• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj katy :wink: tak už v plném nasazení? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Jo, jo ikdyž ještě tak dva dny a začnu i cvičit, ve sklípku jsem přibrala :sweat_smile:
4. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
čus holky ..kathy já myslím že ten doky od aan nechal doma mozek to jinak neni možný..
4. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Rychle jdu pozdravit a zjistit co se tu děje :wink:
4. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Len-s holčinou jsme domluvený,že tu byla dva dny na zkoušku zadara (samozřejmě pila,jedla) Chce tu zustat tak se jí vyřizuje přihlášení.Zkušebku má o 2 000 míň a pak normál plat,na kterým jsme domluvený.

A ta pinda má druhou výtku tak jsem zvědavá co kráva vymyslí :wink: ,ale pro mě už je to docela vtipný :wink:

Kath-to se chce naložit do vařicí vany a pít k tomu čaj s rumem a hodně citronu a seš vyléčená na to tata :sweat_smile:

Leni tak to je dobře,že se ti to líbí.Jinak Vládys ať jde dělat ve svém volném čase ,,Au pérku" nebo ať zvelebuje letní sídlo,když je tak znuděnej.Jinak se vůbec nedivim,že ti leze na nervy a jestli začne lepit lodičky tak ti garantuju,že ti začne lízt na nervy ještě víc :grinning:
4. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky taky toho dr bych opravdu nechtěla potkat.
Ve finále jsem byla večer na googlu hledala chytrosti a ve finále jsem se dočetla,že to dítě (teda můj chlapeček)
je už tak velkej a nevejde se na UTZ,že se dr může splést až o 3 týdny-to je taky peklo
4. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ann, hoď to za hlavu, byl to blb a chtěl být chytrý jak rádio :grinning: Alespoň je Lorenc pořádný chlap a né žádný chcípáček :dizzy_face:
4. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
dneska mě totál vytočili v práci, nemůžu vám to napsat, protože je to v šetření, ale na nejbližším srazu to vyklopim-teda snad se ho dožiju :confused:
4. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Kath-nééééééé to já nevydržim já to chci vědět aspoň náznak :slight_smile:

Už se připravuju na 4 kilového drobka.Já sama jsem měla 4,2O
4. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Leni jinak žádný mail mi nepřišel
4. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
čus holky ..aan jakto, mělo to název vtipné obrázky :confused: tak jsem přišla v půl 6 a už to vypadá že budou chtít abych tam byla celé dny ..no super jako ..celé odpoledne jsem aranžovala věci do výlohy,třeba mi řeknou udělej něco a zadají barvu a šmudlo hledej :rolling_eyes: a tvoř ..neřeknou ani co by to mělo být..smlouvu doted nemám ,píšu si prostě hodiny ,nejsem sama :rolling_eyes: ,já jsem tam 3den a oni mě nechaj dělat věci do výlohy ,aby celé město očumovalo mojí tvorbu :rolling_eyes:
4. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
čauky, jsem nějaká nepoužitelná... Dneska jsem byla s kámoškou na obědě, nějak mi to nesedlo a jsem z toho vyřízená. celý odpoledne jsem spala a teď koukám na tv...

ale myslím na vás a jsem s váma :wink: :wink:
4. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Len-no a co?Tak to snad máš bejt ráda,né??Kdyby to byla tragédie tak tě nic dělat nenechaj.A co Vládys ten stál před výlohou a čučel na tebe ??? :grinning:

Leni nic mi fakt nepřišlo tak znova :wink:

Zlatuno-představuju si,že teda sedíš vedle mě v křesle a chlastáš kafe :wink:
4. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
dobré ráno, dneska snad vyleze Oskar a nebude cedit-hurá :slight_smile:
5. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno tady to taky svíítí
5. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
čus holky já byla večer vYřízená jak se tam chodí v botech tak mě bolely hnáty až do rána ted už je to ok.. a celou noc jsem pochopitelně aranžovala vázy a svícny a mísy .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .je to takový hraní ,ale já nemám fantazii sakra ..takže celý pracovní název bych dala aranžérka prodavačka uklízečka ..i v tomto sledu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aan dobroš pošlu znova hýml někdo to po cestě asi sežral ,mám to odeslané je to divné
5. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
ok posílej :wink:
5. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
dobre dopolko, nez si vypiju kaves tak vas moc zdravim, v po mi nesel net - to vite - diky elektrice a predelavani manza vyndal switch a bylo po ptakach :grinning:
no a ut s st se mi nejak nedostavalo chute a casu, makala jsem doma, tak mam ze sebe fajn pocit :sweat_smile: po dlooooooooouhe dobe :sunglasses:
5. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Len - super, ze mas tu praci. muze to byt zajimave, ne? lidi jsou asi v klidu, nejeci na tebe jak kdybys prodavala salam, coco? :confused:
5. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
mur je to ok chléb o dvou kůrkách jako všude ,až tomu přijdu na kloub budu v klidu ..
5. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
a jak mas prac.dobu? ty kurko :grinning:
5. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
pracovní doba neexistuje :grinning: :grinning: :grinning: tam se domlouvaj den ze dne ,já zírám ,to chtěly abych šla na celý den ,ale šéfka řekla ,že my nové jedna ráno ,druhá odpolko zřejmě k tomu budu mít sobotu ..
5. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
jinak chodí se od 8 a otvíračka v půl9 a zavírá se v 17hod, a domu v půl6 a když budu na 8hodin tak to tam budu čumět jasně celej den a budu mít navíc hodinu a půl :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
a jak je tam otevreno? to bys pak mohla mit tydn treba ranni a pak zas tyden odpo, ne? me by bavilo aranzovat...a hrabat se v hezkych vecech. co kolegyne, jsou ok? a sefka?
5. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
hm, uz jsi to psala :grinning: to neni spatny, Len - v krame jinym bys byla od nevidim do nevidim, podle sebe od 7do 22 a nebo nejak mezi tim
5. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Len a co je na tom divnýho??? Máš normální pracovní dobu nebo jak se jako dělá??
5. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
cau aann :wink: co ta tvoje hvezda?
5. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
jdu vytahnout z pracky..
Co Zlatka - se tady dnes neukazala? :confused:
5. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
tak hotovo, jdu se zuslechtit, zatim :wink:
co vubec Ami a jeji testing? moc preju, aby to bylo O.K. je to dneska - ne?
5. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
čau ve spolek, od rána poletuju, do toho hlídám kamarádce šelmu, teda na zkoušku, aby kdyby jela na dýl, tak se ty naši dva trhači snesli :grinning: Barunka je taky jorkšírka a Otík je na ní hodnej, jen trošku žárlí, protože Barunka je strašnej lepík a nejradši by se mi přilepila na klín... tak to jsem jí nedovolila, protože to je Otíkovi líto... takže takhle se dneska mám, terpve teď jsem dorazila domů a jdu dočíst. :wink:
5. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.