• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mlel tam cosi o bezpečnosti práce ve fabrikách a na to jsem ho dostala ..on je docela fajn,ale nemá vůbec pojem o realitě a může být rád ..páč by asi koukal
13. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
holky a máme tam jednu pipku a on vyhlásí přestávku a pipka normálně řve ,že nesouhlasí ,že se přišla vzdělávat ,no chápete tyhle aktivní lidi ,no už dostala holčička přezdívku kterou jsem jí vymyslela :grinning: :grinning: :grinning: ,holky přijde mi to jako ty sezení z amerických filmů ,jak se slejzaj ty alkoholici ,přesně tak to probíhá ..,,ahoj já jsem Lenka jsem vdaná ,bydlim... a jsem nezaměstnaná ,,jen s tim rozdílem že oni říkaj .... a jsem alkoholik :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
leni, tak nejen že jsi nebezpečná krasavice, ale ještě budeš metat blesky z očí. to tě manža nepozná, co? :wink:
13. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
ted ostřihaná jsem velmi velmi nebezpečně krásná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ho klepne pepka klepka
13. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
ty jo, chvíli kecám s kámoškou a zase nestíhačka s dočítáním... :frowning2:
13. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
ale zlatko to jsou jen moje chytré kecy.. :grinning: :grinning: :grinning: už se ti blíží UTZ kde poví pohlaví vid ..hned nám to musíš nahlásit
13. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
kdy zaktualizuješ pupíček?
13. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
jdu vás dočíst
13. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Mur taky mám ještě kytky venku a musí tam ještě vydržet :confounded:
13. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Leni okamžitě hoď foto do alba jaká seš kadeřnice,kdyžtak budeš stříhat
13. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
teprve teď mě přepadnul hlad, tak si tady pomlaskávám na jablíčku :wink:
13. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
mě taky kůň baví, ale nějak nestíhám víc diskusí najednou...

leni, tak ty deptáš chytrýho panáčka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
jéé, hele aann žije :wink:
13. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
leni, tak to musí být maso... a přirovnání k alkáčům mě pobavilo :grinning:
13. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
leni, na další kontrolu jdu příští čtvrtek, tak jestli se už dozvím, co to je, tak 1. volám manžovi, pak našim - to stihnu cestou domů a pak hned startuju pc a to píšu na koníka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
leni, podle tabulky, jak jsou měsíce, taky jí mám v albíku, tak tenhle pupek je první den 4. měsíce, tak první den pátýho :grinning: častěji to nemá cenu, si myslím... aspoň bude poznat, jestli to je už rozdíl :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
ty jo, aann, ty jsi geniální!!!!!!! leni a nechceš si udělat rekvalifikaci na kadeřnici????? ustála bys to se zádama????? ale na ruce jsi šikovná, to nepochybuju...
13. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky, tak jsem tady zase předvedla samomluvu a jdu tady tvořit předávací protokol pro správce našeho baráku... zatím páčko, jsem tu a nakukuju :wink:
13. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
čusík holky jen nakukuju kdo odepsal a vidím aan nám napísala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky kadeřnic je jak nasráno a vyučených a to je na soukromou praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc to neni jen o stříhání ,ale barvách a jiných utrejchách které rozhodně nemůže dělat astmatik .. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: ,no jsem zvědavá co bude na pohovoru dneska ohledně rekvalifikace
14. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
zlatko panáček potřebuje do těla ,páč mě tim svým vtipným postojem deptá ,tak mě to prostě láká mu pokládat otázky se kterýma si neví rady ,jsem taková malá zmijka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
tovíte vladís neni doma tak jsem si našla jinou oběť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,doktorko aan bolí od pondělka lýtko jak prase ,mažu to koninou,je to určo lepší ,no ale z ničeho nic ,bolest svalu ,žíla tam neni jsem myslela že mi vylezl křečák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chodim tu jak stará bába se zavázaným hnátkem ,tak se jdu oblíct a jdu odkulhat na sezení alkáčů,jedna pani se tam k tomu přiznala ,vypadá jako kůň zuby ven ,žlutý a veliký a prořídlý a nosí neuvěřitelně velké hřebeny píchlé po stranách ,taková jsme tam sebranka a jmenuje se taky Lenka ,tim mě dostala :astonished: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: kolem 50let ,jsem si jako myslela že se to dávalo to jméno až dýlejc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no nic zlatko čekám na pupánek a ted už tam rozdíl muší bejt .. :wink: :wink: :wink: :wink: tak se tu holčičky mějte
14. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
čusky, dobrý ráno :wink:

leni, tak to na tebe budu moc myslet, jak ti ten pohovor dopadnul, určo hodíš hlášku, co? :wink: a taky co panáček, jak si s ním dneska cvičila :wink: a co paní lenka :grinning: tak se měj, papa
14. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky!
teda u nás je zima-brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Odpo musím k našim, někdy mám pocit, že je na mě máti i v mých skoro 33závisla, jak se tam neobjevím alespoň 1x za 10dní, tak hysterčí. A to nastalo opět včera večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak tam přijedu, vypiju kafe a skoro nic mi neřekne.
14. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Len, taky jsem zvědavá na ten tvůj pohovor ohledně rekvaifikace, Třeba aini nebude rekva třeba a vyjde ti to místo, co si včera volala :wink:
14. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Mur, po tvém včerejším příspevku o sněhu jsem se rychle objednala v pátek na přezutí pneu :sweat_smile: :wink:
14. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj :grinning:
kathy - no vidis, tak to budes mit prezuto snad jeste driv nez ja, pocitam patek nebo vikend, muzik mi to musi domluvit, leta prezouvame na tom samym miste, ale jen at si to chlapci domluvi sami, tohl neni moje zalezitost.....ale auto ano :grinning: :grinning: :grinning:
u nas dnes snehova vanice a plus 1stupen, myslim, ze jsem se toho Jezicha vcera dockala, jak jsem tady psala, ze dam kopytka nahoru a pockam na nej :angry:
14. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Kathy - ony to tak mamy nekdy maji, ze vysilujou, kdyz sva ditka nevidi ... me to minulo, ja ji mam 350km jinde, ale nekdy bych menila s jinyma. Treba si skocit jen na rychly kafco a tak.
14. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
jdu dnes radit do kuchyne, udelam poradek v zahrabanejch policich a skrinkach, taky v pojizdnym stolecku, ted uz pod tim vsim neni ani videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale budu jukat nez pujdu do prace, tak zatim
14. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
jsem ve fazi, kdy mam pokrytou zem v kuchyni vsim ze skrinek a prestalo me to bavit :angry: asi vylepim na kuchyn napis - vstup na vlastni nebezpeci :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.