• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ami tak to testni až 5 :wink: Jinak kdyby si chtěla tak dr Len ti řekne jak se máš pohrabat na čípku a podle toho poznáš jestli seš těhule tak na ní počkej :slight_smile:
1. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
hmm, já nevím, jestli nemám na "prohrábnutí čípku" krátké prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdybych aspoň měla nějaké jasné těhu příznaky, s těma hormonama, co beru, to fakt není možné poznat :pensive: , holt musím počkat na ten test a pak musím ještě na krev, teď je nějaká novinka, když totiž budu mít test z moče negativní, tak musím na krev :unamused: ....tak já jdu koukat na vraždy a žehlit.....
1. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
chichi ordinace je zavřená ..neordinuji..stejně hovno poznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže počkej na krev a budeš v poho ..jinak miminko je překrásný ,modrooký tmavovlasý ,nevim po kom je ,ale je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky ci takovou :frowning2: ,tak jsem si ted byla koupit kozajdy a kabelu v černém.. :wink: a už si tam hnedka jdu dát inhalátor až to tam se mnou flákne z těch vůní .. :grinning: :grinning: :grinning: řikam ,že možná přijdu domu hnedka :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
musela jsem se připravit na zítra do práce, ale nějak mi to nejde, jak se člověk tejden fláká, tak se pak špatně najíždí do pracovního procesu
1. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Len ty sis dovolila něco koupit??? Co Vládys ten omdlel? :wink:
1. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
aan ten byl se mnou a snášel mi botky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
to budu mít zas nerva v noci blé ráno pod očima mlýnský kola :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahooooooooooooooooj holky, jsem zase tady :wink: letmo jsem docetla - aann mela parasutisicky den :rolling_eyes: no bud opatrna...
len - hodne stesticka na zitra! kouknu rano - uz jdu do hajan.
pa
2. lis 2009 v 01:49  • Odpověz
ahoj cholky :wink: přeju dobrý ráno :wink:
2. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
ahoj vlásko a ostatní ,nastal den D tak na mě myslete
2. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
tak se pouštím do dočtíní, nějak jsem měla víkend pestrý, že jsem ani nepičitačovala :fearful:

leni, tak jak by na tebe měl potenciální zaměstnavatel koukat? Určo preferuje člověka milého, suverénního, ale ne moc, usměvavého, učenlivého a ochotného. A to ty jsi, ne? :wink: :wink: :wink:

leni, docela mě překvapuješ, to je těhu kuřba taková kámoška, že ti cpe svý dítě na oběd?! :astonished:

on někdo z těch, co se děsil tam pracoval? nebo jedna paní povídala... kašli na ostatní, nenastupuješ do NASA!

a číču hezky hýčkejte, ona vám to vynahradí :wink:
2. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
ahoj leni, ještě nejsem v obraze, odchytila mě kamarádka, takže mi všechno trvá... ale držím palce a myslím!!!
2. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
katy, ty jsi borka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takových sklípků a ochutnávek, mě by asi odnesli zežralou jako hovado... a spinkalo se ti dobře, po takové poctivé pařbičce :grinning:

leni, ten tvůj by zasloužil studeným kýblem vody chratnout na palici, to je už psycho... teď má možná řeči, že jsi doma a nejsi těhu, ale až začneš pracovat tak se pakosta užárlí... :confounded:

jé, ami tady byla včera :wink: a ty už jsi skoro 14 dní od et, co? :wink: to je síla, jak to letí...
2. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
tak už mi to došlo, leni, tak budeš krásná v nových kozajdách a kabelkou, tak ať tě to baví.

já se jdu oblíknout a mažu k obvoďačce, mám pořád fleky na břiše, tak jí je jdu ukázat, aby mi řekla, co s tím...

tak zatím mizím a zjevím se, papa :sunglasses:
2. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
tak mi toho tady moc neuteklo, co? :grinning:
2. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
hmmm, tady se ale kecá... tak já zase jdu... :pensive:
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
čus tak jsem tu :wink: :wink: :wink: :wink: no mě tady toho taky moc neuteklo :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jsem tam přišla chytla jsem do ruky hadr a začla mejt regály a dělat místo na vánoční zboží a pak jsem zkoušela mašle a balit krabici a pak aranžovat vánoční vázu a na konec chtěla svícen na talířku taky vánočně a vše popsat kodama a cenama,je tam ještě jedna nová,tak tam nejsem sama za blba ,ale holky ona bude mít větší fantazii a víc se do všeho cpe.. :wink: no tak nevim ,zítra mi dá asio vědět jak se jí líbil či nelíbil svícen ,ten jsme tam měli nechat na posouzení .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
leni, to je jako bys šla na přijímačky na DAMU... nebo na uměleckou průmyslovku... no tak držím palec :wink:
2. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
a bavilo tě to? to jsi nenapsala... :confused:
2. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
musím teď na chvíli pryč, pak se zjevím. zatím :wink:
2. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
no nevim jestli mě to bavilo ,nerozumim tomu stylu mě se tam všechno nelíbí takový šílený chlupatý kytky a oni jak jsou krásný .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jedna baba mě dorazila prej jí někdo řekl že jsou jak živé ,oni hrajou všema barvama jak jsou lesklý no děs hnus .. a tak hnusnej věnec za litr co tam ukazujou veledílo mě spadla čelist až na zem ..budu mít problém s timhle ..neslučujou se naše názory ...já jim to nebudu umět naaranžovat protože by mě to ani ve snu nenapadlo že tohle může tak vypadat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale co mašli si z toho nehodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
maximálně se rozloučíme .. :wink: :wink: :wink: :wink:
2. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem z práce doma kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu nechat odpočinout moje namáhané hlasivky.
2. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Len, buď v pohodě, já mám taky někdy pocit, že mě práce nebaví, to máme asi všechny, ale hlavně že se to tam dá vydržet :wink:
2. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
čau holky až teď mám čas se hlásit z pracoviště.Nastoupila ta nová holčina a při její smůle lidí jak nasráno,ale vypadá,že bude v poho,ale nebudu si dávat nějaký naděje.

Tak vás jdu teda dočíst :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Takže nic nového jak tak koukám :wink:

Leni tak to tam asi opravdu dělat nemůžeš,když nemáte stejný myšlení a vkus.To budou nasraný obě dvě strany :unamused:
2. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
aan uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsou tam od toho i jiný ,aby dělali tyhle hnusy .co jsem viděla aranžuje tam hlavně ta jedna mě to přišlo jako zkouška ..a to jsem si sladila podle sebe :wink: je tam všechno možný ,ale je fakt že ta úplná moderna pro mě asi nebude ..jako nápady na chodníku nenajdeš..
2. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
jde spíš o to že tam přijde ženská a řekne že by chtěla udělat svícínek a něco k tomu ,někdy si to lidi vyberou sami a někdy musíš ty ..ale furt se ptáš jestli to tak může být a když jo tak to tam nandáš a pak zabalíš do celofánu a mašli a je to ..
2. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
co ta ami jak na tom je ?
2. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Zavedla si tam svoje nápady :wink: Taky snad chtěli jenom prodávat,né? ne abys jim dělala modernu a aranžerku za pakatel,že jo?
2. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.