• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Zlatko ani o koberec ty kolena tak nemůžou vypadat :wink: Jinak poho-prostě nosorožec jde ze schodů byla jsem ještě ve vzduchu a myslela jsem,že už šlapu na zem :frowning2:
30. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Jinak z 15 holek 3 vybraný a už řikám,že je plno.Lidí má zájem 3 pr...,teď ta práce :unamused:
30. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Leni,víš jak mi to ale strašně uteklo při tý práci :confused:
30. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
to ti věřim až budeš jednou vzpomínat tak tomu nebudeš ani věřit žes byla těhu .. :grinning: :grinning: :grinning: a aan podle čeho je vybíráš by mě zajímalo ..zu toho šílenýho počtu
30. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
ty jo mě by dělalo i problém jim říct ,,ty ,ty a ty jděte domu neni to to co potřebuju ,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
čauves, ne že bych teprve dorazila, ale nějak jsem se nedostala na pc dřív...
30. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
leni, :wink: dík :wink: u mě to je hlavně o tom, že jsem doma, nedovedu si představit chodit do práce... vím, že jsem workoholik, že bych měla velký stres s prioritama... jestli pracovat a mít vše v richtiku, pak jsem vždycky dělávala přesčasy a to taky pro prťada není dobrý, všechno si beru a pak jsem na nervy a ve stresu... takhle vím, že si neškodím, procházím se a vnitřně mi to dělá moc dobře :wink:
30. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
aann, je to síla... buď na sebe opatrná!!! taky umím zakopnout na rovným koberci a nechápu.. ale opravdu, šetři se!!!!
30. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
neseru tě už tím šetřením?! kdyžtak mi to napiš, ale jsem opatrný plašan, víš? :wink: a myslím to dobře... :pensive:
30. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
aann a jak to bude? necháš tam každou 2 dny pracovat a pak se rozhodneš, kterou vybereš? nebo jak jsi to vysmyslela? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak co, kde jste???? mě doprala pračka, sundala jsem povlečení (hurá), tak ho jdu pověsit...
30. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Zlatko nesereš hezky se to poslouchá.......šetři se óó´´o´ :dizzy_face:
Když si vzpomenu jak jsem měla v plánu,že budu v srpnuuž doma.....no a pěkný hovno

Leni já to takhle nedělám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si myslíš,že tam přijdou všechny najednou??To ne.Chodí po půl hoďce juknu jak je sympatická teď už se zeptám jestli někdy dělala v oboru,zeptám se jí na pár fíglů podle toho to poznám pak už můžu jenom čekat jak jsem vybrala-to u pohovoru fakt nepoznám.Všem 15. pěkně řeknu,že se jim během dne ozvu,aby věděly,že jsem slušná a pak už můžu jenom doufat.Jo a zavedla jsem novinku,že první dva dny na zkoušku (nedostanou za to ani korunu-jinak jsem to každý vždycky zaplatila teď na to seru).Jo a ještě jedna novinka plný plat dostanou až po tříměsíční-taky to nikomu nevadí tak teda nevim :dizzy_face: V pondělí už tam jde ta nová v úterý tam budou válčit se Zuzkou pod kontrolou manži a já si půjdu z vesela vykročitdo porodnice na UTZ
30. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj, óóóó, šetříš se??? óóó!!!!
30. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
tak já ještě vlítnu rychle do krámu, protože jsme to tady nějak vyžrali...

aann, tak to je vidět, že je tý práce míň, jak se říká hodně housenek, málo zelíčka. pro tebe výhoda, takže držím palce a do té porodky jdeš v pondělí nebo úterý? to abych věděla, kdy mám být zvědavá :grinning:
30. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
jdu tam v úterý,myslím na 13.hod

tu co jsme si vybrali tak přijde v po a út už dělat. Po práci řekne jestli jí to vyhovuje-my to teda zkonzultujem taky a když jsem volala tý druhý tak jsem jí na rovinu řekla,že už máme jednu vybranou a kdyby to nevyšlo tak zavoláme ve středu jí (takhle jsme se oboustranně domluvily).A kdyby si mezi tím něco našla tak nám napíše já to jinak nevymyslím a ani nemůžu udělat
30. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
tak jo aann, pak budeme čekat na zprávy :wink:

ještě by bylo dobrý, než té první řeknete verdikt, který vy budete vědět, tak se zeptat té druhé, jestli je ještě volná, ona sice může slíbit, že napíše, ale víš co... tak aby první nedostala padáka a druhá neudělala dlouhý nos...
30. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
aan tak to děláš přesně tak jak to udělali ty se mnou .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu tam na 2dny zadara a pak se domluvíme vzájemně co bude dál :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
tak to je jasný nás už nemůže překvapit vůbec nic.My už jsme si prošli všema variantama co existují,ale s tim nic nenadělám

Leni ono to asi jinak nejde.minule sem vyhodila za 4 dny 4 tisíce + jídlo a pití a hovno z toho.Tak to teď skončilo
30. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
od každýho totiž slyšíš jak je bezvadnej,pracovitej samozřejmě každej byl s ní spokojenej a pak čumim jak hovado
30. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
aann, tak snad to bude teď volba aspoň na příští 3 roky :wink: no to je jasný, že každej je borec, jen šéf je debil... :grinning: co myslíš, že byl ten můj poslední a předposlední????? :grinning: ale před nima jsem měla 3 báječný :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
já netvrdim,že jsou šéfové super to je jasný,že jsou debilové,protože pořád něco chtěj :wink: Zlatu mě by stačilo klíďo 2 roky ať nežeru rok a půl
30. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
a ty se tam budeš vracet nebo si plánuješ to jen dozorovat???
30. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
uvidim jak se mi bude chtít.Plánovat si můžu co chci :confused:
30. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
aan a to chceš hnedka aby makala a nebo jen očumovala? :wink: já se toho docela bojim co po mě budou chtít když umim hovnajs
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
jako prvnička ježiš to mám tak ráda .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: strach nemám ,spíš budu nervozní ,nové prostředí ,nový lidi
30. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
aann, to je jasný, plány bývají občas i na ho**o :unamused:

ale leni, tak umíš snad říct dobrý den, přejete si a tak, ne? :astonished: jestli budeš milá, tak ti odpustí vše, i to že jsi vykulená :wink:

vyšpijónila jsem nitěnku:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=437230&vReferer=%2Fphotos%2Fnitenka
30. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
očumovala i makala na tom člověku poznáš jak mu půjde práce.Mě by ani nevadilo kdyby hned nedělala,ale sama od sebe musí říct radši budu půl dne čumět jak to chodí a pak se zapojim,abych věděla a už vim jaký bude mít přístup.
30. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Fanda je hroznej rozkošník fakt úžasnej
30. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
30. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
pro dnešek pouštím pc, dobrou noc :wink:
30. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.