• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
a obíháš i něco jinýho nebo už to nemá cenu
14. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
preju bre ranko, dnes jsem tady zarucene prvni :grinning:
mam po praci, ale uz tak 3 hodky premyslim nad nesmrtelnosti chrousta - a nemam to nic spolecneho s detmi, co tady resime, ale bohuzel s dobou ve ktere ziju. Asi mam prima nabeh na zaludecni vredy, obzvlast po tom, co jsem muzikovi probehla postu - veskrze pracovni. ty tam jsou ty doby, kdy byli vsichni v pohode, proste jde o krk .... a ted do tehle doby jeste uvazovat o diteti? boze chran, no snad se vyspim doruza, aspon jsem si pidi ulevila, chlap se mnou o tecto vecech nemluvi, ale je na nem videt, ze je nervozni jak neprisputena klisna. Ja v tomhle ovzdusi tezko dycham . opsano laicky - zasrana prace a zamestnavatele---zitra bude lip, sorry za tenhle plactivy monolog. a dopo tady :grinning:
15. říj 2009 v 00:47  • Odpověz
můrko od toho jsme tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,doba je fakt na hov..i já nemůžu spát a přemýšlím a prd vymyslím :frowning2: ,sestavila jsem si před chvilkou motivační dopis budoucímu zaměstnavateli a nechám to dneska posoudit odborným zrakem..nějak je ta postel moc velká ,prázdná a studená ..achjo ..
15. říj 2009 ve 02:42  • Odpověz
aan k tvé otázce ..jelikož je pro mě naprosto vyčerpávající a stresující někde cosi obíhat ,páč už není co ..prostě budu reagovat pouze na nabídky ...moje sebevědomí se těžce zvedá z prachu ,asi tak
15. říj 2009 ve 02:45  • Odpověz
leni, tak aspoň už víš, jak si svojí živnost zaregistruješ :grinning: ale je ti jasný, že to budou spíš šichty po večeru, to nevím, co ti na to vládís, když mu budeš v obýváku přisátá na telefonu hekat s nějakým pakem :grinning: ale nápadek dobrej :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
mur, jé, to jsou chmury :confounded: to je taky tím počasím pitomým. ráno se probudíš a uvidíš, že to bude růžovější... i když ve vztahu k počasí je tady ohavně a růžově to nevypadá :confounded: já si říkám, že dobu na pořízení dítěte nejde naplánovat, kdy se to hodí a kdy ne, protože když se to hodí tobě, tak to nejde a když s tím nepočítáš, tak tě překvapí, že se to povedlo. ale to jsou řeči, co znáš... a nejhorší kombinace je, když je mužskej introvert a sžírá se třeba z práce a ty z něj nic nevydoluješ, jen ti řekne, jó, dobrý... tak doufám, že ti chrupík přinesl růžovější brejle :wink: a bude líp :wink:
15. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
leni, tak ti dneska držím palce, aby motivační dopis sám o sobě byl dobrej a panáček tě jen pochválil :wink: a sebevědomí koukej sebrat, nemá proč ležet v prachu :confused:
15. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
tak jsem si tady zamoudřila a jdu něco dělat, venku sněží, to je taky radost :astonished:
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
čau holky
začíná depkácký období hrůza.Naše pracovní holčička má zase problémy takže jsem zase v práci asi tady i odrodim .Mur nadává na zaměstnavatele já na zaměstnance.To je poslední kráva,který vycházim vstříct.Po 14 dnech v zaměstnání dostala týden dovolený další měsíc chodila 14 dnů od 12 hod,protože chodila na rehabilitace.Třetí měsíc 4 dny dovolená a takže tady čučim do kalendáře a od tý doby co jsem nastoupula tak neodpracovala ani jeden celej měsíc a já kráva nehorázná jí vyplácim peníze jako kdyby tady byla-čubka zasraná-příště nasrat
15. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Mur jen to jsem všechno napiš trošičku se ti oddechne :angry:
15. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nás celou noc chumelilo a teď ještě pořád chumelí, tak jsem měla adrenalinový zážitek autem na letních gumách do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No zvládla jsem to :slight_smile: , přezouvám až zítra, tak snad nebudou závěje.
15. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
čus jsem doma jedna holka mě musela odvézt autem ,ráno jsem šla na ten kurz a noha celkem dobrá a najednou mi prasklo v lýtku a nemůžu vůbec chodit ,no jako ten první den ..tak jsem si tam nechala zkontrolovat motivační dopis ,prý jsem ho sestavila perfektně a něco jsem si poslechla a už jsem doma ,v 13hod. jdu k doktorce a jsem zvědavá co mi asi tak poví ..jestli mi na to máčkne tak jí rozbiju hubu ..
15. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Len, to je pech :confounded:
15. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
to jo kathy ..když by konečně nějakej závan práce ,tak já si budu marodit z nohou..vůbec nechápu co se mi stalo .. :confused:
15. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
aan achjo to je tak vždycky kdo práci má tak si jí neváží a kdo jí nemá tak vezme i tu kde bude dělat pomalu za dobré slovo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Leni to je nataženej sválek :unamused:
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
no nevim kočko ..asi to bude těma práškama na hubnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
bre rano, jdu docist co tady
15. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
nějaká fešná tromboza by mi ještě chyběla ,ta noha je divná ,stydne ,mravenčí ..divnej pocit tuhnutí v ní ..ale vidět nic ..
15. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
jo holky ještě budu ráda dřepět na gouči a z tepla domova funět do telefénu a předstírat nějaké organismy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no co nic nového :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
cococo Len ty mas prasky na hubnuti? boze chran :grinning: :grinning: jinak co jsi tady psala o motivacnim dopisu, tak tou dobou jsem ulehala do postele, ale rano je to lepsi, diky za podporu. Jeste jsem tady vecer vyslintala takovy ten vele dlouhy vzkaz muzikovi jako moji podporu a rano nebo spis ted lezela na stole odpoved - OK - no neposraly byste se z neho? :angry: :grinning: tak na to prdim a az bude neco aktualni - pak budu jednat...bud to nejak pujde nebo si sbalim kufr a zpatky k mamince (boze chran me i ji- to by fakt neslo :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
mur jako maminky jsou dobré ,ale na to spolužití jsme jaksi odvykly .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Leni, ja jsem takovy pasivni modry konik, kdy vetsinou jenom procitam a hledam informace.
I ja jsem ted bez prace, tak vím jaké to je. Těžko nemyslet jen na to (bohužel to není sex :slight_smile:, když je člověk sám doma. My máme za sebou 1xUIU, a přelom listopad/prosinec nás čeká 1.IVF. Jestli se nezadaří, tak leden bude hodně studený (bez //, bez práce a bez podpory), ale člověk musí věřit, že aspoň něco se povede. Aspoň na jaře. Myslím, že i na jaře už práce přibyde. Já taky nic neobíhám, jen rozesílám životopisy na nabídky.
Držím ti moc palce, hlavně se nesmíme vzdát :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
jinak Kathy - ty prezouvas v patek, jo? ja myslela, ze uz mas...ja v sobotu nebo zitra, zalezi jak se k tomu chlapik dostane..jinak dnes budu nucena vyuzit nasich sluzeb MHD, pac od baraku chlap odhazel,ale cesta mezi barakama je hermeticky uzavrena snehem a jen sem tam nekdo projel a rozjezdil to....no nasi silnicari - no coment
15. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Len - uz jsi prisla na ten rozdil mezi kockou a kocourem?
15. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
jo Kristý je nás určo více ,ale zase aspon něco pro to dělám a nesedim a nebrečim ,že práce neni ..snad to ocení i mangel doma :confused: a to jsem to měla na začátku tak perfektně vymyšlené jak ze všema vyjebu a budu mít peníze i dítě a ono je to obráceně ..život vyjebal se mnou ..ale co neni všem dnům konec ,ted se musim hodit do kupy a budu pokračovat v boji ,akorát jsem vyměnila boj s carem s bojem pracovním,možná jen dočasně ,podle toho jak se bude dařit to hledání :wink:
15. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
prave jsem shlidla nasi cicinu a naseho nabijece, me ten rozdil prijde dost velky, zatimco cicina ma jen ritku, tak kocour pod ni jeste pidi kulky..blbe popsano, ale zase takovy znalec nejsem, kdyz se narodily kocky, tak jsme si pozvali tatu, aby urcil pohlavi :grinning:
15. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
nesil carevno, podoli je za rohem, no ne?
15. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
můrko ještě ne ,asi kocour bude mít delší ocas ,jinak nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
uz mam v merku jednu kamosku, vypada,ze taky pujde na jare..

Zlatko - a jak je to vlastne s tim pohlavim - budes vedet kdy? a Aann - vsechny prohildky ok? nejak tady zapominame na nase kulaty briska nasich holek :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.