• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus musim se vám pochlubit ,že jsme z chaty mamce dovezli nejúžasnějšího kočičáka na světě ,já kočky nemusim ,ale tohle je mazlíček ,chlupatá šedivá koule ...tak 2,5 měs. měl by tam krušnou zimu a takhle mu mamka snese modrý z nebe ,jen si to musela v sobě sama urovnat jestli po smrti bývalého kočičáka chce jiného ,trvalo jí to půl roku a včera napsala at ho dovezem a je z něj celá po .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
má 8cm dlouhý chlupy je strašně krásný ..ve čtvrtek ho budu hlídat mamka jde na sraz ..budu ho mít i na noc ,tak to budu v pátek vypadat
11. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
čauky leni, tak to bude mít mamka rozptylovadlo :grinning: a ty budeš hlídací teta, co? super. to budeš dodrápaná, co? :grinning:
11. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
a co je tady nového? aha, nic, tak já jdu zase pokračovat v nedělním lenošení :wink:
11. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Ahoj devcata..tak zitra jdu do pronatalu a jsem zvedava co semnou budou delat...asi mi reknou uvidime se za mesic :grinning:
11. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj ženy!
Tak hokej byl super,protože jsme převálcovali ty Budějky :wink:
11. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Včera jsme pařili u známých v LB a představte se, že jsem vydržela až do 5hod.do rána :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Len, takovýho kočičáka bych si poňuchňala-kotátka jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Fan, tak to držím palce,ať v Pronatalu dobře pochodíš :dizzy_face: :wink:
11. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
čau ženy co tady? My od rána děláme makáme a jako kdyby se nic neudělalo už mi to leze na nervy :rolling_eyes:

Fan tak ať dobře pochodíš a dej vědět
Zlatko-myslím,že nejde o to jestli Len bude zdrápaná,ale pěkná voteklina,když je alergik,že jo?
Kath to budeš mít po tom mejdanu pěknej bordel v čase
11. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Ann, no jo, já úplně zapomněla, že je Len alergik :zipper_mouth: Takže Len, žádný ňuchňání!!! :sweat_smile:
11. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
čus alergik jo ,ale na morčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,spíš jsem myslela nevyspalá protože mít kočku místo šály nevim nevim.. na noc šály nenosim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak je zvyklá z chumlu koček tak se furt tulí
11. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
tak jí šoupni mezi plyšáky
11. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
budu jukat až zítra tak pa
11. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
naše chata po naší dřině ..důkaz ,že se neflákam po víkendech :wink:
11. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=487734,tak je založeno nové album ,páč mi to nechtěně přidalo 2stejné fotky a nešla mi 1 smazat.. :wink:
11. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
a ted to zase nic neukazuje ,prostě pod timhle číslem to je ..no.. :rolling_eyes:
11. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
kuk, růženka vás zdraví :wink:

fan, tak dej vědět, jak jsi dopadla, jo?!

katy, koukala jsem na výsledky na net, tak to musela být radost :wink: a jaká jsi pařmenka :grinning: :grinning: si to užívej :wink:

aann, že mě to překvapuje, že jsi zase pracovala jako o život...

leni, tak ofafrně s tím ňuchňáním... občas i kočičí chloupky vadí... bych ti mohla povídat... miluju ňuchňání s číčama, ale pak mám pocit, že mám chlupy v krku a to je na pytel... ale tulící čičinka je něco krásnýho :wink:

leni, na chajdu juknu později, už se mi sem hrne manža, tak snad ještě nakouknu nebo až zítra, papapapapa
11. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
ty jo, leni, to je super chatka :wink: přímo hacienda!!!!!!!!!!! ale teď už opravdu mažu!!!!!!!!!!!!!!!
11. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
no tak já teda nevim ,ale já tady jen vidim že ty fotky tam jsou ,ale nejdou vidět ..a nemůžu to odblokovat,vy ty fotky vidíte?
11. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
jo už jsem to nějakým způsobem odblokovala a nevim jak ,z telky mám prd ,dřepim tu nad tim jako idiot .. :rolling_eyes:
11. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahoj, nakukuju, Len - fotecky moc hezke, to jsou ty z dovci, coco?
jdu pocist
11. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
brou vsem, komentare pozdeji
11. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
mur jsem ráda že tu jsi ,potřebuju od znalkyně koček zjistit jak se liší kocour od kočky ..
11. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
ty jo ona mi ta můrka utekla :rolling_eyes: a já teda nevim co to je .. :cry: kde to ty otvory má mít
11. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
leni, viděla jsem tam 2 fotky.

ahoj mur, jaký z dovky? se nechytám... :confounded:
11. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
leni, já znalkyně přes číči nejsem, ale slyšela jsem, že se to hned nepozná... ale od kdy jo? to taky nevím... nepíšou něco chytrýho na netu???
11. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
jo, koukám i v tvém albíku jsou nové 2 kočky :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
jdu tam právě mrknout na net ..z dovči mám v albumu a chajdu na střeše a tu jsem si právě chytře blokla a 2hodiny jsem zkoušela jak to odblokovat
11. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.