• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Nazdárek-zdravim z práce a myslím,že mi začíná období,že budu pernamentně nasraná :angry:
29. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojky holky tak to máš aan takhle co dělat po večerech :wink: ,pročítat životopisy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak to už vůbec nechápu ,že se hlásí k tobě obsluhovat idioty, z vejškou :confused: ikdyž možná by to fungovalo, hele pro tu holku to vypadalo jako vysoká umělecká ,udělat zapečenou bagetu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no taky ti to moc nezávidim a trochu si říkám ,co ikdyž ty vypadáš taky tak ..na pohled se ti to tam střídá jak fusky ...a přitom jsi úplně normální člověk ,kterej ví co chce..Navíc ony samy na pohovoru začly o tom ,že ví co se o nich povídá jako o firmě a rodině ,ale že si toho nemám všímat ..No nic aan díky za povzbuzení..jinak moje problémy s podbřiškem a čuráním ,ikdyž nebolestivým pokračuje ..asi jsem si vsugerovala ureaplasmu ..ba ne ,už jsem tohle přeci měla po ET ,že jsem se kolikrát až po ..najednou silný pocit na čurání a bolení v podbřišku ..tak vyrazim pokoupit urolog.čaj a možná se objednám k doktorce ..ta ze mě bude mít zase radost ,čumí jako vrahoun nemám jí ráda a je to tuším vzájemné .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
dobrý ráno, teda, jsem šla brzo spát a spala bych ještě... ale povinnosti mě volají, jdu venčit, ale jen rychlovku a mrknu, co se tady večer ještě nakecalo :wink:
29. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Leni mě se to tady nestřídá jenom si představuju,když chce někdo práci v kavárně tak je to práce v kavárně,né si sednout na prdel žrát,chodit hulit a já jim pak dám peníze za jejich polovičně odvedenou práci.Ale zase beru,když si to jsem přijde zkusit a po dni mi řekne,že mu tohle nevyhovuje,protože chce točit pivo....

Leni udělej si o nich obrázek sama nikdo ať ti neradí odejít můžeš vždycky
29. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Len já úplně vidim jak oni budou( možná) normální akorát řeknou,že se jim třeba nelíbí jak je ten dárek zabalenej a každá nafoukne držku a hned je pomluví.já týhle krávě taky pořád řikala,že se mi tohle nelíbí,ale musela s tim přeci počítat,když nebyla z oboru tak jsem jí musela všechno učit no hrůza.Já si přeci během měsíce nemůžu nechat zničit co buduju 7 let a funguje mi to-´tuky ´tuky ´tuky
29. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
leni, jak píšeš, za zkoušku nic nedáš, od toho je zkušební doba pro obě strany. jo, včera jsem si dopřála, taky dneska prrr :grinning:

aann, ty jsi fakt motorový šílenec, tolik práce, co uděláš za den neudělám za týden... co máš s pračkou? jako budeš muset kupovat novou?! :astonished: nebo to spraví opravář nebo jsi to už opravila sama? :grinning:

jo, celkem jsem odžehlila, dneska mi čeká ta várka na sušáku a radiátoru a abych se pak nenudila o víkendu, budu prát to ložní :confounded:

leni, uvidíš, tam bys třeba mohla jít do stimulky, tu druhou jsi už zvládala líp... nikdo to nemusí vědět a podle výsledku by se ukázalo, jestli půjdeš na pnku :wink: a s těma pohovorama, to je jasný, že je musíš zaujmout, je ti na prd, když jsi dobrá a neumíš to prodat na venek... kapitalistický boj, jeden :grinning:
29. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
no právě to že se ti to tam střídá jsem myslela ,že to může taky na někoho tak působit a kvůli tomu tě pomlouvat ..to se jako nechci třeba zastávat těch lidí co tam mam jít ,já je neznam ,ale je možné ,že to na lidi taky tak působí a to bych se určitě nenafoukla ,když mě řeknou že se jim to nelíbí ,at to udělam znova jinak ..v tom smyslu mi to i říkaly ..ale je to síla ti povim jít dobrovolně někam kde si každej klepe na čelo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak pane bože díky za vynález telefonu ,páč jsem si zařídila přeobědnání na socku ,v úterý tam nemůžu a zavolala mamce která sem půjde at mi donese ten urolog a taky na ženský jsem se objednala at mi veme nějaký náběry na tu ureu a dam s ní řeč jestli to je normální že mám pořád bolesti svalů ,závratě atd..jinak prášky na hubnutí už neberu .. :wink:
29. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
ty bláho, aaann, tolik reakcí za 2 dny? to je docela dost :wink:
29. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
jdu si namazat chleba :wink: za chvíli jsem z5 :wink:
29. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
aann, nebuď, za chvíli bude mikuláš, pak ježour, za ním nový rok a pak tady budeme všechny zatlačovat kroupu nad tvým Lorencem :grinning: :grinning: :grinning: kdyby ses tak mohla naklonovat, co? abys byla v klidu, že tě někdo nevojebává, dělá tak, jak si představuješ a tak... to by bylo pro tebe nejlepší...

leni, vystihla jsi to hezky, aann je normální a možná je i za tu semetriku pro druhý...

leni, už jsi z5 z lékárny? nebo kde se trajdáš? jo, už vím, pro rohlíky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
aann, to je jasný, je to tvoje - tebou vypiplaný a s tvým xichtem. kdybys tý pipce dala volnou ruku, máš z toho třeba bufáč z hlaváku...
29. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
leni, telefon je super věc :wink: a teď jak o tom píšeš, nemohla ses takhle rozhodit právě těma práškama, to bývají většinou prvotřídní s**čky. já si jednou koupila od kámošky zlatý vejce... takový migrény, co jsem měla... hrůza, absolutně bez nálady na cokoliv, kdepak, vy**ala jsem se na ně. jo, mimochodem, když jsem si je kupovala, tak jsem měla o 12 kilo míň než dneska :grinning: taková jsem byla blběna... no nic, člověk stárne a někdy i moudří :grinning: :grinning: :grinning: možná :pensive:
29. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj!
Zlatko, taky jsem jednou (taky jsem měla asi o 8 kilo míň než teď) brala zlatý vejce a jak píšeš byl to hnus, velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: A blbka jsem byla taky, mít dneska stejnou váhu, skáču metr vysoko :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Dneska jsem se nějak špatně vyspala a MM mě už od rána sejří, asi ho zítra nechám v nějakém sklípku zavřít :sweat_smile:
29. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
čus byla tady mamka ,jo ty zlatý vaja jsem taky měla ,to byla šílenost ,migrény šílený a byla jsem jako debil ..
29. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
můj přírůstek váhy vidim v tom ,že jsem hrozně zavodněná asi z těch hormonů a ted to ze mě jde pryč a nakonec si ztrham močák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
no tady to teda jede ,já ležim jak chcíplotina jak mě bolí hlava ,leju do sebe urolog. a mažu si krční páteř ,normálně jak stará vysloužilá ..achjo.
29. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Len, taky jsem si koupila Brusinky, chci to zkusit, protože mi už potřetí našli ureoplamata, vždycky je zaléčím antibiotikama a zase se to vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
kathy ty bláho já četla že se to furt vrací a je to právě blbý na uhnizdování embrií ,potraty ..je to pěkný svinstvio a ty máš nějaké potíže?
29. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj Len, právě žádný potíže nemám, mám je jenom trochu nad limit, takže dle DR.jsme to přeléčovali ATB, ale i tak chci mít jejich množství v normě
29. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
chci se na to domluvit v úterý ,aby mi udělala nějaký stěry a vzorky krve
29. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Len, mě to vždycky zjistli ze stěrů z čípku
29. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
mě řekla že když dělá citologii tak se to nepozná ..tak nevim
29. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Z cytologie to nepozná, to bee pár buněk z povrchu čípku, ale při těhle stěrech se strká taková tyčinka dovnitř do čípku a posílá se to na bakteriální kultivaci, dělali mi to vždy před IVF
29. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak už vás dočtu doma.Dneska vyšel inzerát bylo tady 6 adeptek a na zítřek jejich připravenejch 20 :fearful: To jsem na to zvědavá.Tak jedu pa pa
29. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
chichi kathy já vim že cytologie ,jsem si to spletla s citama asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ty bláho aan no to je síla tak pevné nervy holka a víš co od nich chceš?
29. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
kathy aha tak tyčinku mi tak nikdy nestrkala :confused:
29. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
jsem zase tady, musela jsem něco zařídit :wink:
29. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
katy, tak to je, musíme dozrát, abychom nedělaly blbiny a děláme zase jiný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teda leni, to jsou zase věci a diagnózy... :confounded:

ty kokso, jak říká jeden slovenský kamarád :grinning: aann, to je hukot... co si to dáváš za dávky :astonished: :astonished: :astonished:
29. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
no konrečně to jde :unamused:
29. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.