• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
11. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
teď mě napadlo, jestli jsi je schválně nepřesunula a já to tady takhle napráším...
11. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
manža kouká na film, tam štěkají pejskové a ten náš pakouš tady taky štěká jako o život, asi aby se mu sem nedostal nějaký vetřelec :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
zlatko to byl prostě omyl ,prvně zadáno dobře ,následně smazáno a přesunuto s chybou ..prostě si to najděte na střeše :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,papa dobrou noc zítra se jdu zase někam vzdělávat
11. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: taky dobrou :wink: ty brďo, ty budeš chytrá!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
tak co, byl tady už dneska někdo? :confused:

ha! nebyl... :frowning2:

tak teda alespoň přeju dobrý ráno i přesto, že je venku děsně ohavně... :confounded:
12. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
čauves frajerky
12. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak díky Zlatuně jsem viděla haciendu.Je vidět,že nemáš nožky na stole :wink:
Len ty nepoznáš pytlika?? :dizzy_face: Kocourovskýho :sweat_smile:
12. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Len z tebe se stane ,,inža"
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Těch fotek z dovči si jsem moc nedala teda :wink:.Já jsem na dovolený nebyla ani nepamatuju tak se můžu pokochat aspoň obrázkama
12. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
čauky aann :wink: jsem detektiv, když se mi chce :wink:
12. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
haló, haló, tak nic, jdu číhnout na další bedýnku, třeba tam něco bude..
12. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
tady ani hnát, co?

fan je v pronatalu, aann zase maká jako šílenec, lenka se těší na koťátko, co mur? ta by měla mít volno, ne? a katy taky maká jako o život, co? a co ami? ta se taky zjeví jen za uherský rok...
12. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
tak já jdu pokračovat v započaté činnosti. zatím :wink:
12. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky! Nakukuju, co napíše Fan až dorazí z Pronatalu :wink:
12. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
U nás počasí hnus, koukám, že mi brzy začne depkoidní počasí - zima, déšť a tma :stuck_out_tongue_closed_eyes: To abych občas zašla na solárko, abych se nabila :grinning:
12. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Ahoj devcata,tak hlasim novinky z pronatalu.Pristi mesic jdu na Hzsteroskopii a pak se uvidi co semnou bude dal,takze zase akorad cekam...no nic aspon muzu jeste lenosit :wink:
12. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
blondfan tak aspon něco ..já bych to taky docela brala ..myslim že mám srůsty jako prase ..jinak dámy moje tento kurz je naprostá ztráta času ,páč ten kašpar co tam lektoruje je prostě jenom chlap ,co se snaží bejt děsně vtipnej a tento typ lidí ,nebo spíše chlapů z duše nesnášim :rolling_eyes: ,z jeho kecání nevim ani prd ,protože nic dohromady neřekl a co řekl ,tak se nevztahovalo k tématům a nebo to byl holej nesmysl ..byl střízlivej tak to je divný ..
12. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
nastínim vám jeho příchod do učebny ,,samá ženská sakra to se budu muset před váma schovat do skříně ,,kdybyste ho viděly tak byste si o něj neopřely ani nákupní tašku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v tomto vtipkování pokračoval až do pozdního odpoledne a pak po nás hodil pár zákonů ze zákoníku práce .. :rolling_eyes: ,ještě že je to jenom do čtvrtka ,páč to je na mě moc toto ..zlatej vladís ,že drží doma hubu ..jinak drahouš je na cvičení do pátku,tak si tady léčim nervy ..v samotě a klidu a tichu ..
12. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Fan, asi je lepší to źkouknout, jestli je to tam v pořádku připravené pro bobísky :wink:
12. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
To budu muset zkousnout,hlavne je to nas posledni pokus... :unamused: tak bud ted a nebo asi nikdy
12. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Leni co to je zase za kurz? A jinak tyhle vtipně-trapný hovada taky nesnášim

Aby nebylo u nás toho bordelu málo tak musíme sekat nové kabely na elektriku.Takže úžasný.Jediný co mě uklidňuje,že jsme ještě nevymalovali
12. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Fan-jestli sis nevšimla tak tady na diskusi se snad chytaj jenom poslední pokusy takže žádné házení flinty do žita :wink:
12. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Kath nemůžeš do solárka víš,že to je nezdravý :confounded:,ikdyž já tam miluju spát :confused: Nech se ošlehat severním větrem :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
do......... smazalo mi to prispevek
12. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
jdu si vzit vitamin V jako vinko a C jako C, at me neco neskoli.
12. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
mam za sebou prac.maraton a doma me zitra ceka dalsi
12. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
ale tesim se na to, zatopim si, pustim nejakys hity a hura na to :grinning:
12. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
fan - ti budou delat hysteroskopii az ted,jo?
12. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
a nechces jit do laparky? tam by pripadne odstranily i srusty...
12. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.