• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mur, když je ohavně, tak na to kašlu, zůstanu doma, nejsem šílenec.. :sweat_smile: ale když to jde, je to fajn :wink:
15. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
mur si mě neřekla že kočky chodí močit do polštářů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je hnus a to houno jak smrdí ..konec kočičí lásky ..
15. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Zlatko študovala jsem zákoník práce.k dr jí musim pustit,ale né na rehabilitace ob den na 14 dnů-do práce chodila na 12 hod a já kráva jí to ještě proplatim.
Prostě to shrnu-dělá tam 5 měsíců a ani jeden měsíc neodpracovala celej a peníze má jako kdyby tam byla.Tak pokud se ještě vrátí tak jí to docela nezávidim :rolling_eyes:
15. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Len u tebe jsou ty zvířata nějaký divný,nééé?? Pes sere na stůl a do zásuvky,kocour do polštářů no to je konec :confounded:
15. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Vy jako pořád chrápete nebo co???
16. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré ránko ve spolek :wink:

leni, bléééé :confounded: a je po lásce... :confused:

aann, tak takhle naštudovaný to nemám, jsi velkorysá chlebodárkyně :sunglasses: až se vrátí bude sado-maso?!?!
16. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
razím na krev, včera jsem byla na krvi na gyndě, to mi budou dělat ty trippletesty, ale to jsem už psala a dneska jdu na další na endokrinologii. takže se vzdaluju, zatím papíček :wink:
16. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
držím palce na všechny testíky

Jsem idiotka chovám se slušně a kráva si myslím,že se takhle bude chovat každej.Bohužel má smůlu-změna o 360 stupínků :wink:
16. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
co ta naše baletka s tou natrženou nožkou?Už je to dobrý?

Mur co doma? Uklidnilo se to trošičku? Asi nemá co,viď-zatim :pensive:
16. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky!
Já jsem na palici, jak nám dělají fasádu a zateplení na paneláku, tak sundali parapety a nám teď teče do bytu :angry: Jsem strašně nasraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit, že v dnešní době, kdy má každej učeň maturitu, tak už nikdo svoje řemeslo dělat neumí :confounded:
16. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Pojišťovna to jistí Kath :wink:
16. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj Ann, to sice jistí, ale když si představím ten bordel po malování a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
To je strašný já se ti vůbec nedivim.Ale jestli tě to uklidní tak u nás se musí sekat kabel na elektřinu
16. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
To mi sice nepomůže :sweat_smile: , ale je to ještě větší hnus to sekání:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky ..o elektřině mi nikdo nemluvte ,dneska se mnou kábly nemluví ,už jsem myslela že ten pc nikdy neoživim ..ráno jsem donesla mámě kočku ,tu noc vám raději vyprávět nebudu páč byste se umlátily smíchy ..já se teda nesmála a jak jdu od mamka kočka mi skočila na nohu vydrápala se mi do náruče ,že jako jdem ..to určitě ..mám jí ráda ,ale tohle bylo hrozný ...až doperu prádlo jdu prát polštáře a povlaky ..
16. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
dneska je hnátka lepší,už tolik nekulham ,bolí to furt hodně ,ale pokrok je ,dala mi veral silnej a přes víkend mám nohu šetřit ..pračka mi pere v půlce kuchyně protože jsem jí musela vyrvat na prostředek chcípla mi prodlužka na kterou ta pračka jede ,jak jsem jí rvala ven roztrhla jsem lino,no prostě jsem hotová ..bordel všude a smrad a já nejsem schopná to nějak dát dokupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
to bude vladís čumět je to tady jak po náletu .. a ještě houno vaříno páč jsem zabudla vyndat mletý z mrazáku ..achjo ..
16. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Opeč mu párek
16. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Leni máš prostě príma den :wink:

Od pondělka tady budu fungovat s manželovou neteří-konečně někdo normál
16. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kath tak to jsem tě měla potěšit,když to bude u nás horší :wink:
16. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
už jsem se donutila uklidit ..aan to je dobře ,že ti přijde pomocnice ..musíš se šetřit ..
16. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
aan párek neni ,já celý týden lemplila a nenakupovala ,dojídali se zbytky ..
16. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Prosim tě vyndej mletý z mrazu a šup do vody a povolený je hned,když nechceš namazat chleba
16. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak už mám přezuto :wink: hurá :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
čus ženský, tak jsem dorazila domů a opět vytuhla. jdu vás dočíst, o co jsem přišla...
16. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
aann, děkuju :wink: snad bude vše v oukeji :dizzy_face:

jé, katy, to je hustý, hlavně jak to je načasovaný :confounded: tak snad nebude mít nějak dramaticky zrichtovaný ty zdi a podlahy...

leni, tak to bude manža koukat doma jak po náletu a on přijede ze cvičení :grinning: :grinning: :grinning:

katy, tak to je dobře, bych nařídila zimní pneumatiky jako nutnost. my budeme přezouvat snad o víkendu.
16. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
no tak to jsem to dneska chytla tím ,že se musel vytáhnout sporák kde je hlavní zásuvka jsem se na ten hnus nemohla dívat a začla jsem drhnout a drhla jsem to 2hodiny všechno ...sakra ,pitomý kábly .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
já mám normálně ty kočičiny v nose ,furt to cítim a nikde nic neni ..a to bych jí měla hlídat zase v pondělí ..
16. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
čus, nejhorší je taková ta špína co je stoletá a ke které se normálně nedostaneš, co?

leni, není to alergie? a to budeš hlídat přes den nebo i v noci? to se bude manža divit, co? :grinning:
16. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
leni, už vyhlížíš manžela? :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.