• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus holky když mi manžel minulej týden řekl že po cvičení musí přezout gumy jsem si klepala na čelo ,ale jako už se skláním hluboce a držím pysk ..venku je hladomorna veliká a ty moje jahody chuděrky malý zmrznou a bude z nich prd ..jinak dnešní kurz byl o pohovorech a bylo to celkem pro mě zajímavé,páč se mě to týká,v půl 2 vyrážim jinam na pohovor na ty rekva a jsem moc moc zvědavá
14. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
ta rekvalifikace je spíš pojistka kdyby nevyšla práce ,nebudu doma a bude nějakej malej peníz za to ..
14. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj Len
14. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
:sweat_smile: kuchyn poklizena, 2 tasky krabicek k nicemu vyhazeny :grinning: :grinning: az me to zase chytne, budu pokracovat, zdaleka jeste neni vsechno
14. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
no vidis, jsi se vzdelala - to mate zase toho paprdu?
14. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
ono je páprdovi kolem 40let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
jakejch krabiček mur? ty doma schováváš krabky?hele a jak je to s tou kočkou ,kde to má mít přesně jdi to změřit
14. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
tady se od rána poflakujou 3týpci pořád se štrachaj na střeše ,no první co mě napadlo zloději ..s prázdnejma rukama vylezou z výtahu a čumí jak paka ajsem se bála odejít z bytu ..
14. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
len - ja jsem hrozna hrabna - si rikam, nekdy semuzou hodit :grinning: asi jsem to chytla od muze...
co je s kockou?
14. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
s kočkou je to ,že nevim jestli je to kočka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
ja taky nejsem znalec, ale udelam kocourovi dukladnou prohlidku,ju? :grinning: :grinning:
ale ted se loucim, jdu se sebou neco udelat a padim do prace.
pa
14. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
papa
14. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
čauves

Kath buď v klidu vidím se se svojí matkou a ségrou častěji než ty.U nás už je to na nějakou diagnózu takže ty seš ještě v poho :wink:

Dr Ann hlásí Len,že už jsme dost starý na to,aby nás něco bolelo.Jinak najít nějakýho mladýho frajera a ten by ti to rozmasíroval
14. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
jinak Len,Zlatka má pořád stejný břicho vůbec jí neroste.Fotky jsou zbytečný
14. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
aan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to bys zlatku tímto nepotěšila .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak aan s tou hnátkou je to lepší ..snad ten neduh zaženu tou páchnoucí mastí .Zítra hlídam kočku a budu jí kapat antibiotika a promáznu nohu sem tam ,mě teda tak to tady budem jak v polním lazaretu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě z jiného soudku ,byla jsem se zeptat na rekva ,tak socku vzdávám ,na kojenák mi to nestačí a jinam nechci ,na mentální lidi nemám náturu a do důchodáku nemůžu kvůli zádům ,takže jsem si vybrala operátor call centra,ono jako neni z čeho vybírat tohle mi přišlo nejlepší ..
14. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
budu jako kamarádka po telefonu ,abych to blíže specifikovala ,,zavolej nám do klubu ,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
:grinning: no to jsem chtěla napsat,že ti zavolám na číslo 0609
14. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink:

katy tady byla taky děsná zima :confounded: brrr... ty maminky, co? to snad známe všechny :grinning:

mur, vidíš a dárky přinesl? nebo to budou ty pneumatiky :grinning:
14. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
aan no třeba si pak udělam ten ŽL
14. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
mur, bože, ty řádíš :grinning: ale obdivuhodný je, když tě přepadne chuť to i přesto vyhodit, i když se to může hodit... :wink:

jé, leni, to je fajn, že tě to dneska bavilo, myslím tím, že to bylo přínosné :slight_smile:

aann, takový pomluvy, já si připadám jako přifouklý pumlíč... nafouklý ještě ne, to vím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni, to budeš někam volat nebo budou volat tobě a ty budeš odpovídat :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
zlatko otevřu si pak soukromou praxi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,,jsem dračice a můžu furt ,, a doma taková umaštěná v holinách se zavázanou hnátou ,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Leni na a no co si ten ŽL uděláš??? máš to rozehraný na více frontách
14. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
aan navážu na tu telefonistku přeci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sex po telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
aan páč kecat o sexu to mi jde ze všeho nejlépe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a skutek utek ,ale to se po telefénu nepozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
a na koho se zaměříš.Na chlapce,děvčata nebo na obojí
14. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
podle toho kdo dá víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
jako kdo strhne telefonní linku?
14. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
no jasně ..jen at se sype ne?myslíš že budu chodit na kurz jen tak :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
hele co ta hračkárna
14. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
ted vážně ..hračkárna ani nic jiného se neozvalo ,tak to dneska chodí ,prostě nebude -li práce pokračuji v kurzu,dneska jsem emailovala jedný ženský tak mi má sdělit termín pohovoru někdy na příští týden ..
14. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.