• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
já se také učím stále ..jsem nechtěla přesazovat na jaře a a nakonec jsem to na podzim nestihla a vyjde to nastejno prd úroda .. a ještě mourek může být klidně ženská to je stav neuspokojivý toto
15. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
jo napsala mi je gyndařka ,noha je špatná za chvíli jdu na sebe hodit katata a pomalu budu kulhat mám tam být v 55
15. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
ze by? tak to je ale zenska s hodne velkym testosteronem, pac mi znackuje auto a v nedavne minulosti i boty v chodbe a to ja v blazene pameti jeste nedelala :wink:
15. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
cože náš mourek ti značkuje auto ? ten než by došel do liberce tak by mu ty kuldy fakty narostli :grinning: :grinning: :grinning: ,tak koukám ,že máš stejný jméno :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
hm, tak to bude asi nas :grinning: sem trosku mimoza :grinning:
hele gyndarka ti napsala leky na hubnuti? no to je mazec... tak dobre porid, ja tady budu jeste chvili cumakovat, pak hodim sprchu a hura do prace
15. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
ted jsem nakoukla na jinou diskuzi - gottovka ma deti z umelka? :confused: nevedela jsem :confused:
15. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
no jasná páka murášku ..jasně že jí je gottík neuděl přírodně .. :grinning: :grinning: :grinning: tak mizim ,pomalu ,ale jistě :wink:
15. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
zase jsem prisla o dalsi iluzi :grinning:
15. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
ten svet je ale nespravedlivej :astonished:
15. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak můžu vás chvilku v klidu číst

Tak Mur jestli máte na wc nádrž tak bych to taky viděla na ten plovák,protože když ručně zvedneš tu páčku tak se ti to zasekne do takový drážky a vnitřky samotný prodávaj takže souhlas s opravářkou Len :wink:

Jinak jestli chceš naučit posílat pěkně nahlas do prdele a všude kam to jde tak můžeš ke mě do učení to tě stopro naučim a bez ostychu :wink:
15. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Leni šoupla bych tě do larisy a ke krbíku tam bys byla spařená jako prasnice,ale mě je teď pořád vedro tak jsem v klídku :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Aann - tak beru :grinning: ja si to o te prdeli jenom myslim v hlave, ale z huby mi to nejde, pac jsem tak vychovana. Ale verim, ze se rychle ucim :grinning:
15. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
a muzik ve stadiu zastavky doma, tak ja mizim, zitra pojukam. Hezky den vsem :wink:
15. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
čus holky tak jsem byla u hnátkové doktorky a ta mi poslala na sono žil kvůli vyloučení trombozy ,naštěstí jsem v oukeji a tak mi prej ta hnátka bolí bud od páteře a nebo prostě křeč svalová ,zítra jdu azse k hnátkovej z výsledkama
15. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Mur já jsem taky slušně vychovaná do týhle doby až moc,ale nesmí mi nikdo srát na palici to se ze mě stáva nepříčetnej magor a psychopat
15. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
co jsem řikala......sval :wink:
15. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
správně aan ..nechat si ještě nasrat na hlavu když seš vedoucí ..to tak..
15. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
já nemyslím jenom tuhle megeru to platí pro všechny
15. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
...... i doma :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
aan ona chtěla vyloučit tromb ,že jsem do sebe prala delší dobu hormony a to se prý stává ,tak aspon vim ,že žíly pravé nohy jsou v oukeji a nemám ani sklerotické plásty .. :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
jsem ráda že mám dochozíno na kurzy že budu hnátku šetřit ..
15. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
A dala ti nějaký mazáníčko :wink:
15. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
aan zítra jdu k ní z 5 na kontrolu tak třeba mi něco dá ,zatim mažu vlastní koninu a vážu plenku ,kolem nohy podotýkám..v klidu je to dobrý ..
15. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
čauky ve spolek, dneska jsem se projela v zácpě autem, vynikající záležitost, 40 km za 2 a 1/4 hodiny, málem mi jeblo a taky jsem se málem počurala, nebylo kde a já se sunula jen pár metrů za minutu. dopadlo to dobře... a já vás jdu dočíst :wink:
15. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
zlatko jak se nemůžeš vycíkat to je hrůza já to zažila nedávno ,měla jsem husinu a pak jsem vystrčila pipku hned u auta nebylo na co čekat a tradičně to odnesla nohavice ,asi foukal vítr nebo mi to čurá do prava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
aann, ta ti teda pije krev... no je to boj se zaměstnancema... na návštěvu lékaře mají nárok až 4 hodiny za pracovní den, znám lidi, co šli ke dvěma a celý den měli placený... no nic. ale to, že tě štve, to je věc druhá :unamused:

katy, to počasí fakt překvapilo, tak hlavně, žes dojela ok :wink: ještě zítra do servisu a budeš už drandit ok :wink:

leni, ty máš zase věci... a co blbneš s práškama na hubnutí?!!!!??? na ty se vyser, je to samý svinstvo!!!!!!!!!!!

mur, tak uvidíš, třeba kromě ok se dozvíš večer i něco víc. :confused: a co bys dělala u maminky? v našem věku, radši ne... :astonished:

holky, vy jste s těma čičinama boží :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
teda, vy jste toho nakecaly a já se tak rozptyluju zprávama...

hmmm. leni, proto nám řikají křivochcálky...
15. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
no zlatko ted už to vim ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
mur :wink: leni :grinning: se z vás posměju :grinning: pat a mat nebo a je to????? :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jsem byla na krvi - na trippltestech nebo jak se to píše, tak příští týden jdu na kontrolu a budou i výsledky té krve. tak jsem se sestřičky ptala, jestli už z pana doktora vymámím pohlaví, tak říkala, že si není jistá, že jsou ještě malý a u těch dvou to může být i hůř vidět, jak jsou tam obě... ale nevzdávám to, chci to vědět!!!!!!!!
15. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
neboj, víš kolikrát jsem se v tom utvrdila?! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.