• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no nic, jdu se oblíknout a k mudrovi, zatím pááááá
22. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
rychlé hlášení, nic nestíhám a za 2 minuty mám být v pizzerii, už jsem to posunula... :confounded:

takže kontrola ok, pumprdlíci se šili jako šídla, rostou přiměřeně a rovnoměrně :wink: ještě není určitě vidět, co to bude, ale je pravděpodobný, že to budou 2 kluci :wink: :wink: jestli se jim mezi nožičkama nebimbala pupeční šňůra :grinning: tak se zeptám na další kontrole, než začnu šílet s nakupováním. :grinning: :grinning:

tak to je zatím vše, letím, mám rande s ami a sedlinkou, papa
22. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
prima zpráva ..taky si to myslim že to budou cipískové
22. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
holky moc pozdravuj!!!!!!!!!!!
22. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Zlatko to si děláš prdel,že se tam ta holčička nezamotala nebo nezamotá :wink: to ale neva hlavně,že bude všechno v poho :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj, tak jsem dorazila ze srazíku, semlely jsme páté přes deváté :wink:
22. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
leni, vyřídím příště, vypla jsem pc, ale holky se ptaly, tak jsem hodila rychlohlášení o každé :grinning:

no tak teď je napráším já :grinning:

ami byla v úterý na ketu, je z toho nějaká rozvrkočená, dostala nějaký léky, který má brát, tak je po nich taková přecitlivělá, ale moc jí to slušelo, takže ty depky budou doufám s pozitivním výsledkem :slight_smile:

a sedlinka se vrhne po novém roce do IUI, aspoň mezistav než si dá 3. IVF.

tak asi tak :wink:
22. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hele ty ty děti budeš mít pěkný pařmeny :wink:
22. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
aann, já jsem se tomu ani nějak nedivila, jako že to jsou pimpásci, spíš jsem se divila, že tam něco vidí, když se tam oba tak mleli :wink: další kontrola bude za 3 týdny, tak ho poprosím, jestli se jukne zas a pak se vrhnu na modrou mimimódu.
22. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
viděla si tam ty střapečky?
22. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
já ne, já jsem se divila, že se v tom vyzná, když tam pořádali takový rodeo... :confused: :confused: :confused: to budou šídla, to abych opravdu hodně spala do zásoby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jak to,že ti nespí,viď?To teda po mamince nebudou :wink:
22. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
se předváděli, byli na návštěvě u pana doktora, ne? :grinning:
22. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
No to je jasný a hrozně řvali,ale vy jste to neslyšeli :grinning:
22. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem dneska nějaká unavená, to je asi tím chybějícím odpoledním chrupákem, takže jdu zalehnout, papa a zítra budeme pokračovat :wink:
22. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
23. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
kuk, dobrý ráno :wink:, teď to sem píšu asi po 6. a furt mi to nejde, naštvanej xichtík odešel hned, to jsou věci při pátku... :confused:
23. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj holky vypadá to ,že dnešek bude hnus jak včera ,je mi blbě takže na srazík nejdu
23. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj leni, tak to je škoda, hlavně se vymaroď, když jedete v pondělí do prahy. :confounded:
23. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
no zlatko večer to na mě zase padlo a je mi furt nanic ..
23. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
leni, tak to nemá cenu, abys šla a pak z toho marodila další týden.

já jsem usmrkaná jako blasen, ale teď se oblíkám a razím se šelmou, tak se zjevím později. zatím :wink:
23. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Zdravim vsechny,to mame dnes ale krasny den :slight_smile:
Jsem zvedava na to podeli na kolik hodin me vezmou ,chtela bych jeste na ten pohovor.
Jinak to ,ze bude zlatovlaska mit kloucky se ,tak trochu pocita... :grinning: bodou mit pak vlastni skupinu :grinning:
23. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
jsem zpět, jsem si to trošku prodloužila a courla jsem se po krámech. ale jen taková čumenda a spíš kecando :wink:

fan, uvidíš, jak ti bude, nevím, jestli po narkóze je rozumný chodit na pohovor... :confused: kam to máš?

no tak to bude skupina povedená, pěkný kvartet, když se přidá manža a mladej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já budu jejich manažerka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoooooooooj, vsechny zdravim ,docetla jsem. Zlatko super zpravy o klucicich :sweat_smile: to budes mit jenom chlapy v chalupe :grinning: a za :confused: par :confused: let nejakou copatou cacorku :-
ja dnes opet vstala brzy kvuli remeslnikovi a po hodine mi vvatola muz, ze opet dnes neprijde :angry: je to mozny? ja se fakt nevyspim :rolling_eyes: a bude tady strasit o vikendu, sice makam, ale jeden den az pozdejc a zase budu vstavat. ..no jo, hlavne vydrzat :sunglasses:
tak jsem se dospala na sedacce a jdu hodit do hrnce na polivku a zase zalehnout,venku je cernota, bleeeeeeee
23. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
jsem dala trochu oběda a jdu do hajan, zatím papa

mur, děkuji :wink: s tím řemeslníkem ti to teda vůbec nezávidím :confounded: je to naprdlačku, takhle si pořád měnit plány... :confounded: takže mur, obě dáváme chrupíka, jo? :wink:
23. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Tak ja si taky lehla ..a ted me boli hlava ,pujdu ven se vyvetrat.V sobotu tady budeme mit taky remeslnika..
zlatovlaaska •ten pohovor je vedle palladia
23. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
fan, tak jsme chrupaly nebo odpočívaly 3 :wink: to je sranda :grinning: já vstala po pátý hodině, praštěná jako pytlem, ale už jsem se trochu rozhejbala, ale je to dřina :grinning:

tak to budu moc držet palce, troufáš si na to? myslím po té narkóze... :confused: kdy tam máš být?
23. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
jdu vám popřát dobrou noc jsem v jednom kalupu :wink:
23. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
3.11 už jdu do porodnice na UTZ
23. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
jinak tady ještě čučim čekám ještě,abych mohla pověsit asi šestou pračku :rolling_eyes: Jsem hrozně zvědavá kdo to bude žehlit :wink:
23. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.