• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty bláho zase jedno mimčo a fakt pěkný .. :wink: ,aan i mě tim co píšeš pomáháš páč já taky nevim co si potencionální zaměstnavatel myslí a očekává
30. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
byli jsme v kině ,prej komedie ,tam se nikdo ani neusmál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,uloupit miliardáře ,,českej film novej asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nebylo to špatný ,ale s tim žánrem se drobet sekli :wink:
30. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
tak pic mizim..aan kdybys měla pro mě nějaké rady tak bych to ocenila ,jak nevypadat jako debil co nemá zájem ..
30. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
dobré ránko všem ....nevim co mám vařit ,páč moje plány byly narušeny ,máme jet zítra k těhu kuřbě se podívat na mimino a dovézt tu hrazdičku a ona nám k tomu přihodí svýho nenažrance syna,kterej přijede od babičky a my mu dáme najíst a pak tam pojedem společně ..trocha skromnosti by tomu dítku neškodila .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,myslím ,že přijde v půl 10 ,tak to vidim na oběd na 10 a pojedem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
nejlíp se má kathy opijáda ve sklípku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
tak jsem nakonec uvařila čočku prdlavku a uzené a čočkovou polévočku s opečeným chlebíkem...a zítra budou sýrové karboše s kaší ,snad to to dítě jí ..nebo bude mít namazanej chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
no co jé? tak jsem se vrátila ze sobotní seance u mamky a všichni v šoku kam že to chci vlézt do práce,že tam dlouho nebudu ,že mě bud vyhodí kvůli vzhledu ,že jsem tlustá a nebo mě tak psychicky zdeptaj ,že raději odejdu sama,achjo to jsou vyhlídky ..ale vybírat si nemůžu a bude zase nová zkušenost ..
31. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
ani nevim jestli jsem vám psala,že jsme v pátek jeli s kočkou zase na veterinu ,byla zase úplně hotová ,nežrala ,šílenou rýmu ,oči hnisavý ,tak dostala 2injekce a zítra jedem zas a ještě v úterý ..zacálujem to mamce my a příště prej brácha ,kdyby něco ..prachy lítaj a kočka je furt na kopici ,jinak je hrozně hodná a dneska už jí bylo o trochu líp
31. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Dobrý večer
31. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Leni neposlouchej nikoho a zkus si tu práci sama.Co jiným nevyhovuje může vyhovovat tobě a naopak.u mě to tak je.A co by si jako do tý práce chtěla jako poradit ty prdlá???, Prostě se chovej na rovinu a řikej co si myslíš a co ti vadí,ale to neni rada to platí na mě a spousta lidí to nesnáší,protože to ostatní zaměstnavatelé berou jako,že jsou zaměstnanci drzí já ne já to beru jako názor,ale zase jako s rozumem :wink: :wink: :wink:
31. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
čus, bambus :wink:
31. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
byli jsme dneska na výletě, procházkovali jsme, super, jsem pěkně vyfoukaná :wink: čerstvý vzduch, paráda :wink:

dočtu později, jen jsem se zchtěla zjevit :wink:
31. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
31. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
aan dobroš ..gutoš ..přestanu se nervit ,zase takovej výbornej job to neni,aby mi kvůli tomu šedivěly vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,holky jste hodné ,že jste se aspon zjevily .. :wink:
31. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
já jsem byla celý den u maminy a prala tak teď jdu už asi chrupčit.Udělala jsem si na zítřek bramborový salát a zítra upeču krůtí křídla na slanině a cibulce a usmažim pangase.Tak mám aspoň vymyšlený jídlo.tak dobrou noc ať vás zeštípou blechy :zipper_mouth:

Leni co se stalo tomu zvířátku co jste mu udělali :frowning2:
31. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
čus myslíš tu kočku?my jí zatim pořád ještě léčíme ,kdyby tam zůstala v přírodě tak už zdechla :wink:
31. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky!
Putování po sklepích bylo super,kvůli tomu našemu chcípání jsme se trochu šetřili, ale i tak jsme si to moc užili :wink:Bylo celkem 6 sklepů a ochutnávka 27 vzorků :grinning:Večer byla ještě ochunávka dalších 10, takže ten kdo se nešetřil, vypadal večer dost zajímavě :grinning:Večer tam hrála i cimbálovka, tak jsem trochu zakřepčila, což mým hlasivkám vůbec nepomohlo, jsem zvědavá, jak budu mluvit zítra v práci :sweat_smile:
1. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Na dnešek jsme dospali spánkový deficit a spali jsme 12hod., to už se mi dlouho nepovedlo :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
kathy tak nemluv a rozdávej jenom samé jednušky ..
1. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Len, to asi neklapne :grinning:
1. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
tak za chvíli jedem k těhu kuřbě večer změnila plán ,prej nás zvou na oěd ,že kluka máme přivézt dřív ,tak aspon budem dřív doma ,chci si ještě obarvit škebli ..už jsme se stačili i pohádat ..hu ten mi hnul žlučí :rolling_eyes:
1. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
večer debilní kydy že o sebe moc dbám,to jsem si jen rvala obočí což dělam furt a pak jsem si lakovala drápy ..taky špatně a nakonec mi řekl ,že si na pc dopisuju s chlapama ..to už neni normální :rolling_eyes:
1. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
asi bych měla chodit smradlavá a šedivá a bylo by to gut ..nikdo by mě nechtěl a on by si vyskakoval jak můžu bejt ráda ,že aspon on mě chce ..jak dávaj v telce nějakou nevěru hned to schytam :rolling_eyes:
1. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
čauky, koukám, že katy putování přežila :wink:

jdu se ponořit do kapaliny a pak na vás juknu, zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Leni Vládisovi bys mohla dát k Vánocům poukaz k psychoušovi nebo se zblázníš ty....měla jsem taky takovýho magora po kterým jsem jednou šlehla zrcátko jak mě sral a to se zapíchlo vedle jeho palice do futra.Néééé,že bych byla taky na palici,ale nesmí mě nikdo moc sr.t a hlavně bezdůvodně :angry: Kdyby si chtěla napsat jiný scénky,aby si je taky uplatnila klidně ti dám návod :grinning: :grinning: ale pozor pak to překročí v naschvály a to je konečná

Hele a jinak proč nejdeš dělat do nějakýho útulku nebo ke Kubišový tam by ses vyřádila
1. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Kath když jste neblinkali v buse tak to bylo dobrý :wink: :wink: A zítra práce to je hnus vůbec ti to nezávidim :sweat_smile:
1. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Hezkou neděli přeju,..... tak jsme zpátky, bylo to náročné jako vždy :grinning: , alespoň vás dočtu, jak jste se měli....
1. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
čau Ami tak co ty // ? :wink: neke,že si to nezkusila
1. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
já jsem trapně usnula :frowning2:
ahojky aan, netestovalal jsem, nekecám :pensive: , já se toho bojím..... :frowning2: podle dr. mám testovat 17. den, to je 5.11., ještě si chci užít, než bude to velké zklamání :frowning2: , fujtajble nedostanu, protože mám řízené umělko a dokud nevysadím prášky, tak nepřijdou...
1. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak jsem letem světem dočetla.....
Zlatovlááska je v poho, to jsem moc rááááda....
Aann, se má šetřit....tys upadla? No tak to by ses měla fakt šetřit, říká se, že jakmile člověk začíná padat, tak si tělo říká o odpočinek!!!
Kathy, tak nájezd do sklíkpů jste přežili.... :wink: Já ani nepamatuju, kdy jsem byla naposledy ve sklepě, jedině, když jdu pro brambory a :grinning:.
Len, držím pěsti v novém zaměstnání a pevní nervy se zákazníkama.....
1. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.