• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jedu domu zkusim na vás juknout doma.Jestli myslíte,že jsem v prdeli tak máte pravdu :zipper_mouth:
19. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj, dobré ráno,

fan, tak sis včera pošmákla na steaku? mňam, taky bych si dala :grinning:

aann, říkáš, doma výbuch??? nezávidím, ale zase to tam budete mít krásný :slight_smile:
20. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
čus holky tak jsem včera odpovídala na vrchní velení prodejen billa do Prahy ,posílala jsem životopis a at mi daj vědět kdyby se něco objevilo ..a pak jsem ještě skákla odpolko do billy přímo u nás ,my tu máme 2,v tý jedný chtěli tu hlavní pokladní ,tak jsem byla v tý druhý ..jako to nevim jestli to má jednoho vedoucího ,včera jsem tam předala papíry někomu ,že se na to vedoucí dneska mrkne až dojde do práce ,jo a jinak nevím jestli jsem psala jak jsem posílala mail do těch svíček tak nic ,včera jsem jí volala ,onaa mě utla že na mě nemá čas a že večer pošle mailem kdy se sejdem a zase doted nic ..to je jednání ,at mi vylíže prdel ..ikdyby chtěla tak tam dělat nepůjdu ..to je opovrhování lidma ,každej to o nich říká a tohle je super ukázka .. :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno
Jdu dočíst včerejšek-jestli to tedastihnu :unamused:
20. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Zlatko-doma je výbuch,ale jestli myslíš mojí včerejší poznám ku o prdeli tak to jsem zrovna myslela práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
aan výbuch je proto že si těhu a nemůžeš přidat ruku k dílu ,páč jinak by to bylo hotový ..já tto znám ,jak nedělam já ,nedělá nikdo ,ženská musí udávat tempo a to to pak lítá ..
20. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Len bych tý krávě ze svíček odepsala,že je slušnost aspoň odepsat,že na tebe serou :zipper_mouth: To snad zase dělám jediná já,že obvolám všechny lidi co nevim a zbyde mi tady vždycky nějakej dement
20. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Len ty seš hodná :slight_smile: jo a máš pravdu :wink: když začli oba malovat a dělat přípravu tak jsem si radši zalezla a šla žehlit jinak bych z nich chcípla což se stalo včera večer a nevydržela jsem držet hubu :zipper_mouth:
20. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
já už se nemínim ze svíčkama zaobírat ..je to pinda ..od začátku divnej přístup ,včera aspon z billy odepsali mailem ,že mi odpoví do 2týdnů a když práce nebude tak ,že mě daj do pořadníku a ozvou se ..i to potěší .
20. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
jinak tě aan obdivuju já bych nemohla žehlit kecla bych si na židli a buzerovala ze židle .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Len teď jsem si přečetla jak holky řeší kristova léta :grinning: Jééžiš to já už si ani nepamatuju kdy to bylo :grinning:
20. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
kdo řeší kristova léta? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dřív se mi zdáli 30letý lidi jak důchodci a já si připadam docela dobře ,až na to ,že mi po 30ctce začlo lecos bolet
20. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Já kdybych si před ně sedla tak bych po 5 minutách začla krafat a 20 min nakopala do prdele jak dělaj všechno lážo plážo
20. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
já vim ,ale já bych to nevydržela .. :grinning: :grinning: :grinning: když už se dělá chci aby to odsejpalo a zároven bylo kvalitní..jsem hrozná já vim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Já jsem na to asi stejně s tím rozdílem,že čím jsem starší tak víc dřu :sweat_smile:
Kath bude slavit a Zlatka nad ní pláče :grinning:
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Tak já už bych snad měla i vymalováno :dizzy_face: mě k tomu nepustí a na druhou stranu si řikám,že je to nechám vyžrat,ale jim to nedojde
20. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
ty jo, vy jste toho nakecaly, jen je člověk chvíli nepozornej... honem vás jdu dočíst :grinning:
20. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
aann, tak tou prdelí jsem myslela, že myslíš stav doma, práce mě nenapadla... :unamused:
20. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
aann, já to všechno svádím na hormonální bouři, aby manža věděl, že mě ovládají...
20. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
leni, teď jsi mi připoměla jednu kámošku, je o rok starší a když jsem oslavila 30 a ona 31, tak asi za půl roku se mě ptala, jak mi je a jak se cítím, zírala jsem jako jelen, co tím myslí a ona, že jak se cítím zdravotně, že u ní, jak se překlopila 30, tak že to pociťuje den ode dne, jak to tělo stárne. no nestačila jsem valit oči. teď jsem jí už delší dobu neviděla, ale doufám, že dítě - holku, co porodila, tak jí probralo ze sebepozorování...
20. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
aann, tak ať to dobře dopadne s tím malováním a tempo neřeš, maximálně ti řeknou, že buzeruješ a že se na to můžou taky vy..

jdu něco dělat a pak letím na tu endokrinologii. zatím papa
20. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
čus zlatko no mě se po 30ctce tedy projevilo astma a alergie všeho druhu a taky ta pitomá plotna ..takže toho by si všimnul i slepej :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
hele zlatko co to pupendo kdy bude?
20. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
tak štítná ok, kontrola zase za 2 měsíce, ještě večer budou výsledky krve, tak budu hlásit...
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem totálně chcíplá, přirozeniny mám zítra. Jinak jsem to ještě nedostala, těhu nejsem, tak jsem zase v prdeli, co z toho vyleze. K Dr.se mi nechce, páč jsem se zařekla, že frndu budu u Dr ukazovat až po novém roce :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Opar mám óbr, nos mám óbr, a ještě mi z něj teče, zadek mám óbr a dítě žádný - toť má Kristová léta :confounded:
20. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
kathy ..kristovy léta jsou ještě dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,bude hůř :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
katy, naprosto tě chápu, když jsem měla loni kristovky, tak jsem byla taková dost zdrblá, že jako už mi je moc... protože od malička mi přišlo, že ten, komu je 33 už je starej... a letos? jsem se na to vybodla a zmastila jsem se jako za mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak dneska přát nebudu, až zítra :wink:

a jinak nálada nic, moc, co? to bude ok, uvidíš. hezky si zítra zajděte na véču a ono se to s tím nosem, oparem, pozadím i miminkem vyvrbí. :dizzy_face:
20. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
v souvislosti s kristovými léty mě napadá jen kristova noha .... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
20. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
20. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.