• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty, aann, taky jsem měla kolegyni, vykládala, že byla na gyn. operaci a přinesla neschopenku z chirurgie. zajímavý, co? a co má na neschopence za razítko?
27. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
po 14 dnech poslala na personální od obvoďáka.Teď nevim.
27. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
ještě,že pro toho chapečka všechno mám ješětě z tohodle bejt na mrtvici.
Jak dopadly Len ty svíčky???
27. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Ještě,že nevolala mě,ale manžovi-nevim jestli bych se udržela být slušná asi nééé spustila bych ten svůj hysák.Standovi připadalo,že měla nahlas mobil,aby to někdo slyšel
27. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
čus holky tak jsem byla na tom pohovoru místo půl hod. nakonec hodinu a byla tam matka s dcerou a prý si vybraly jedinou mě ,že jsem se nenechala odbýt ,ale nebyla ani moc vlezlá a že jsem jim poslala mailem životopis a motivační dopis je pobavilo a prý je to moje plus ,takže mi řekly ,že jsem hezká a líbim se jim a co jsem jim řekla se jim taky líbilo a mám si to jít vyzkoušet na 2dny v pondělí a úterý na 4hod. a pak se obě strany dohodnou co a jak dál ..jediný maj požadavek chodit v černém ,tak jsem si musela koupit kalhoty a i hábit i boty ..ale u čongů ,aby to nebylo drahé,kdoví jestli to vezmu ..třeba z těch svíček dostanu astmatický záchvat a bude vykydáno .. :wink:
27. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Len, tak to jedobrá zpráva,ne? :wink:
27. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojky, jdu vás pozdravit a zároveň se rozloučit, od zítra do soboty budeme u našich.....jak jinak....se válet :grinning: :grinning: . Opatrujte se a uzdravujte se!
27. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
kathy docela jo ..ale stále zůstává to ,že jsou to idioti který nemaj jednání ..uvidíme dál.. :wink: tak pa mizim k telce
27. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jasný, Len, jednání ať mají jaký chtěj, třeba to jsou vidláci, co zbohatli. Hlavně ať dobře platěj a moc nepruděj :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj Ami!
Tak se tam nech hezky rozmazlovat a po neděli nás potěš // :wink: :dizzy_face: :grinning: Držím palce :wink:
27. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojky ami, děkuji za mailíka, taky ti přeju, aby sis užila pěkný prodloužený víkend a opatruj pidibumbrdlíčky :wink:
27. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
aann, tak jestli to měla nahlas, je fakt klika, že nevolala tobě :wink: nebo si to taky mohla nahrávat, to taky jde, i když jsem to ještě nezkoušela...
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
leni, tak to je sranda, teď máš flek a budeš mít alergii na sortiment :rolling_eyes:
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ami držim palce ať přijedeš se dvouma //

Len daj ti aspoň nějaký peníze?
Jde to nahrávat jo??? Tak to si myslím,že to je jediný co umí.No nic to budou zase pohovory s novými pracanty
27. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
aann, jde, jednou jsem si takhle nahrála hovor a ani jsem nevěděla, že jo... měla jsem mobil ve šňůře v uchu a něco tam šmrdlala a pak jsem zjistila, že tam mám nahrávku, to bylo překvápko, jak jsem šikovná :grinning: :grinning: :grinning: hele ale lepší pohovory než blbka k ničemu :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak teď budu radši vybírat z oboru
27. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
no, tak jestli tahle byla odjinud, tak nazdar :grinning:
27. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
achjo aan ,to je hrůza jak máme opačné problémy .. :frowning2: jo jinak holky oni tam moc neplatěj ,ale když vezmu hodiny tak je to tak jako všude ,bída ,ale lepší jak nic ..no nevim ještě tam nejsem a kdoví jak to bude ..oni jsou hodně vybíravý a maj vysoké nároky ..na to jak maj vysoké nároky zase tak božsky neplatí ,ale zase lepší prostředí jak krájet salám a pípat na kase od nevidim do nevidim ..tak jsem na to zvědavá
27. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Leni jaký jsou nároky na prodávání svíček??
27. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
to nejsou jen svíčky je to bomba obchod krásný věcičky dekorace moderní .. a hlavně dárkově balit ..
27. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
já tam moc nelezu páč se bojim že tam něco shodim .. a taky to tam moc voní a to se bojim ,aby mě nevadilo ..to by byla prekérka
27. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak páčko a jdu spát ,příští týden se uvidí
27. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak proč ses tam hlásila ty Růženo? :fearful:
27. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
leni, uvidíš, třeba budeš nadšená :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a práce ti půjde od ruky :wink:
27. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
čauves frajerky přeji hezký den.Já už asi hodinu žehlím teď mám pauzu,protože mě bolí záda.Jinak na mě asi lezou depky,že se nic nestihne prostě ve všem hrozný chaos.

Jinak Zlatuno žádný domek pro dvojky,že by narostl nevidim :wink: musím asi ještě počkat nebo si už zajít pro starobní brýle :dizzy_face:
28. říj 2009 v 05:53  • Odpověz
tak hlásim,že mám vyžehleno,ale zase plný věšák prádla.Jedu na kafe k mamině si postěžovat jaká jsem chudinka.tak zatim čágos a pracující ať si užívají st sv :wink:
28. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
aann, ty jsi šílenec s tím spaním... a nedepkuj, tak když se to nestihne, stihne se to potom. vždyť máš ještě 2 měsíce a něco čas!!!
28. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
ty jo, ann, ty jsi ale žehlička :grinning: taky se na to vrhnu, koukám na pohádku, tak požehlím, už tady mám 2 várky na žehlení a další na sušáku, tak jestli se na to nevrhnu, bude zase kilimanžáro... :confounded: tak si užij kafí u maminky a věřím, že tě uchlácholí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
chacha ty růženo aspon to zkusim ,copak je na výběr?neozval se mi vůbec nikdo jinej .. :angry: :frowning2: ,asi mám problémy s čurkáním ,celou noc jsem lítala a mám na váze -2kg ,no je to možné?
28. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.