• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann - ted jsem poradne docetla to o te holce..tak pokud mela takovou ukazkovou dochazku, tak bych ji uz davno nakopala vis kam, rodit tam nebudes, ale te krasomilky se hned zbav, ses nejakej zaopatrovaci ustav? nejses a tak pryc s ni
15. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
jinak na zamestnavatele jako konkretniho ne, spis na ty prostredky kolem, jak se te snazi drzet porad ve strehu ne-li pod krkem...no a my slabsi povahy si z toho hazime vlasec :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Len, hot linka - super!! asi si taky nejakou domu dam :sunglasses:
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
:slight_smile: mur kotata kulky nemaj ,tak hod jinej rozdíl..rozmezí dírek třeba já nevim.. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
až dořešíme ty kočky tak se vrhnem na zlatku ..
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
ty dirko, to uz by se ze me kocour po... kdybych kolem nej zacvla litat s krejcovskym metrem :grinning: :grinning: uz tak nechape, proc ho rozkrocuju :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
jo, jako ze uz budeme vyskoleny v tom pohlavi,jo?
to by ale Zlatka mela dodat taky nejaky to rozmezi, ne? :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
sem ti to říkala už včera že ho máš vyměřit a ty mu koukáš na vaja .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
z toho nic nebude :grinning: najdi si tady nejaky Zoo koutek a tam ti poradi
15. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
jeste se o me bude rikat, ze jsem na kocoury :grinning: ale na ty čtyrnohý :grinning: :grinning:
no jasan už tak jsme doktorky tady tak si rozšíříme praxi na poznávání pohlaví u všech savců .. :grinning: :grinning: :grinning:
zere mi to prispevky :angry:
15. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
to nemáš míru v oku ,tam musí bejt sakryš nějakej rozdíl ne?já se na tebe obrátila jako na vedoucí chopvatelku koček a vidim ,že jejich zadní část ,tě vůbec nezajímá :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
ja potrebuju instalaterskou radu, uz dlouho nam protejka WC, i bezeli jsme zakoupiti nove vnitrnosti, jaka radost, kdyz byl klid, ktery ale nevydrzel dlouho 2 dny :angry: tak ted pokazde zaviram pritok vody, jinak si WC samo porad dopousti a ja nchci videt tu spotrebu vody
Myslite, ze tam je nejaka usazenina? nejak vycistit? rady typu - zakoupit cele nove WC uz me taky napadaji :grinning:
15. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
ta by me zacala zajimat v okamziku, kdyby se z ni neco trousilo po byte, pokud je vse ok, pak je jednich zadni pracoviste v maximalnim poradku :grinning:
15. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
když u nás nastal tento problém býval problém v plováku a nebo sjeté gumičky (těsnění)
15. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
mur OK,tímto rozšiřujeme naši diskuzi o další obor ,vodovodáci :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
diky diky, napisu chlapovi, ze ma sjete gumicky :grinning: :grinning: jiste budu pochvalena :sunglasses:
spis vodotopo ne? :wink:
jojo prdelko rada za radu :grinning: :grinning: :grinning: taky víš hovno co? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
mur když myslíš že až tak ..já bych těm teplárnám do toho až tak nekecala .. :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
:grinning: myslis, ze by nam pak strihli privod? :grinning:
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
sem myslela, zes kamoska :frowning2: prej rada za radu :cry: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
mur i tak je tu kosa jako blásen .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě někoho nasrati ,no nevim to bych se musela přestěhovat k aan ta má doma teplíčko
15. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jojo mur tak to v životě chodí ..to jsem se naučila na kurzech ..měla byses taky přihlásit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
pak si taky muzeme aktualne vymenovat informace o snehovym pocasi, u nas v zahrade 15 cisel snehu, auto nebudu dnes hledat vubec :grinning: a nejradeji odhazuju hlinikovou lopatou, ale budu si muset poridit mensi, pac ten snih je tezkej a ja to neunesu...ale nevim, jestli to ma smysl, pac ja odhazuju tak 2x za zimu :grinning:
15. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
me by se tuze hodila asertivita - takovy to jak nekoho poslat s usmevem do zadniho traktu...to ja neumim :confounded:
15. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
tý jo ještě že nemám zahradu ,ještě bych si musela pořídit lopatu ..a k tý lopatě ještě auto ,abych měla co hledat ..zlatej panelák :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
zlatej panelak s podzemni vyhrivanou garazi v bezpecne lokalite, jinak se odehrava tak, ze si vyhrabes misto ve snehu na svyho favorita a nez se otocis, tak ti tam nekdo vjede... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak diky, to teda nechci :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.