• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
cau zlatko :sweat_smile: paradim se u PC, tak snad nebude rasa vsude :grinning:
ty ses dala na hlidani,jo? :sunglasses:
5. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
ma Otas uz zimni obuti,? myslim na srst, ty nase chlupatice jsou dvojnasobny...ale treba je to tim, ze jsou vic venku nez doma u kamen
5. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojky mur, to určo ne :wink:
5. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Oťas je tak nějak nastejno, jen mu oblíkám bundičku :wink:
5. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
skoda, ze se musim rozloucit, padim do terenu alias do prace.pa
5. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak tady zápasím s dvojšelmím, ten náš by chtěl dělat blbiny, abych mu házela hračku a půjčená se chce jen chovat. ale jinak to jde.

jdu si udělat čaj a za chvíli jedu na orl... zjevím se zase navečer, papapa
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Zlatko, co píšeš, se šelmička musí být sranda :wink:
5. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Já teď vařím na zítra vývar a rizoto-obírám křidýlka. Mít doma šelmy, tak je mám taky na klíně :grinning:
5. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
aan ranní a odpolední je jen rozdíl 2hod. :grinning: :grinning: :grinning: ,dneska to bylo docela dobrý zase jsem aranžovala do výlohy a pak i výlohu,aan u vás se taky chodí od rána do večera nebo co?ale asi za jiný prachy kočko a ne za osmičku čistýho
5. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Hezký večer všem...., tak jsem tady.....nooo a musím to teda i vám říct.....jsou tam :grinning: :grinning: , ještě se z toho nemůžu vzpamatovat, protože jsem dvě čárky viděla poprvé ve svém životě a člověkem to pěkně emocionálně zamává; ve čtvrtek jdu na utz a vyfasovat si další várku léků. Tak a teď vás jdu dočíst...... :wink:
5. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
ami no nekecej ,ty volís tak to moc moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Ami, pane bože, úžasná zpráva - moooocccciiiinnnnkkkkyyyy gratulace :dizzy_face: Jupííííí :wink:
A dodatečně na prdel za to zlobení :sweat_smile: :grinning:
5. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
čauky ve spolek,

ami, taky mám vééééélikou radost :wink: to bylo plašení, co? :grinning:
5. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
mur, docela mě to baví - to hlídání a dokonce i manža je v poho :wink: tak jestli bude kamarádka potřebovat, tak mě to nebude vadit, jen je to svazující co se týče programu...
5. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
vlásko a taky je to logické že ?2mimina tak musíš mít 2 psy ,ty ted jedeš ve velkém :grinning: :grinning: :grinning: psala máma že se kočka zase po ..do postele ..prej s kočkou nemluví :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
vladís kydá ryby ,teda ten zbytek co nestačil zdechnout
5. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak mi mudra na orl vypalovala žilku v nose, tak mi už snad nepoteče krev, když budu smrkat...
5. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
leni, já tady mám taky 2 uražený šelmy. jeden, že mu nehážu a druhá, že se nemůže válet po klíně, ale ona se mi rozvalí na břiše a to mě tlačí :confounded: a jinak víkend si dovedu představit, ale mít doma trvale 2 psy asi ne...
5. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
leni, vy máte s tím tentováním zvířat fakt štěstí... :confounded:
5. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
čauves tak jako první velká gratulace nové matce.Přeju,aby všechno probíhalo v poho a nebylo špatně :wink:

Leni u mě se dělá od rána do večera,pátek do 14 hod so-ne a svátky volný a opravdu o jiných penězích.Ale rozhodně chápu tvýho zaměstnavatele proč to takhle dělá a když budou normální a uvidí,že zaměstnanci jsou spolehlivý a fungujou tak i přidaj :wink:

Mur-nevim jakou hvězdu myslíš mám už novou-ta je úplně o něčem jiným. A ta kráva co už je asi 3neděle nemocná si zadělala na dobrou pakárnu.Ta je tak debilní,že už jí přišla druhá výtka.Tak jestli má aspoň trošičku rozumu ještě tak by měla poslat sama výpověď.

Zlatko na jak dlouho máš hlídání?
5. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
vlásko zrovna dneska mi mamka řikala jak už je kočka dobrá a zapomene zavřít ložnici a je to ..jenže blbý je to ,že ona ho zmydlí a pak třeba může kočka začít bejt zlá ..je to těžký s těma zvířatama
5. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
aan s tima penězma neni každej tak štědrej jak ty ..už dneska jsem zažila na vlastní kůži to proč lidi asi utíkaj ..
5. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
aan co je výtka?
5. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
aan má tam lidi který jsou tam leta a ona je chválí ,ale nepřidá jim ,jasně že mě odrbe s tim počítam ,ale je to aspon pěkný prostředí ..
5. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
mizim chrupat zítra dopolko se ozvu tak papa a hezké sny
5. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Leni nemůžeš brát,že odrbe ona je malej živnostník.Platí za tebe zdravotní a sociální?.Prosim tě hlavně jí nebránim :wink: Ona nabízí podmínky a lidi s tím souhlasí nebo ne.
Počkej já nedávám žádný,,majlant",ale víc (o trošku :wink: )než v jiný kavárně.

výtka je asi decentně napsaný,že něco posrala vůči zaměstnavateli a ať zapomene na odstupný :slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Chudák kočička ani jí nenecháte vychcat do měkkýho :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
čauky, tak jsem šelmici odevzdala paničce a udobřuju si tu naší, že bych jí nevyměnila :grinning:
5. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
leni, běžná pracovní doba je 40 hodin bez povinných přestávek, který si naděláváš! a 150 přesčasových hodin musíš taky oddělat zadara, pak bys už mohla chtít prachy navíc. já jednu dobu v práci odmakala za měsíc 80 hodin navíc = za 4 týdny 6 a nikdo se neptal... málo kde se dělá od 10-18 nebo od 9-17 většinou musíš počítat třeba s každou druhou sobotou a tak. podívej na mur, ta je taky furt v rachotě. spíš mám u tebe, mur, pocit, že ty tam víc jsi než nejsi :confounded:
5. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
no nic, půjdu do hajan.

přeju všem dobrou noc, hlavně šťastné ami :wink: :wink:
5. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.