• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
myslela jsem konečně :unamused:
29. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Musím jít najít záručák na pračku :rolling_eyes:
29. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Já bych si jenom,ale jenom přála člověka,který chce v práci pracovat a né čumět , simulovat a žrát zadarmo mít proplacenou dovolenou,kterou neměl vůbec mít atd atd....nic jiného nechci to by mi bohatě stačilo.Pak když čtu životopisy a každy všude dělal půl roku tak to je hnus
29. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
hm tak to je taky docela síla aan ,ale zase budeš mít rychlejší rozhodování ..a to každému budeš odpovídat?my se doma tak zhádali já ho asi zabiju ,kvůli jeho zasraný medaili a vzniklo to při předávání medaile gottovi ,bože můj ..to je hnus tohle mít doma ,nesmim se na nic zeptat,ptala jsem se na rozdíl ve stupních ocenění a už bylo zle ..musel asi moc mluvit :rolling_eyes:
29. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
a on ti to špatně vysvětlil Len?
29. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
já jediný vím,že jedna kráva to posere všem.A taky vím,že nejvyšší taxu peněz dám až podle práce a hlavně po třech měsících-jinak smůla.Vidím,že je víc a víc lidí na výběr Zuzana už je zaučí a jak to bude lempl tak nazdar bazar už nemám sílu někomu pořád něco vysvětlovat nikde jsem neviděla takový trpělivosti :wink:
29. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
jo, aann, tak to nevím, ale držím palce...
29. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
leni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak to nestačilo říct hmm nebo mm
29. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
aann, tak snad to bude k něčemu :wink:
29. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
cholky, já jdu chrupat, dneska jsem to přes den nestihla, tak teď na to jdu. papa zítra :wink:
29. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
jo zlatka na to přišla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měla jsem si to totiž domyslet a nebo vyhrabat ze skříně z bedny jiné medaile a porovnat si je ....problém mi něco říct .. :rolling_eyes: nejde o blbý medaile on tak reaguje vždy když se ho na něco ptam a kor na práci je jak podebranej nežid ..tak nic nevim ,na nic se neptam a fakt ani přesně nevim co tam dělá ..aan tak hlavně že tam kámoška někoho zacvičí ,ty už máíš nejvyšší čas se přestat nervit ..
29. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
nebo je snad zuzana ta tvoje nemocná? :confused:
29. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
aan na velkou trpělivost se nmikde nehraje ,bud mám zájem a snažim se a nebo na to peču a jdu ..to je zákon džungle :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
no Leni u mě se hrálo teď to utnu.u mě to teď musí být jinak teď bude muset být zájem nebo bude vyhazov :confused:
Zuzana je manži neteř.Ta kráva má problémy sama se sebou natož aby někoho zaučila

Zlatko dobrou

Jinak jsem vám zapomněla říct,že jsem v noci upadla na schodech-moc príma
29. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Len tak mu řekni,že kdyby si tomu rozumněla tak se asi na takovou píčovinu neptáš,že jo asi :wink:
29. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
teprve teĎ mi jde kůň :angry:
29. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Aann, byla jsem přítomna pár výběrových řízení a vybrat správnýho člověka je fakt makačka, no nezávidím ti to, ale přeju šťastnou volbu :wink:
29. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
A nepadej ze schodů, jo? Nebo dostaneš na prdel a zaúkolujem tvýho manžu, ať tam už teď s předstihem dá zábranu :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdu chrupat protože brzy vstávám, abych se stihla do těch sklepů náležitě vymódit :grinning:
29. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jó a Len,asi jsou erupce na slunci, protože já bch dnes svou drahou polovičku taky umlátila :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Dobrou noc :wink:
29. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kath díky.Může se mi někdo líbit u pohovoru a víš co dál :wink:
29. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kath kdyby si viděla moje vodřený kolena tak tě to docela rozesměje :wink:
Jinak hezký výlet a má být docela dobrý póčo :wink:
29. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
dobrej :wink:

Kath ty sis nažehlila kroj??Tak se nehádejte ať máte super víkend

Tak já jedu do rachoty a jdem vybírat.Asi mi něco leze na průdušky to se asi pan Lorenc bude asi dusit.
Zkontroluju vás v práci papa
30. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
leni, mlčoch je fakt bonus za medaili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
ježiš marja, aann, jsi ok? jak to, že jsi upadla?!?!?! :frowning2: :frowning2:
30. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
katy, nevím, jestli ještě dneska jukneš, ale moc si užij vínečkování a dej si i jednu za nás na zdraví :wink:
30. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
aann, neříkej, že vypadáš, jako byste hoblovali kolena o koberec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
aann, tak šťastnou ruku :wink:

koukám, že jsem ani nepopřála brý ráno :astonished: tak teda dobrý ráno :slight_smile: já se jdu taky chystat, asi se půjdu projít, ale tak piánko, žádný čtres :grinning:
30. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
čus holky přeju pěknej víkendík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no teda aan ještě žes padla na kolena,fuj to v tvých tt neni legrace ,dávej na sebe kočko pozor ..je toho na tebe moc ,moc ti přeju ,abyste vybrali někoho normálního a tys měla už čas na sebe a trochu si to těhu užila :wink: kathy tak ty se jedeš zlejt jo?no abys nedopadla jak já ve sklípku ,poprvé a naposledy v životě jsem se propila do střízlivosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a od té doby nepiju víno :grinning: :grinning: :grinning: zlatí ty jsi podle mě vzor pohodového těhu .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.