• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
nakonec dělam květák na mozek a brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
haló, haló, ukázala se tady dneska naše oslavenkyně - kristová katy?????? huhúúúú, všechno nejlepší :wink: :wink: :wink: zdravíčko, štěstí a hlavně splnění toho jednoho přání :wink: a třeba i 2x :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning:
21. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
a zbytek osazenstva taky zdravím :wink: téda, tady se dneska kuchtilo :grinning:
21. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
co aann, hodila hlášku z poradny?
21. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
takže než začnu dočítat tak psala ta naše krasomila,že bude mít ještě kašílek celý týden.Což mě to nepřekvapilo tak nejsem nasraná,Standa tvrdil,že přijde-bohužel mu ta jeho předtucha nevyšla takže ten nasranej je a nehorázně.
Proběhne jiné pracovní ohodnocení :wink:
21. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Zlatko to přesně řiká moje babička,,Aby mu to jméno nezůstalo,chudákovi"
21. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Přibrala jsem teda kilo,tlak 127/67 bez otoků bez problémů.prostě chlapeček a stará matka v pořádku.Za 14 dnů už jdu do porodnice na UTZ.
21. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
KATHY-všechno nejle,ale slavit asi budeš až budeš v poho,viď.jinak teď si ťukni čajíkem :wink:
21. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holčičky,
Díky za gratulace :wink:
Jsem chcípák a zdůvodu minimální nemocenský v prvních dnech stejně chodím do práce.
Až mi bude líp, doufám, že už zítra :wink: , tak se zase živě zapojím do diskuse.

Fan, držím palce k pondělní hysterce :wink:

Zlatko, super za dobré výsledky triple testů :wink:

Pa jdu s potit :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
aann, krasomila je teda třída, tebe nepřekvapila, to se ani nedivím a manža se diví? a to hodnocení? myslíš pracant měsíce???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
zlatko už jsem jí připravila odměny :wink:
21. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
aann, obávám se, že si to dovedu představit, takové předvánoční prémie :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
aann, s tím jménem jsem fakt zvědavá :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
aann, tak to je super, že jste v pořádku a už začneš chodit do porodnice? ve 31tt? to mě překvapuje, myslela jsem, že od 35tt. možná mají umělinky jiný režim :confused:
21. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
katy, ta nemocenská je fakt minimální. první tři dny rovná nula... tak hlavně se brzy vylež, už aby byl víkend, co? a až budeš zdravá a nálada, tak to oslavíš :wink:
21. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak jo, papa a brou, brou :wink:
21. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
kuk, tak zase poslední a první :confused:

brý ráno :wink:
22. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
fan, tak na pondělí ti přeju krásné růžové sny :grinning:

a užívej si vínka a masíka :wink:

ty jo, dostala jsem chuť na tatarák. no, tu si budu muset nechat zajít. tak si jdu aspoň ukrojit chleba a namazat ho aspoň máslem. :fearful:
22. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
tak co tady, nic, co?! Houby s octem... :confounded: tak já se jdu ponořit do kapaliny, až vyplavu, zase juknu. zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Ahoj,ja dnes budu pracovat venku,budu rozdelavat zamkovou dlazbu co ji tak krasne podelali ti č......
To tak,kdyz se nad nima nestoji :rolling_eyes:
Ted abych to delala ja a zadarmo :angry:
22. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
čus fan, tak to je maso... :confounded: tak ať ti práce utíká... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
dobre ranko :dizzy_face:
Fan - pocasko nic moc, ale at se ti dobre dela :sweat_smile: ti to polozili sejdrem nebo co?
ahoj Tuli - zase na vyslap?
22. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
cekam na remeslnika, dneska si dava nejak na cas kluk...ale co, musi to udelat tak i tak, dobra zprava je, ze uz se pomalu blizi hreb cele ,akce, a to zabrouseni sadrokartonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: cekam, ze bude ten drobny prach uplne vsude, ale pry se nemam bat, ze bude jen minimim prachu, ze ma vysavac - a ten to primo odsava... to je technika, co? :grinning: :sunglasses:
22. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
čauky mur :wink:

tak já jsem se vynořila a dneska plánuju veget :dizzy_face: pak v 15:00 jdu na kontrolu a v 17:00 mám rande v pizzerii s ami a sedlinkou. tak mám docela chuť na pizzu, jsem zvědavá, jakou si dám :grinning:
22. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
mur, tak to ti držím palce, aby ti doma napáchal co nejmenší spoušť...
22. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
uz by ale mohl dojet, chci si udlat kafii a ne cucet z okna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj :dizzy_face: jak se vubec ma Ami? pozdravuj ji,ju?
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
já si taky teď dávám kafí, ale takovou tu ošizenou caro s mlíkem :wink: no nic, jdu si fénovat hlavu, ať tady nelítám jako strašidlo... :confused:
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
ja dnes taky klidek, jen uvarim houbovou omajdu, prijede tchynka na obed a pak pobude s remeslnikem nez odjede - dnes uz naposledy, tak nebudu mit snad az takovej pocit zavazanosti k nekomu :grinning: ja to nemam rada :sunglasses: , no a hura do prace a pak doma umru u nahrane ordinace a zitra nanovo, jen s tou obmenou, ze nedorazi tchynka,ale kamaradka na pokec, no a vikend makam, bleee
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
jeste tady neni :angry: nerada cekam :frowning2:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.