• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
vlásko a co na to švagrůvka že čekáš dvojky?!žes je trumfla .. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
dneska jak mi psala kačka tak je pomalu na všechno sama a už si zvykla ..prostě si na to musíš zajít a jednou to vidim jako velkou výhodu ,že si ty děti spolu hrajou a máma má chvilku klídek ..
24. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj katy :wink: no to jsou věci a oba marodný, to si tu postel užijete, ale ne tak, jak by to chtělo, co? :confused:

ještě to není jistý, že budou, ale vypadá to tak :wink:

tak se brzy vymaroď ty i tvoje velký dítě :grinning: ať si můžete dodatečně oslavit narozky :wink:
24. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
jééé, leni, já tě neviděla :grinning:
24. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
jo já jsem taková maličká :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
no to jo... já jak dočítám a listuju pořád, tak jsem si nevšimla, že jsi psala :confused:
24. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
leni, to není možný, jak to letí... a to nedávno kačatko fňukala, jak má málo folíků, co?

aann, tak hlavně, že je ségra ok a to jedno nevadí ve vývoji tomu "silnějšímu", promiň za ten výraz...

leni, to je dobrý nápad, katy, představ si, že bys nemohla dělat svojí práci v místě bydliště, třeba kvůli protekci a tak... to je debilita... :unamused:

jj, leni, zkušená je švagrová... a ty si vyslechneš příhody zlomeného srdce? :sweat_smile:

taky se půjdu podívat, co dávají, že bych se postavila žehlení čelem...
24. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
leni, o trumfování jsme se nebavily, oni jsou přece první!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

k té kačí, ono ti asi nic jinýho nezbyde, než si zvyknout, to vám tady budu taky referovat... vy budete nedočkavě pupkatý vychrupovat po obídku a já tady budu vypisovat, jak padám na hubku :grinning:

tak já jdu něco podělat, zatím papapapa
24. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
čauves

Zlatko nevadí.Ženský,který otěhotní normálně tak prý čekaj (některý) dvojky a taky jim mizí dvojče a ani to nepoznaj.Tam je asi blbý kdyby rostli obě a jedno bylo nemocný.Když jsem chodila na genetiku tak tam byla ženská,která čekala dvojky chlapeček byl v pořádku a holčička down
24. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
čus aann. no tak to je pak mazec. ale já nechci slyšet nic takovýho :cry: samá pozitiva a sociální jistoty, ne, přece žijeme ve státě, kde ty jistoty máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
tak mám vygruntováno a můžem se pustit do dalších místností :wink: A jedem strašně mě to baví........ :sweat_smile:
Zítra hlavně musim nakoupit takovou vichřici v lednici jsem hodně dlouho neviděla.Ty jo potřebovala bych žehlit a nic už mě neba

Abych vám řekla pravdu vůbec vám nezávidim poslouchat ty žvásty-Zlatka bude poslouchat jak vychovávat děti a Len bude mít hlavu jak pátrací balón
24. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
aann, já o tom žehlení taky jenom psala, zakecala jsem se s kámoškou, pak jsem se pustila do buchty a v půlce zjistila, že je stará a chytá plíseň, tak mi je z toho na nic... a žehlit se mi přestalo chtít :confounded: :confounded: :confounded:
24. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
jooo mě se ty jistoty nějak vyhnuly

jsem slyšela,že zdražili IVF
24. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
aann, myslíš jako od švagrový?????!!!!! to nasrat!!!!!!!!!!!!!!!!! viděla jsem jí po 10 týdnech a takovým tempem jí uvidím až na vánoce, dřív o to fakt nestojím a na ty vánoce se tomu nevyhneme... :confounded: :confounded: :confounded: a pak jí dovolím za náma dorazit v březnu do porodnice, asi tak to vidím!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
já se na ty jistoty psychicky připravuju :grinning:

fakt? no to je mazec... :confounded:
24. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Ona nepřijede do porodnice ona přijede až k tobě domu,aby tě naučila přebalovat :sweat_smile:
no to se připrav :dizzy_face:
24. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
chichichi, nebudu doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
no neřikej :wink:
24. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
jdu pověsit :rolling_eyes:
24. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak na ní pošlu psa, aby jí zastrašil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak věš, já se jdu věnovat manžovi :wink:
24. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
tak ten jí roztrhá na hadry :sweat_smile:
24. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
čus cože se zdražilo IVF?co to vidim :rolling_eyes:
24. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
V Iscaru a Pronatalu určitě u vás Leni nevim
24. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak co máš díru v makovici???
Ann, co to tady čtu, co se zdražlo v Pronatalu?
no ted odešla ..bylo to super .. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
člověk se probere a takové šoky,
Ann, jaký máš info?
24. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Přišla s tim ségra,když šla z druhýho pokusu a holky z Iscaru to taky psaly.Mražení je o 1000 dražší-prý
to já taky nevim ,jak u nás od leta jsem tam nebyla
Kath to je léčba šokem.už seš zdravá viď?
24. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.