• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
kam jste se ztratily???

Tak já hlásim,že dráty vyměněný a zitra malujem :angry:
17. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Len to jí nedělá ztráty to jí normál krade :fearful:
17. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
kuk, já dneska nestíhám, tak aspoň zdravím a přeju dobrou noc. papa :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
čus holky ,já myslím ,že nekrade pořád u ní někdo stojí ,nrmá šanci prostě blbě vrací peníze .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak napiš jaký barvičky jste vybrali...zlatí ahojky ,to je počas leda na spaní ..
18. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
čauves

Leni barvy mám vybraný dávno,ale nepojedu je asi vybírat seru na to už zase asi hodinu sedim na prdeli a blbě se mi dejchá.

Jinak chci předsíň s obývákem slonová kost,krb a jedna stěna olivově zelená a kuchyň slonová kost + meruňka a zbytek bílá....asi

jinak se pokoušim něco navařit....minutu krájim cibuli a 10 sedim a to ještě čekám kolik lidí vyleze mladýmu z pokoje.Doufám,že nepřitáh celou diskotéku
18. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
to musí být super dement,když jí denně schází takovejch peněz.Možná,že to je ještě větší hovado než co tam mám já........ale to už snad asi nejde :wink: ....no tak nebudu na ní tak zlá :pensive:
18. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
tak tos vybrala super barvy ..já letos nějak ulítla na zelenej :grinning: :grinning: :grinning: ,ta 40letá ženská je vyučená prodavačka o to hůř ,že jí to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
leni až budou na zdi tak teprve pak nahlásim jak to vypadá.dneska budu ráda,že udělaj všechno aspoň bíle,protože teprv teď vypadli nakoupit
18. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky tady je peklo na zemi.Nikdy v životě se to nemůže dát tady dohromady
18. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
aan neboj jen to chce aby to odsejpalo ..mě vždy nejvíc sere ty hadry dávat na své místo ..
18. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
holky my jsme byli dneska na chatě odstěhovat elektroniku a musim vám říct ,že jsem brečela jak malej parchant ,kdybyste viděly ty zubožené hladové kočky ...jedno kotě takovej vejškrabek ,kosti z něj lezou a o čtvrtku menší než ostatní,prostě jsem to psychicky vůbec nezvládla ..samo že jsme tam vezli pro ně jídlo ,ale toho by muselo být ,aby ty ubohé žaludky zasytilli ,stará kočka je pak ještě kojila a kručelo jí v břiše ..katastrofa ..kočky jsme měly v chatě aspon chvilku v teple a kdyby ten mrnous neutekl ,když jsem z obýváku vyháněla jednu plašší micinu tak jí už mám dneska doma ..
18. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
dneska se budu opakovat, takže dobrou a pěkný týden :wink:
18. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, přeju pěkný ráno, celý pindilí a pracantům týden. :wink:
19. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
víkend nějak utekl, tak já to v rychlosti dočtu. mám ale pocit, že se toho moc nenakecalo, co? :fearful:
19. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
leni, tak to bys mohla v drakovi dostat nabídku, ne? když je kámoška od vedoucí tak schopná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aann, jak to, že se ti blbě dejchá? to tě přidušuje prcek nebo jako co???!!! :fearful: :fearful: a jak píšeš, měli jste doma noclehárnu, co? :wink: a jak jste dopadli s malováním? máte hotovo nebo jen mezistav?

my máme vyměněný pneumatiky, tak se bude pěkně jezdit :grinning:

leni, z tebe se stává kočičí máma, co? :pensive:
19. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ráno tak se vám hlásim zase z jiné práce-z tý za peníze aspoň :wink:
19. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Je malovací mezistav a samozřejmě se musel škrábat strop v koupelně a na wc,takže čára přes rozpočet.Takže dneska večer se bude dávat nějakej podklad nebo co.Tak jsem zvědavá co nás překvapí v dalších místnostech :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
čus holky,tak jsem šla dát životopis o tom mi řekla jedna známá a když jsem tam došla ,tak jsem zjistila ,že tam jsou čongové ,tak jsem se ani neobtěžovala .. a šly jsme rovnou s kočkou na veterinu ,jinak máma je na mrtvici už 3krát jí kočka pochcandila postel a nově převlečíno ..to samý co mě tady .. :rolling_eyes: ,tak je celá nasraná že jí dá ještě týden a kdyžtak půjde o dům dál ..tak jsme to tady řešily co s tim ..
19. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
jinak hnáta mi furt bolí ,už teda nekulham ,ale bolí mi to dost ..jako natrženej sval nebo šlacha já nevim .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vladís je nachcípanej tak přijde dřív domu ,včera se začal dávit v autě já myslela že se pobleje z kašle ,tak si umíte představit tu noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
aan ty úoravy jsou na mrtvici ,ale snad to nějakej rok vydrží a bude to pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
aan a co novej pupíček by pro nás nebyl?jinak včera jsem si doma psala dopis ve wordu a nadávala jsem tady ,že nás teda učili na tom kurzu úplnej nesmysl ,páč mi doma máme jinej program a já se v tom vůbec nevyznam ,neumim tomu dát formu ,na liště mi to nic nenabízí ..takže moje učení se na kurzu k ničemu a pochybuju že někde bude jen program 2003.
19. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
po týhle anabázi s kočkou teda kočku domu ne ..a prostě tam bude vladís jezdit krmit a kontrolovat sám ,aby mě to nervalo srdce ..páč určitě bych si nějakýho chudáka dotáhla domu a co potom tady s tim ,kdyby mi to dělalo doma ,se psem mi to stačilo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
aann, tak aspoň práce, co se vyplatí, co????? :grinning:

jo, tyhle práce navíc jsou na prd, rozhodí harmonogram... :confounded:
19. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
leni, vy ty zvířátka nějak přitahujete, aby mám chcandili a srandili do postele a všude, kde to stojí za to... :confounded:

jj, tu noc ti nezávidím, marodnej chlap... ani nemluv... :confounded:

leni, tu lištu si můžeš nastavit, aby tam ty ikony byly nebo zase je můžeš odebrat. zkus když budeš ve wordu, tak najeď myší na lištu, dej pravou myš a rozbalí se ti nabídka, kterou si můžeš přidat nebo odebrat. třeba to pak bude vypadat přehledněji... a půjde ti to jako po másle :grinning:

radši za číčama nejezdi, ať tě nebolí srdce...

leni, kdy jedete na to imuno????? někdy teď, ne?
19. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Zdarec!
Cítím se pod psa, leze na mě nějaký bacil, v noci na mě skočil opar-hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě mě bolí břuch, páč za chvíli mě navštíví mrcha a taky mi bude za pár 33-asi se půjdu rovnou odstřelit :unamused:
19. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
zlatko jedem 26.10 příští pondělí ...ta lišta má úplně jinou nabídku,je to tam jinak a já když umim prd ,tak na to čumim jak vejr ..no zkusim na to ještě mrknout ,ale vim co myslíš ,já nemyslim ,že zmizela ..to vim že se tam může dát ..je to po straně a jinak .. :wink:
19. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj katy, tak toho bacila rychle zažeň, kšáááá, kšáááá!!!!!!!! a 33 je prd (a kdy, ať ti aspoň můžeme pogratulkovat :slight_smile:), já se připravuju na 35... :unamused: a dál to komentovat nebudu..
19. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
leni, tak dej vědět, jestli se uvidíme, či co... pošleš manžu v obchoďáku něco koupit a my si dáme káfu, co? :grinning: no uvidíš...

hele, rady u pc na dálku jsou náhoda :grinning: to byl pokus :wink:
19. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
jdu si uvělat oběd, začíná mi kručet v břiše, zatím :wink:
19. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
tak holky co to tady planujete _?
ja jsem dnes byla informovana ,ze mam malo zeleza a tak musim zacit papat vic cerveneho masa.Hura na nejaky steak :grinning:
19. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.