• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
na Moravu?
26. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
26. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
to bude super :sweat_smile: vy tak docela hodne cestujete,ze?
Fan uz ma hysterku za sebou..
26. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
To jo, snažíme se, hlavně manža chce, abych byla v pohodě, nemyslela na ptákoviny a katastrofální situace a snaží se mi taky vtlouc do hlavy, že i bez dětí nám bude dobře
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mur tak to je super, pozdravuj ji :wink:
26. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
ja nemam od ni zpravy, to jen takova dedukce :grinning:
jdu davat na stul, tak se na chvili vzdalim
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
26. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
no to jsem ale kucharinka, slany to bylo az beda :confounded: blee
jdu se hodit do pracovniho a mizim, tak papapa
26. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojky holky tak jsem doma ,krev brali jen mě a manžel sperma a pohovor u mudry byla tam ruska a byla hodná ..výsledky za měsíc a dala mi seznam vyšetřeních který mám žádat z gyndy a od obvodáka a nejlépe i genetiku ..ale prej se doktorům do toho nechce kvůli kč tak nevim jak pochodim..
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Len, tak to je dobře, že ti poradila, normálně si o ty vyšetření zažádej, oni ti je musí udělat.
26. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
kathy prej nemusí :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nedělaj :frowning2: :frowning2: :frowning2: každopádně řekla ,že pozor na kočky kvůli toxoplazmoze a genetiku na tromb. mutace ..a chlamydie a jiný potvory .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,po mrše se obědnam na gyndu a uvidíme jaká bude vstřícnost ,jinak řekla ,že ikdyž dříve problémy nebyly mohlo se vše změnit..
26. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj holky, tady chcíplina. tak jsem se posmívala katy v čepici a sama od včerejšího rána bojuju s bacilem. už je to trochu lepší, ale jenom ležím nebo spím... tak to je vše a jdu pokračovat. papa
26. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj Zlatko,
je to asi fakt všude, kolem nás taky všichni maroděj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hezky lež, kurýruješ se za tři :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj katy, jo, už se cítím i líp, jen šelma je z toho nějaká otrávená, protože si jí celý den nevšímám... nechápu, kde jsem to chytla. a dneska ráno jsem měla flekatý břicho, jako pako, tak jsem volala na gyn, přišla se ukázat a prej mám bejt v klidu, může to být z toho, jak jsem se včera potila, ale nelíbilo se mi to, tak jsem to nechtěla nechat jen tak. jdu pokračovat v ležení a asi i něco sním, kručí mi v břiše. tak zatím papa :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
hezký večer všem, včera jsem se s vámi nerozloučila, čuměli jsme na superstar ležmo :grinning:
26. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
a teď čučíme taky , ale já od pc :grinning: .
Len, asi jsem to přehlídla, ale na tu genetiku tě někdo poslal, nebo ses rozhodla sama? Jsou nějaké podmínky, kdy se tam musí?
Kathy, ty jedeš na Moravu? My taky. Měli jsme jet na Šumavu do jednoho penzionu s polopenzí, ale nakonec jedeme k nám na Moravu, kde to bude s plnou penzí :grinning: . Kam jedete "sklípkovat"?
Mur, děkuji :wink:
Zlati, opatruj se prosím! A pozdravuj bumbrlíčky......
26. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jo ještě vám musím napsat, jak se nám vyplatilo víkendové válení; nevytáhli jsme dva dny paty ven a tak jsme se nedozvěděli, že nám od včera od půlnoci do zítra ráno nepoteče voda, takže teď se myjeme neperlivou magnesií :angry: a záchod zalíváme vodou na kytky - konečně prý k něčemu je :frowning2: . Jsem zvědavá, v čem se budeme koupat, asi v mléce toho máme doma nejvíc :wink: . Jo jinak samozřejmě je zásobník venku, ale nikomu se pro ni nechce :unamused: . Ach jo, ta lenost nás jednou zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak a jdu zase na tv....Hezký večer.....zatím
26. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky, tak nakukuju od house :wink: ten čaj mi už leze i ušima :confounded:

ami, válím se o 106, tak snad to bude stačit :grinning: no, koukám, super odpolko - dobrodrůžo :grinning: u nás bychom záchod neměli čím zalít, protože vody na kytky mám max. 1 litr... jo a mléčná koupel to je dobrý ne? ještě medík a budete jak dva slaďáčci :grinning:
26. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
koukám, že fan nezašla... a to jsem s ní mluvila, tak třeba písne zítra. :sunglasses:
26. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
jdu skočit zase pod peřinu, zatím :wink:
26. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky ,ami já ještě nemám genetiku ,bylo mi to jenom doporučeno ,byla jsem jenom na imunu ..
27. říj 2009 v 06:32  • Odpověz
panejo koukám i zlatka už se potí ,mě včera věčer bylo zase blbě ,točila se mi hlava ,jsem si musela lehnout ,no co to je ..fuj..a zrovna včera v telce samý mimina
27. říj 2009 v 06:34  • Odpověz
koukám ted ráno na email že mi ta pinda z těch svíček poslala mail že dneska 14hod. doslovně řečeno ,,mám čirou náhodou čas ve 14hod. ,, píča to je to neni možný ,tak jdu na pohovor ,to je prostě kravka ,z toho stejně nic nebude ,páč já na tohle nemám nervy na takový jednání.
27. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
ahoj Leni :wink:

dobré ráno ve spolek :wink:
27. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
už mám pomalu roupy, dokonce jsem opustila pyžamo a hodila jsem domácí model, ale ven ještě nejdu, jen provedu rychlovyvenčení a zase domů a hezky pod deku.
27. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
leni, klídek, tak tam jdi a jsi nad věcí, ne? no, někdy si zaměstnavatel myslí, že na ně čekáš a času máš habakuk... :confounded:
27. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
a koukám, co naše doktorka aann??? kam zmizela??
27. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
jo půjdu ,ale přišo mi to jen jako ,,no tak přijd ,at mě nepomouváš ,, a jinak už je dávno rozhodnuto .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale mě nenasere .. :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
tak aspoň nebudeš překvapená, když už to máš takhle hozený... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
to jo zlatko akorát to člověka zamrzí to jednání ,hele a ikdyby mě chtěli stejně je to v hajzlu ta noha mi bolí od včera zase ,v tom podolí jsme lezli po samejch schodech venku než jsme sešli do hlavní budovy a začla mi znova bolet ..sakra ..spolužačce prý od nohy začla roztroušená skleroza ..hm pěkný ..
27. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.