• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
dneska mi tady zase zvonila jedna slečna a tak jsem jí rychle utla a vyprovodila ..viděly jste včera televizní noviny s těm,a podvodama vojenský zdravotní pojištovny?až na to že já jsem svéprávná tak udělali to samé
9. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Len, to se stává, že člověka převezou, ale svině to jsou strašný :angry:
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
to neva, takových ptákovin, co tady napíšeme a projde to :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Dneska jdu na hokej fandit, Litvínov hraje s Č.Budějovicema, doufám, že Litvajs vyhraje, Len, neber to osobně :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
mě je hokej šumák já jsem slepá a na ten puk ani nevidim ..mě na hokeji vadí ta kosa ..to já raději halovou atletiku v telce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak pa kočky moje ,jedu na chajdu ..
9. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Len, tak hezky chatičkování a zatopte si nebo se noci pořádně zachumlejte, ať nezmrznete :wink:
9. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
ty jo, katy, to budeš celý víkend léčit hlasivky, co? ale super program :wink:

leni, atletiku v telce taky miluju :wink: jo a užij si chajdování :wink:

ale teď se taky loučím, blíží se hygienická stanice - moje maminka... :confounded:
9. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
ale zase juknu, jen co donávštěvuju :wink: papapapa
9. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahoj holky, jste toho ale nakecaly :grinning: mi nesel cely den internet, blby..ted jsem docetla, ale uz tady za mnou posmrkava muzik, tak sezase musim vzdalit :confounded:
Zlatko - spani ti hluboce zavidim, ja mam pocit, ze nejsem dospana ted porad :unamused: to ta zima hezky zacina :confused:
len - uzijte si chajdaloupku, budete tam cely vikend?
Fan - pujdete do dalsiho pokusu?
Kathy - tak hokej, jo? to jsem s holkama fanda v telce :grinning:
Aann - uz jste zlikvidovali doma ten borcus?
Loucim se, mam pracovni vikend, tak pak zase jen nacihnu :dizzy_face:
pa
9. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
ahojky mur, je to šílený, ale kámoška mi dala školení o vyvážený stravě, tak to taky nemám, takže nemám dostatek energie, kterou doháním spánkem...

tak si, mur, užij mužíka a zase jukni :wink: a ať ti ten pracovní víkend hodně rychle uteče a lidi tě moc ne***ou :grinning:
9. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
jdu vám popřát dobrou noc.Teď se nám napojil nový internet
9. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Zlatko ví kámoška,že čekáš dvojky?? to neni nevyváženou stravou a kdyby jo tak já bych musela spát 14 dnů v kuse

Mur bordel je tady pořád.Zítra pokračujem mladýmu přivezou postel,starou musíme vyhodit i s rohovým psacím stolem atd atd
9. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Krásné sobotní ránko přeji :wink:
10. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Dneska mám asi demoliční den-už jsem rozbila kouly na lustru a skleničku :confounded:, tak jsem si naordinovala na víkend nicnedělání, abych ještě něco nerozmlátila :sweat_smile: :grinning:
10. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
taky dobré ránko.

téda, katy, ty řádíš :grinning: tak bacha, abys nerozmlátila klávesnici :grinning:
10. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
aann, ví, jenže ona je bezdětná... tak jsem si to vyslechla, slíbila, že se zamyslím nad vyvážeností své stravy, když to říkali v pořadu jste to, co jíte a koupím občas i celozrnné pečivo a zapojím do jídelníčku zeleninu :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
katy, co hlasivky? jaký byl hokej??? to jste pak museli oslavit, ne? :wink:
10. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Zlatko-kamarádku teda už nekomentuju :confounded:

Zase nám nefungoval net ta nová WIFIna nebo co tak jsem vás nemohla kontrolovat,ale jak koukám tak nebylo co :dizzy_face:
10. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojte holky jdu se k vam vyplakat na raminko...delala jsem si test...negativni :frowning2:
10. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
10. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj koiro, chápu, že jsi z toho zklamaná, ale na druhou stranu to dopadlo tak, jak ti to doporučovali doktoři. organismus máš ještě vyčerpaný, tak si ještě odpočiň a po novém roce se do toho pustíte znova a to už vyjde, určitě :wink:
10. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
jj mas pravdu....priroda si vzdycky poradi...diky
10. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
aann, kde jsi? to mátě nějakou novou bedýnku, jo? já tý wifi nerozumím... to je mimo moje mozkový chápání...
10. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
mladýmu jsme koupili nový přístroj a noťas jede přes WIFI-já tomu taky nerozumím
10. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
aha, my tady máme zapíchnutek káblík :grinning:
10. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
jdu se věnovat mužíkovi, sice zírá na fočus, ale budu dělat, že mě to zajímá. budu jukat, zatím :wink:
10. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
taky čučim na fočus
10. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak já přeju dobré dopoledne, protože ráno je to tam...

u fočusu jsem usnula a s přesunem do postele jsem chrupala snad 12 hodin. bych se mohla přihlásit do guinessovky, co? :fearful:
11. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
jéé, můj příspěvek č. 2000. tak to abych napsala něco chytrýho... tak to asi neklapne.

co děláta, ženuchy, co? a co vaříte? já nemám žádný nápad, tak asi skáknem do pizzerky nebo na něco, co uvaří někdo jiný :wink:
11. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.