• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, to to letí, koukám, už jsi 30tt, maso...
24. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
a taky přeju dobrý ráno :wink:
24. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
aann, nechci být škodolibá, ale obávám se, že to budeš žehlit ty... :astonished: taky tady mám už jednu várku na žehlení a další se suší a koš na prádlo je taky zase plnej. :confounded: blééé, tenhle nekonečný příběh jako prádlo, nádobí a žraní, to mě položí :unamused:
24. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ráno

Tak mám zase v pračce a jdu vymyslet kam dám další věšák s prádlem :rolling_eyes:

Zlatu já budu taky škodolibá-ještě si k tomu prádlu přičti tu haldu pro prcky až budeš připravovat.Já jsem úúúúplně nadšená,že jsem si to udělala v létě.

Jinak ségra byla na testech ve 13tt vše v poho,ale to dvojče tam ještě má ještě neni zapouzdřený a baví se o holce-no nevim jak na to přišla
24. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
aan a coi se s tim teda dělá s tim dvojčetem?jinak ahojky připravila jsemna oběd a zase asi zapadnu do postele ..včera jsem problila celý den ,achjo..
24. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
aann, co to pořád pereš? :confused: škodolibá nejsi, ale to, co tady zatím mám nevydá ani na půlku pračky, takže s tím počkám :wink:

s tou ségrou tomu nerozumím, jako že bude mít holčičku? to je ptákovina, aby to věděla teď, ne? a to druhý jako co? :confused:
24. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
mě přetejká koš na žehlení ,ale vůbec mě to nezajímá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
včera jsem volala na práci ,,detektiv v obchodě ,, a on mi ten debžo řekl ,že bych musela mít práci 60km od domova ,abych se nemohla punktovat se zlodějema ..no neni to na hlavu padlý? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
šelma na mě doráží, musím si jí všímat :grinning:
24. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
leni, tys teda chcíplá, to ti povím. takže ten sraz by byla čistá utopie, co? :confounded:
24. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: :grinning: to je šílenost :grinning: :grinning: :grinning: to můžeš rovnou dojíždět do práce do prahy, ne? :confounded:
24. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
no sraz nepadá do úvahy ...jo to je pako ten chlap ..60km od domova když v lidlzu dělaj ochranku lidi z našeho města ,nechápu to .. :rolling_eyes: spíš neměl zájem o ženskou..
24. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Len-zapouzdří se zůstane v břiše a pak to odrodíš,když teda nezmizí.Mě zmizelo,ale ségra ho měla větší tak asi zmizí pouzději
24. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Ona si to jako řekla,že to bude holka :wink: to víš že to nemíže vědět ona je prdlá.doktoři jí řekli,že se scvrkává a zmizí,že to bude v poho-výsledky jí to nezkresluje
24. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
My budem dvojka pan Lorenc pořád dřepí na jednom místě a ten její skřítek tam pořád lítá jako blázen.jo a jinak první termín má na moje narozky a druhý na maminy takže další,, magorskej bejk" do rodiny
24. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
No co pořád peru.Už tejden se vracim z práce v 7 večer mám tam cejchy,prostěradla a 18-ti letýho manekýna a manžela,který je zase nachcípanej a potí se jak prase a mám další pracovní týden před sebou-až do večera.A všude bordel z malování,který se pokoušim uklidit,ale funim u toho jak hovado
24. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Len no to si děláš prdel s tou prací.Jo jako když budeš bydlet aspoň 60 km od domova tak se s nikým pachtovat nebudeš??? no co to je?? To tam teda dávaj dost peněz :slight_smile: aby se to vyplatilo
24. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak jsem vyfuněná a jdu naleštit další stranu v koupelně :angry:
24. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, zdraví marod z pelechu. Koukám, že i Len a Fan jsou taky křáplé. My jsme dneska i odpískali oslavu mých narozenin :unamused:
Nejhorší je, že chcípá i manža a to je horší než dítě :sweat_smile:
24. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Zlatko, tak dva chlapáci-to je paráda :dizzy_face: :grinning:
24. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Len, tak to jsem ještě neslyšela, že by ochranka v marketu dojížděla, aby se neznala s místníma zlodějíčkama :sweat_smile: :grinning:
24. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
čus pozdravuje vás kačátko000 klučíkům jsou už 3měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
jo kathy dnešní doba umí překvapit ,ještě že nemusíte vy dojíždět třeba 100km do práce :grinning: :grinning: :grinning: ,vladís je v práci a je v klidu že jsem doma pod dekou ..
24. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
tak místo srazu budu koukat na bobule nebo planetu opic :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,možná spíš na ty opice ,ty bobule mě jaxi depkují ..
24. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
po obědě už se těšim na film pro pamětníky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to já můžu ..
24. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
aan aha to jsem nevěděla, že se to pouzdro porodí ..no hlavně že je tam to jedno v poho ..možná se tim druhým zatim vyživuje .. :confused:
24. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
leni, ty odůvodnění ze strany zaměstnavatelů jsou občas dost na hlavu...

tak jsem byla u našich, byla doma jenom máma a dorazila švagrová, tak jsem jí řekla, že čekáme... tak byla samá rada... po tom jsem přesně prahla :confounded: :grinning: :confounded:
24. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
zlatko tovíš radilka zkušená :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
já sedim doma čumim na telku ..za hodku prej dorazí zhrzená kámoška ,tak to bude prima to tady poslouchat .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
aann, tak to je pěkný ne, termín mezi tetou a babičkou :wink:

ty jo, aann, ty se upracuješ. :confounded: ale s tím prádlem to je fakt děs, já budu zítra převlíkat, takže další žehlení...

aann, nelešti nic, stejně ti to chlapi poprskají :unamused: :unamused: :unamused:
24. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.