• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
docetla jsem, brou a zitra :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahojda, přeju dobrý ráno :wink:

téda, venku je kosič, brrrrr... přemýšlím, jestli vůbec opustím byteček...

katy, budeš zahánět depku v solárku? včera to bylo ve zprávách, že všeho s mírou :wink:

jé, fan, to se dělá v narkóze, viď? tak to ti budu moc držet palce...

leni, to víš, taky si potřebuje vydělat na chleba, tak se o to snaží aspoň blbejma pindama... ale jestli budete na konci kurzu psát hodnocení, tak napiš, že ti to bylo na 2 věci. tyhle hodnocení bývají anonymní, tak ti může být jedno, co napíšeš. třeba to bude jeho nadřízenýho zajímat... a nezapomeň hodit dneska zase info, co trapnýho ses dozvěděla :grinning: leni, ještě tě ten pakouš přivede na výhody tvého manželství :grinning: :grinning: :grinning:

mur, dobrý vitamínky :wink:
13. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
tak jsem to taky dočetla, dneska se asi pochlapím a dám si výšlap... když si vezmu mikinu a šusťákovou bundu, tak taková kosa nebude, ale možná by to chtělo šálu a rukavice, cocococo???
13. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Já vím o tom sólárku, ale podle mě se to týká hlavně těch hodně levných nekvalitních, kde je ti strašný vedro už po 1minutě a já byla vždycjy za zimu tak max.5x :wink:

Asi by to chtělo být spíš víc na horách, tak snad se nám to povede a pojedeme do Alp po štědrým dnu na pár dní :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Mur, hlavně ten itamín V jsem si dopřávala o víkendu až do těch 5hod.ráno - budu celou zimu zdravá jako řípa :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Zlatko, tak hezkou prochajdu-u nás je sice zima kolem 8st., ale vykukuje Oskar :wink:
13. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Jo, jo az ted to budou delat ... :angry: hlavne doufam,ze tam nemam nador...to by me asi vite co :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky at nemam nejake protilatky ,to mi budou delat zase z krve... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste ,ze mam tady konika a muzu to na vas blejt :grinning: diky vsem ,jste skvele :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Fan, všechno to bude v pořádku, žádný katastrofický scénáře :wink:
13. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
jsem z5, prochajda byla dneska super :wink:
13. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
katy, to přesně myslím, nic se nemá přehánět. znám jednu holku, co měla solárko doma a vypadala absolutně nepřirozeně :unamused:

plánujete hory, bezva, to budeš na sluníčko vyšpulovat xichtík, co? :slight_smile:

jsem se nabalila a prochajdu jsem si fakt užila a pak jsem si dala zaslouženou kávičku :wink:

fan, nesejčkuj předem, co bys tam jako měla mít????? zjistí, že jsi ok a pustíš se do stimulky se závěrem //!!!!
13. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
dobre poledne (pro me ranko) :grinning:
13. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Zlatko - to jsi mela i kulicha, ne? tady jsou 3 stupne to je skoro poledne
13. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Fan - ty ses taky nador, covece :angry: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
premyslim, kde zacit...pracka pere, mycka meje...asi si dam kavicku :grinning:
13. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
zatim tady snidam a docitam...musim hodit do hrnce, dneska bude segedin, mnam :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Katy a taky ti tak o vikendu chutnalo? me az tak moc, ze jsem dala skoro cekou sedmicku :grinning: ale hlava neboli, bylo kvalitni :grinning:
jdu se zkulturnit a varit, juknu zas za chvili
13. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Tak ja jsem na dobrisi a cekam na pul druhou ,mam masaz...a pak jedu domu .jsem zmrzla jako psi h...o :sweat_smile:
Ani ty speky co mam navic me nezahrivaji :grinning:
13. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
mur, čauky, brý ránko :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
mur, kulich nebyl potřeba, po chvíli svítilo i sluníčko, ale před chvílí tady padaly kroupy, ale už zase svítí, to je aprílový počasý, hrůza :confounded:
13. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
fan, tak se zahřej třeba svařákem někde, ne že bych tě naváděla k alkoholismu, ale vitamín V je ok :grinning:
13. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
holky, hlasim prvni snih :grinning: :grinning: tady naferovku snezi, s destem, ale je to tam :grinning: :grinning:
a jdu zase varit...ozvu se az budou padat trakare :grinning: :sunglasses:
13. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
zpravodaj ze severu informuje, ze snezeni preslo ve vanici...a ja mam venku jeste kytky :angry:
13. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
mur, díky za zprávy, tak letíš pro kytky?? :astonished:
13. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Zlatu - kytky museji jeste chvili pockat. Segedacek se vari, dalsi varka pradla pere, tak si dam to kafiii a pujdu pro ne holky :sunglasses:
co vymyslite pri takovem pocasi? teda krome prace doma a prace jako takove? ja diky tomu, ze jsem doma dlouho nic neudelala, tak mam o zabavu postarano, jinak bych se divala na nejaky film nebo jako Len cetla..
Hele holka - ctes ty jeste vubec? ty jsi ted jen samy PC :grinning:
13. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
mur, tak já dneska nevařím, koupila jsem zeleninu a udělám salát, nebudu ho dávat do lednice, aby nebyl moc studenej a těším se na něj. uvařím ještě vajíčka na tvrdo a orestuju kuřecí prso a bude to snad mňam :grinning:

ale tys holka včelka, asi půjdu taky něco podělat, aby manža nepřišel domů a tady nebyl mrdník, jako když odcházel...

takže se na chvíli vzdálím... zatím papapapa
13. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak jsem to měla v nose, teď jsem mu volala a za chvíli dorazí... dneska toho měli hodně, ale šlo to rychle... :fearful: tak jdu kmitat, papa
13. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
moc to neprehanej :grinning:
ja si dala segedak, mnamka.
taky si rikam, hlavne v lete, ze budu vic delat salaty...ale skutek utek :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu vyndat dalsi varku a novou,
pak si pustim film, co ho mam uz asi 3 tydny nahranej a dam kopytka nahoru a budu si lebedit. rozsvitim svicku a budu cekat na Jeziska :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
mur, tak všechno jinak... přepadl mě hlad a udělala jsem si špagety s boloňskou omáčkou :grinning: dala jsem tam mletý maso, cuketu, rajčata, kečup a koření. šmakuje mi to!!! :grinning:

mur, kolik vás bydlí??? nebo pro kolik lidí pereš?!?! :confused: :confused: takovýho prádla...
13. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
ty jo, já se nabouchala... tady odfukuju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
čus holky hlásím se ,že jsem dnešek přežila ..a ze stresu jsem si ostřihala vlasy
13. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.