• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ami ale umíš polski docela dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak jsem zkontrolovaná od mangela ,že pěkně sedim doma na zadku ,to se mu bude hezky spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
ami jinak z tebe ta inteligence přímo čiší ,ale fakty .. :wink: :wink: :wink: toho si musim všimnout,páč jsem holka všímavá :grinning: :grinning: :grinning: ,kathy jdu si vzít kulicha a pokračovat v koukání na ten debilní film ..je tu zima jak v rusku
24. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ami koukáš na Z1,viď.Tenhle díl jsem viděla už třikrát
24. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
zlati, děkuji :wink: .
Len :grinning: :grinning: , jsem věděla, že mě prokoukneš :grinning: :grinning:
ann, ano,dívám se občas, nejvíc se mi líbí ty pasáže, kdy je transfer, pak uplyne 5 minut, střih a oni si dělají test a mají dvě čárky,....... jejda zase řvu, jenom to píšu.... já bych taky chtěla vědět všechno za pár minut a nečekat:frowning2:
Tak já si to jdu rozdat s aplikátorem progesteronu a jdu ležet. Přeju hezký večer a zítra zase nakouknu. Dobrou..
24. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
ami ty máš aplikátor jo?zase něco lepšího co? :grinning: :grinning: :grinning: kéž by se ti zadařilo potřebujem další těhuli
24. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak pa zítra jdu pod peřinu nebo tu zdechnu
24. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
já se loučím, jsem tuhá, brou, brou a zítra :wink:
24. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
brý den holky ..dneska vařim omáčku a kdoví co z toho zase vyleze :grinning: :grinning: :grinning: s rýží a upekla jsem buchtu ,ani jsem nebyla pochválena ,no neni lepší ležet a kopat se do pr..?
25. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
čauky :wink:
Dnes vařím halušky se zelím.
25. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Nemoc už mě začíná sejřit, nachcípaná jsem už 7 dní a pořád je to na dvě věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Tak hlasim,ze zitra jdu na 10rano..budu spinkat.
Dnes jsem delala pstruha s divokou ryzi...ted mame kaficko a pak se jde ven pracovat.
Jinak nic noveho..zitra pak dam hlaseni jak jsem dopadla.
25. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Hezkou neděli, taky už máme tu příjemnější část dne za sebou.......oběd :grinning:. Jdu se válet, nic mě neba.....
:unamused: .
Kathy přeju brzké uzdravení a jestli můžu poradit, tak na nachlazení je dobrý dát do horké polévky rozmačkaný česnek, pěkně to člověka protáhne :wink: .
Len jakou si udělala buchtu? Já bych tě za ni určitě pochválila.....:slight_smile: , kdybych se nebyla rozhodla, že se budu válet, byla bych šla udělat alespoň puding:grinning:,abych tady nehřešila závistí:sunglasses:.
Četla jsem Fan, že jdeš na hysteroskopii. Určitě ti to dobře dopadne a zjistí, že je vše ok.
25. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
čus já dělala jen rychlou na plech s citron.polevou a omajda nakonec byla roštěná s houbama :grinning: :grinning: :grinning: ,vladís jel krmit kočky a já se na 3hod. postavila k žehlení ,to je lepší jak paralen ,jsem mokrá jako myš ..už mě to taky sere ,nejsem furt v poho ..možná jsem měla žehlit v kulichu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
blondfan tak se zítra hezky vyspinkej a určo to bude dobré ..my zítra taky razíme do matičky Phy..
25. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Tak ja nepochybuji ,ze nejsem v poradku .Bude to zase jen zdrzovani...
25. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
jasně já taky od vyšetření nečekam zázraky .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Holky ...vy mate ty nemoci nejak brzo ..jeste nezacla poradna zima a uz se tady musite potit :frowning2: tak hlavne at nejste nakazene praseci chripajznou
a ty jdeš na hystereskopii? a jak se to dělá?
blondfan jako prase vypadam tak bych se nedivila :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
hele co ja vim ,neco do me pichnou a pak se podivaji jesli nemam nejake srtusty....dela se to pres cipek
25. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
musi to pry delat protoze jsem ,uz 3x neotehotnela ...je to nesmysl
25. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
aha no já si třeba myslim ,že já srůsty mám ..třeba mě taky na to poženou tak mi to pak řekni jak to dělaj a jestli to bolí
25. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
tak se měj hezky a já se jdu válet k telce
25. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
to neboli ..budu spat ..mozna to bude boelt pak ale to ti pak reknu...
to se mas ,ze se jdes valet k telce ja tam mam vyvaleneho manzilka...
se zmocnil ovladace
25. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky, já jsem taky byla na té hysteroskopii, mě teda neuspali, kdyby to ale nešlo a měla bolesti, tak by mi anestezii dali. Zajímavé na ní je, že dr. vsunuje takovou tenkou 3mm trubičku přes čípek do dělohy společně s kamerou, takže jsem se celou dobu dívala kudy to vůbec leze. Děloha je teda takový kus masa :pensive: , nic v ní nebylo. Pak mi uštípl kus sliznice a poslali to na histologii. Já na tom byla ještě před tím, než jsme začali řešit neplodnost....Taky moc nevím, proč jsem na tom byla :unamused: .
25. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
pro změnu jdu taky žehlit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
čau jdu vás dočíst a pozdravit,abyste neřekly,že jsem nevychovaná :wink:
Leze n amě nějaká rýmička tak si do rypáčku liju vincentku po hektoliterch
25. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem vas docetla.Kookam,ze se tady porad neco deje.Dalsi tehule segra od Ann :slight_smile: a další brzy pribudou,uz se tesim :wink: No Ann,jeste budem holkam zavidet jak si lezi s pupkama a my uz budem skakat kolem mimca :wink:
Teda Ann a nemela bys to tak prehanet s tou praci fyzickou.Ja jsem doted do patku delala to same,doma vse uklizela ,zehlila atd.Take chodila na delsi prochajdy,ikdyz bylo hnusne.V krizi a v trislech me bolelo pekelne,ale proste jsem to nejak prezila.No ale ve ctvrtek k veceru jsem nesla tezsi tasku a vecer me zaclo tvrdnout bricho a byla jsem silene unavena a cela bolava.V patek rano jsem se probudila a citila jsem,ze na me i sedl bacil,mam to vzdy na pruduskach a zacina to takovym tim hnusnym palenim v krku...no a nakonec jsem jeste stravila skoro cely patek v nemocnici,protoze muj dr.tam nebyl a ja se setry ptala na to tvrdnuti bricha a ona me poslala,at si zajdu na prohlidku na ambulanci do spitalu..
25. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Mě hystero dělali a uspali po nezdařeným druhým pokusu.Trvá to tak dlouho jako kdyby si šla na odběr vajec.Vůbec nic tě nebolí
25. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.