
9. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
náš pes v tom zimním hábitu odmítal chodit ,hodil záda a odmítal fakt ,že mu někdy narostly nohy :confused:
9. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
no to je dost, že se ukážeš, fan!!!!!!! tak vítej z5 :grinning:
9. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
zdravím ostravu!!!!!!!!co ucho?
9. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
aann, botičky jsou odlehčený :grinning: :grinning: akorát pro něj :grinning:

a k tomu žehlení, bych neřekla, že to vysloveně nenávidím, ale to je ta celková lenost a nechuť k domácím pracem. jak jsem se tady ráno prsila, tak ho**o, ho**o, slavný soude, prochrápala jsem celý dopoledne. :angry:
9. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
to abys dostala k vánocům novou madraci zlatko ,protože tahle bude vyležená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
katy, to máš místo čurání, co???? ale ne aby ses pak v mezičase počurala :grinning: :grinning: :grinning:

bože, to jsem vtipná... :fearful: :fearful:
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
ty jo já jsem takovej lemrouch a jak vás tady čtu jak makáte tak na mě jde podzimní dépa asi,nebo to je hlad? :confused:
9. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
leni, ten náš prdloušek neprotestuje ani proti bundičce a ani proti botičkám, jen v nich tak trošku pádluje, než si zvykne... to čuráme smíchy... ale zase když vlezl na zamrzlej rybník, tak tam lítal bez probémů :wink:

leni, matrace asi budeme potřebovat, už jsou takový oležený, mám je od roku 1998, myslím, tak to je na nich taky už naváleno dost hodin... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Tak ucho ...no piska mi ale pristi tyden jdu na kontrolu a pak se uvidi co bodou delat dal.dnes jsem si vyzvedla zdravotni polstar a uvidim jestli mi to pomuze aspon s krcni pateri
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
my si koupili madrace s výměnýma madracema a ty byly tak tvrdý že každej kdo dosedl si málem vyrazil dech ..ale jako bez prdele ..to bylo jak prkno ,pak jsem si teda zvykla ..no a už jsou taky pryč odešly s bývalým idiotem co tu se mnou sdáílel domácnost a ted máme letiště to vrže jak prase a vladís řve že ho z toho bolí záda ..
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
chtěla jsem napsat letiště já pako :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
leni, dnešní moje aktivita, ráno uvařit sobě a manžovi kafíčko, sdlábla jsem rohlík, pak tady s tebou vypisovala, únavou usnula a teď koníkuju, to je teda dřina... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: prosimtě, ty, taková pracantka!!!!!
9. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
leni, to jsou teda věci. tak ať koupí vládís nevrzací, ne? ale vždyť jsi napsala letiště??
9. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
ne madrace s výměnýma madracema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
mě taky bolí záda furt a nesvádim to na postel ..
9. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.