• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no tak to je mi úplně jasný udělanejch 30 svícnů a samozřejmě chtěj udělat jinej.No tak to vůbec
2. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
kuk, tak co tady nového? koukám teď na dokument, takže ten drobet dočtu později :wink: zatím :wink:
2. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Koukám na myšlenky a pak půjdu chrupčit, tak dobrou :wink:
2. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
leni, mašli uvážeš na dáreček, ne? :wink: a uvidíš, jestli ti dovolí ukázat svůj vkus nebo jejich je jedinej, podle toho se rozhodneš... zase něco očíhneš a budeš zdobit doma hnízdečko :wink: :wink:

katy, hlasivky si šetři, po tom křepčení a chorobě, ni nazdar... :confused:

aann, tak uvidíš, holka tam bude ještě zítra, ne? a pak uvidíš.
2. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
tak já se pro dnešek loučím, zatím papa a dobrou noc :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
2. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
holky přeju hezký den jdu skočit do spršky a pak se ještě zjevim ..budu odcházet před čtvrt včera mi to nevyšlo a letěla jsem jako vůl ,to je akorát na tu mojí haksnu :rolling_eyes: ,ale v kozajdách byla jak ve svěráku a vydržela holka ,achjo co si zase dnesla budou vymejšlet za blbosti ..
3. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
jsem tu na skok jsem připravená a jenom si rychle snim bábovku
3. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Len, taky dávám kávu a snídani :wink: Tak ať se máš dneska líp než včera :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
????????????strana 3??????????tak se hlásim že mě vemou zítra si mam oběhat pracák a socku co potřebuju a vyzjistim vše a pak do fachy ..
3. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
řekla jsem jí že na smlouvu o provedené práci nepřistupuju protože mi tím nepadá povinnost hlásit se pracáku a sociálce a taky mě můžou kdykoliv odvolat na rekvalifikaci ,tak to řekla že to vůbec ..že teda bude smlouva normální
3. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj Len, tak to je dobrý, ne? Ta normální smlouva a tak :wink:

Leni, já byla v práci. Ale kde jsou ostatní :confused:
3. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
kathy třeba zapadaly sněhem :confused: :confused: :confused: dneska už jsem musela být za chytrou a radit paničkám co a jak a sama vim prd :grinning: :grinning: :grinning: ,už abych se vyznala ,nesnášim být za blbku,tak už jsem něco malinko už pochytila a dneska zase jsem aranžovala to se jim líbilo tak to šlo hned na výstavku a uvidíme dál,jo a vezmou nás z tou holkou obě tak jsem ráda ..
3. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
jinak jsem zjistila,že na pc umim starou belu páč se tam jede šipkama a eFkama a nějakej kurz mě je k prdu ..toto nás tam neučili :wink: takže to až do mě budou hustit tak to budu mít popsanej celej notýsek,neni tam kasa je tam pc
3. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Len, to se naučíš, jsem přeci holka šikovná :wink:
3. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Jsem ráda, že se ti tam už trošku líbí :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
kathy až si budu jistá ve všem taky budu mít víc sebevědomí a to se i projeví na chování k lidem :wink:
3. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
čauves
V práci hoňka.Dívčina skočila do úplný pracovní
brutality,ale prý poho.Já jsem u toho nebyla,protože jsem byla na tom velkým UTZ v porodnici.To,že jsem tam čekala 3 hodiny,protože tam nebyl dr to bylo ještě v poho.Pak přišel nesympatickej idiot.Chlapečka mám prý přerostlého-jestli to vim.Já jsem řekla,že jo,že je o týden větší a arogance pokračovala na obou stranách.Finále všeho bylo,že na papíře je napsaný,že roste souměrně a termín porodu mi ještě oddálil na 10.01.2010-prostě nic nechápu.

Leni tak seš spokojená nebo co?
Kath ještě seš marod?
3. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
aan jo ještě mě ke všemu nepustily ,ale líbí se mi to ..akorát nemám prostě jasno v tom ,kdy jako bude smlouva a jak to bude s hodinama a tak..prý se na pracáku mám jen zeptat a domluvíme se zítra,ale do práce přijít mám ,tak doufám ,že ty hodiny jako mi zaplatěj .. :rolling_eyes: řekli na zkouška,což chápu ,že to bylo zadara..jak jsi to řešila ty aan ..já tomu nějak nerozumim a zpětně smlouvu dát nemůže
3. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
a ten tvůj termín porodu též nechápu panáček je asi vtipálek ne?????????se drobet seknul ..mělas ho upozornit na chybu ,to maj mudři rádi ,já taky dneska radila pipkové mudře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
koukalas na mail mě se děsně líbil to mimino jak kouslo tu kočku do ocasu a ta kočka jak řve ..u toho mě tekly slzy ,jinak to je nuda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tamto je takový bezprostřední :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Leni, Vladís už chrupká, že jsi prchla na MK? :slight_smile: . Aby jsi ráno nezaspala do rachoty :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
janý vladís se sprchuje a už se mnou nemluví dlouho ..v telce samá nevěra a on je bez sexu.. :grinning: :grinning: :grinning: takový senza soužití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatě v práci
3. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
jinak jsem se ptala na otěhu při srůstech prý to nemá vliv a řekla že mi laparoskopii nedoporučuje pokud nemám myomy a jiné potíže ..že je to další zásah do těla ..
3. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak dobrou prdelky jdu spát i tak budou kydy ,vladís si ještě vypaluje zobec..janý do fachy jdu v poledne ,ale ráno pracák a socka
3. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jj, psala jsi, já jsem ti taky na V.I.P.čkách napsala, že mu máš dopřát...
Dobrou noc
3. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
čus holky hezký den ,jdu do sprchy azačne kolečko po úřadech ..blé to mám tak ráda ... a jinak Vladís je od neděle co viděl to mimino jak debil..dělá že mě nevidí ,utrousí jedovatej kyd až jsem ho včera v posteli tak seřvala a nakonec jsem se klasika rozbulela...řekl ,že se tu nudí a je neštastnej a neví kam přes zimu z toho paneláku uteče :rolling_eyes: ,tak jsem mu řekla že si měl najít ženskou z barákem a ne z bytem a at si staví třeba model lodě co já vim co dělaj chlapi v paneláku..samo mi vyčetl pc ..sám tam taky leze ..ježiš to je vosina ..
4. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
dobrý ráno ve spolek :wink:
4. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno!
Aann, jsem pořád ještě křálá, jako že je to slyet, když mluvím, ale jinak už je mi o hodně líp :wink:

Jinak ten Dr. musel vstát prdelí napřed, ne? Ať si trhne nožkou. Snad už na něj nikdy nenarazíš :wink:
4. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
křáplá :wink:
4. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Zlatko :wink:
4. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.