• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Dobré ráno :wink:
dneska mě taky čeká prkno a žehlička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Ann, jak píše Zlatka, všechno stihneš a kdyby nááááhodou ne, tak se to stihne potom, a kdyby ani to ne , tak se to prostě neposere :sweat_smile: :grinning:
28. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Len, s tím čůráním nevím, třeba si toho večer moc vypila, to by pak bylo normal. Ale pokud tě to při čůrykání nebolí, tak to snad nic není. Ale radši počkej na doktorku Ann :wink:
28. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
leni, to bereš pořád ty tvoje prášky na hubnutí? nebo ses na ně už vysrandila...
28. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
katy, si to myslíme tak asi stejně, co? :grinning: prostě se to neposss... :grinning:
28. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
katy a kdy vyřážíte sklípkařit? :dizzy_face:
28. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Zlatko!
Sklípkařit vyjíždíme v pátek brzy ráno, protože už asi v 13hod. musíme být na místě a nasedat do autobusu, který nás po těch sklepech vozí :grinning:
28. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
jinak protože mě to marodění fakt točí, tak jsem se prohlásila za zdravou, hodila jsem se do gala- jako že odchupatila, dala na ksicht masku, učesala a vzala si lepší domácí oděv než pyžamo a hned se mi udělalo líp :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
A teĎ jsem si dala kávu s malinkým dezertem :wink:
28. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
čauky katy :wink: tak to budete mít vyloženě túru, kolik sklípků máte navštívit? já byla jen v jednom, byla to firemní pařba a hustá... ale to je už 15 let :grinning:

jé, tak to jsi vymyslela dobře s léčením choroby :slight_smile: já jsem si taky dneska vzala nové tričko a hned jsem si ho pobrindala polívkou... :frowning2: takže jsem na sebe naštvaná, jaký jsem prase,...
28. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
kafí s nějakou mňamkou taky není špatný nápad, jen nevím, co bych si dala, asi se prohrabu zásobama, jestli tam je právě něco, co by mi mohlo šmáknout :grinning:
28. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Už jsme to cestování absolvovali loni, bylo asi 5 zastávek, celkem 25-30 koštů, teda já jenom opravdu usrkávám a zbytky vylévám páč bych jinak z toho posledního sklepu nevylezla :sweat_smile: :grinning:
28. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Nejsi prase, nebuď na sebe naštvaná, to se mi stává běžně a to nemám pupendo :sweat_smile: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
žehlím, už jsem zdolala půlku hory :wink:
28. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Zlatko, našla jsi nějakou mňamku :slight_smile: ?
28. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Hotovo :wink: Moc jsem se s tím žehlením neprděla :sweat_smile:
28. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
tak to je prima, katy :wink: ale náročný to musí být, já bych asi nevylezla už ze druhého... :astonished:
28. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
katy, snad to půjde vyprat, je to mastný flek :confounded: teda mastný fleky... a na teplákách taky, no prostě chro, chro... hlavně, že jsem takový kritik, když si někdo poničí něco nového, tak hned moralizuju, že si věcí neváží... tak mi zklaplo.. :pensive:
28. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
tak jsem dneska vyšla před barák se trochu vyvenčit, šelma byla nadšená, že jde ven, jsem ho trošku šidila... tak jsem nakonec došla do zeleniny, nakoupila vitamíny a hurá zase domů :slight_smile: už je mi líp, ale ještě to není ono. snad zítra, budu si muset uvařit čajík :wink:
28. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
tak jednu várku z těch dvou jsem vyžehlila, schválně, jestli budou dávat něco pěknýho na tu druhou, tu na sušáku vidím až na zítra. a abych se nenudila, vyhrožuju s převlečením postelí, tak uvidím, jestli svou hrozbu naplním nebo to nechám na víkend... :confused:
28. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
katy, gratulka k dožehlení hory, jsi mi motivací :wink:
28. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Nech to na víkend, radši se ještěb kurýruj-odpočíváním, čajem a vitamíny :wink:
28. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
uvidím, zatím jsem líná :slight_smile: nebo možná přejedená. ke kávičce jsem si nachystala zmrzlinový pohár se šlehačkou a sušenkama.. a ještě jsem to zajedla pár kostičkama studentské pečeti a banánem... no to je parádička :grinning:
28. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
čus holky jsem ležela a koukám na zaříkávače koní..každej mě zrazuje at tam do toho krámu nelezu ,že je to tam nevydržitelný ..pár lidí tam na stálo je ..tak nevim ..řikam si co když je to o tom ,že vyžadujou kvalitu a lidi z ulice nemaj o obchodu ani páru .. :confused: :confused: dneska mi kámoška psala, že blízko nás v Jednotě po hádce odešla prodavačka ,že se tam mám zítra zeptat..jinak s tim čuráním je to takový blbý pocit v podbřišku a já jak na potvoru nemam urolog. tak papam brusinky ..
28. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
zlati ty si teda dopřáváš ..hm mě na imunu zakázala sladké :confused: :rolling_eyes: .kvůli těm výtokům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
nazdar jdu si k vám aspoň vypít kafe :frowning2: Myslela jsem jak odpo padnu,když jsem byla takový ranní ptáče a já malovalo,myla okna a docela i uklidila.A aby nebylo všechno tak výborný tak se mi zase posrala pračka :rolling_eyes:
28. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
tak jsem vás dočetla.Chválím vás,že jste taky pracovaly-máte velké bezvýznamné +.
Leni nikoho neposlouchej a běž si to zkusit,když budou debilové tak odejdeš,akdyž jim nebudeš vyhovovat ty tak ti to taky řeknou.On ti třeba každej radí,že to tam je blbý,protože se musí pracovat :unamused:

Leni oni ti dali na tom imunu nějaký prášky?
Kath ty se pěkně zduníš v tom sklepě,když tam jedeš po nemoci :sweat_smile:
28. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
aan já si to taky myslim ,prostě to vyzkoušim a uvidim ,strach z toho nějak nemám ,dřív jsem měla taky šéfa drsnýho ,ale mě to nevadilo ,měl ve všem pravdu a já to dokázala jako jedna z mála uznat ..aan mě nedali žádné léky ..jen tisíc doporučení ,tak si řikam kdyby to tam stálo za prd ,tak vydržet co nejdýl a pak zkusit zase mimino ..
28. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
a navíc šéfové ti taky nefuní na záda 8hod. v kuse žejo ..nekoukali jste zase bylo v telce ,,hledam práci ,,tak tam mluvily ženský a i o těch projektech jak jsem já ..od úřadu práce,tak ženská z vejškou nakonec skončila jako skladnice páč nemá sebevědomí a je trémistka a to měla celkem dost praxe všude možně ..prostě se v téhle době nechytáš .. a musím říct že jak jsem byla já na pohovoru tak je z 99% zajímalo jak na ně působim v prvních 3minutách a jak vypadam ,abych reprezentovala firmu ..
28. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Len no jasně.hele a kdy si půjdeš říct o tu genetiku?

v telce jsem to neviděla,ale vidim,že mi přišlo za 2 dny 198 životopisu a z toho asi 80 vysokoškoláků a jak jsem to pročítala tak vůbec nikdy většina z nich nedělali ve svým oboru
28. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.