• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
holky u nas bilo :grinning:
Zlatko, peru pro nas dva jenom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam pracku jen na 3,5 kila pradla, tak proto to kvantum :grinning:
jdu pokracovat v nicnedelani.pa

Len - co mas ted na hlave? ses jako strihala sama? cocococo?
13. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
mur já se střiham pořád sama ,ale většinou když se naseru :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
pak vypadam 2měsíce jako debil a pak už to jde
13. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
furt chodim a zastřihávám ,to je kvůli tý fíče co mi nezvedá telefon a přitom maj požadavek na prodavačku :rolling_eyes: mě tak nasralo tohle jednání
13. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
leni!!! jak???? na ježka?!?!?!?!
13. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
mur, aha, já jí mám snad na 5 kilo, to je skoro celý jeden sušák, takže málokdy peru víc než jednu pračku, to se pak s tím věšením tady jebu jako pako...
13. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Leni, tak ty máš teď sestřich jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
zlatko ted jsem se tý pipině dovolala a ona mě tak překvapila že to po 20vzala že jsem se představila jako mar... a prostě jsem tak blekotala že jsem se do toho tak zamotala ..no ty vole to neni možný ..pak jsem se začla smát a pak jsem jí to teda vysvětlila :grinning: :grinning: :grinning: že mě prostě zaskočila že to vzala,dobrej úvod ..no tak jí mám zavolat zítra a prý si domluvíme schůzku a mám donést životopis s motivačním dopisem proč tu práci chci dělat
13. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
jo kathy přesně
13. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak teda holky s tím objemem pračky vás trumfu, já ji mám na 7kilo :wink: Ale můžu dát i jenom třeba 2 a ona je tak chytrá, že si to zváží :sweat_smile: Škoda jenom, že to ještěneumí pověsit, vyžehlit a zarovnat do skříně :sweat_smile: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
moje sestřenka má na 8kg ..ta tam toho narve já jenom čuměla z toho já bych měla 3pračky ..to je úspora energie jako bejk
13. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Len, to bude dobrý, hlavně že si se dovolala a snad se dovoláš i zítra :wink:
13. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
to jako ona nezaručovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej to mívá vypnutý ,ale mám to zkoušet dobrý ne?
13. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
jen se zeptala jestli to chci na hlavní poměr nebo na brigádu a to bylo všechno ..jako holky tento krám a 2další vlastní rodinka vyhlášených hajzlů se kterýma se moc moc těžko vychází ,ale zase je to lepší práce asi než krájet salám
13. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
tak zítra řeknu tomu chytrákovi co nám tam přednáší bláboly at mi složí motivační dopis ..
13. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
jéžiš, marja, na chvíli odběhnu a taky takhle živo. honem, honem, dočíst musím... :confused:
13. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
leni, jsi byla v takovým šoku, že jsi zapoměla zaktualizovat příjemní?!?! :grinning: :grinning: :grinning: no to je gól, já se taky občas ještě i po pěti letech představím postaru a sama se zarazím, že co to jako kecám...

tak zítra nemůžeš už víc šokovat, max. mile překvapit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
ty jo, to jsem ani nevěděla, že existují takhle velký pračky... to vědět, tak nemusím ten jeden koberec, co je největší prát ve vaně, ale lupnu ho do pračky jako ostatní menší... takhle mám smolíka pacholíka :pensive:
13. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
leni, jen abys nebyla víc na nervy než u toho salámu...
13. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
no vidíš, leni, to není špatnej nápad, když je panáček pověřenej pindat, ať ti sesmolí motivák :grinning:
13. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Zase trochu ujíždím na počítačových hrách :confused: Jsou strašný žrout času. Tak jdu v rychlosti udělat něco k snědku :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
katy, to je chrůza... já ujíždím na kartách... furt je tady mastím... a co si jdeš dát dobrého? :wink:
13. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Už se cpu, koupila jsem úplně úžasně měkký chleba, tak ho teď do sebe tlačím se šunkou :wink:
13. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Mě manža vždycky najde nějakou hru na netu-teď jsem třeba rozbíjela kameny jako horník-ale moc mě to nebavilo, tak už somruju o další hru :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
katy, tak to je mňamka :grinning: ale já jsem od toho pozdnějšího oběda pořád tak nacpaná... že ani nepiju...
13. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
aha, tak takhle to máš s těma hrama :grinning: já hraju jen ty, co jsou běžně nainstalovaný v pc. a s těma kartama si celkem i vystačím :grinning:
13. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
mě maka dala zelí s křenem zavařený od brýchy tchánojc a chtěla jsem si to dát k večeři jako mlsku a málem mi to vypálilo oči ..ten křen je ale síla ,tak jsem to zase zavřela a čumim co sežeru ,no asi se napiju a půjdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
já jestli na něčem ujíždim tak na koníkovi hry mě ani neberou ..kočka už má oko spravený už kouká a je moc fajn
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
kde máme tu ančovičku hrozně mě zanedbává co se vzdělávam ...dneska jsem zase dala lektorovi kapky seknul s papírama o stůl a řekl ,že na to sere ,on tak mluví ,páč tam zase něco vykládal ze zákona a já mu řekla jak je to v praxi a bylo vykydáno ..jako sekl s tim v dobrém a řekl ,že nám teda nebude kázat takový bláboly když nám to je k ničemu ,celkem dobrej názor
13. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
čus vy jste toho nakecaly já dorazila teď domu tak vás nějak dočtu :wink:
13. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.