• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
dobrou
5. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ami - velikananananananska gratulka :grinning: DRZ PLOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
Len - zvire at uz kocku psa nebo neco jinyho nemuzes zmlatit za neco co nevidis hned - nema to vyznam - tak mamce pevne nervy :grinning:
Holka - s penezma zadnej vyvar to neni, ale doba je zla a bude lip - uvidis :sweat_smile: jak jsem psala, radsi bych aranzovala vylohu nez obcas ty pakouse v krame :unamused: ale co - kazdej jak mysli..
Zlatko - ja si oddelam svoje hodiny, max do 20hodin za mesic prescas, ale to si snad vyberu v nahradnim volnu po novem roce. tesim me to, ze mi je musi proplatit, v minulem zamestnani jsem mela hodin nepocitane, ale zase to bylo o jine mzde :confounded: no pozde brecet..
6. lis 2009 v 00:03  • Odpověz
Ami - mam z tebe fakt velkou radost!!!
uz
6. lis 2009 v 00:03  • Odpověz
uz jen LEN, KATHY, ja...a jsme komplet?
6. lis 2009 v 00:04  • Odpověz
holky já jsem vůbec ráda že mám práci ,ale je to náročný v tom ,že ti nahází na hlavu ,ale nekecam 50věcí co máš zvládnout za hodinu a to nejkde a navíc už si to ani nepamatuju,musela bych si to psát :frowning2: ,to si jako nestěžuju ,spíš mě to trápí ,že si pak připadam jako blbec že lovim z paměti co řikala ,je toho moc co chce najednou a nejlépe ted hned ..třeba ted mě napadlo že jsem večer měla udělat obrovskou mašli na stojan jako lucerna a válela se tam rudá organza tak jestli jako nemyslela z toho a já to udělala oranžový,takže tak asi .. :wink: s těma hodinama..nestěžuju si že dělam moc hodin ,ale že je to tam blbě zavedený, že nevíš jak máš chodit do práce a pak jsi tam celé dny a nemůžeš si nic naplánovat ani oběhnout úřady ..v tomhle je tam docela chaos,ta holka co se mnou nastoupila má 3,5roční holčičku a taky by uvítala nějakej pevnější řád a jednou za čas jak chce zaměstnavatel ..nebo po dohodě záskok za někoho ..doba je fakt zlá a člověk musí držet hubu ..aan já myslim ,že ty se sní vůbec nemůžeš srovnávat oni maj jen v našem městě další 2krámy a ještě i v jiných městech většinou Klenoty ..a budujou vedle obchodu kde dělam další obchod o hodně větší ,nevim jestli je to malej živnostník ,co myslíš? :grinning: :grinning: :grinning: .
6. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
můrko myslim ,že příští rok už se smůla prolomí,já něco málo pohubnu a ono to půjde :wink: kdoví co tam s vláskou ami pila v tom mlíčnáku za těhu koktejly ..a výsledek se dostavil a holky co sedlinka?ta s váma taky chodila ta se nenakazila?
6. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
čauves

jj je to živnostník nebo malý podnikatel.To je podle toho kolik má zaměstnanců,ale nějaký rozdíl v tom není (prodavačky na živnosťák tam asi nedělaj :sweat_smile: ).Leni to se musíte domluvit jak budete dělat,ale myslím si,že je na to brzo.Už máte domluveno obě dvě,že tam zůstanete?A papíry už máte taky vyřízený?

A hlavně myslím,že tady nejde vůbec o to jestli splníš 50 úkolů do hodiny co ti oni řeknou,ale jaký ty máš ke všemu přístup.Oni ti řeknou co máš dělat a ty se to naučíš a pak to bude pro tebe normální denní rutina
6. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
ted mi aan zase volal jeden známej kam jsem to vlezla že tam se dávaj výpovědi na minutu ..ježiši já si neumim představit za co ty lidi můžou vyhazovat ..nekecam mám strach chodit do práce že dostanu padáka za nějakou blbost :pensive:
6. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
papíry nemám včera si milostivě vzala čísla na pracák a na ten projekt ..nikdo z nových nemá papíry ..a na brigádnickej list nejedu jako se okradu zbytečně o nějakej měsíc ikdybych tam vydržela půl roku nebo oni se mnou a pak čau tak aspon nějaká koruna z pracáku by byla
6. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
krasne poledne,
pred chvili jsem skypovala s kamaradkou, hodne mi zvedla naladu, pac jsem se opet dala vecer do hovoru s vinkem a to je nekonecny pribeh, ze kteryho nic dobryho nevzejde. veschno vidim cerne apod. Ted jsem u toho ja blka jeste provolala asi 800 stovek, protoze jsem chtela asi slyset to slovo, ze budu v roce 2010 tehotna..jsem krava.
tak jsem to rano samozrejme orvala, popremyslela jsem v kocovine o sobe v posteli a dosla k zaveru, ze se musim lecit....no chapete? :frowning2: :grinning:
6. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Len - to jsou stresy..
6. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
mur asi se budem léčit spolu ..
6. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
zastrelte me, ja uz se nechci trapit...ted jsem tady pocitala, jestli jsem si vzala dnska prasek nebo ne, musela jsem si to odpocitat na dny, protoze si nepamatuju, jestli jsem ho pred hodinou snedla nebo ne :frowning2: :frowning2: mam ze sebe fakt dost
jednou vam napisu od Musilky z lecebny
6. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
na kolik jdes?
6. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
no a ted mi zaskocila rejze.. :grinning: ze ja si radeji nezavolala na kdy mam chystat cernej oblek..
6. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
za chvíli jdu a v břiše už mám asi vředa z toho ..cítim se tak nejistě ...
6. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
no vidis, kamos vred - tak tam na to nebudes sama :grinning:
6. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
prejžerejže :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu na to ..já už černý oblek mám na sobě kkdyby to se mnou fláklo tak nebudu ani zdržovat :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo, rovnou s nama na krchov :grinning:
6. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky!
Mur, taky mám depkoidní období :confounded: Já teď hlavně z práce-nic nestíhám, každej toho po mě chce milión, pořád po nás něco chce kraj a jejich přiblblý úředníci :angry:
6. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ještě že už je víkend za dveřmi :wink:
6. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
čauky, čauky, už mám za sebou rande s kamarádkou, co žije v německu a dorazila na víkend za rodičema, tak jsme si provětraly pěkně pantíky :grinning:

mur, je to tak, to jak jsem psala, tak tam bylo v pracovní smlouvě nebo v kolektivní smlouvě napsaný, že v platu převyšujícím xy peněz jsou již přesčasy zahrnuty. a bylo :fearful: náhradní volno je dobrá věc, tak hlavně, aby ti umožnili ho vyčerpat, jinak vlastně dostaneš kč, tak někdy se hodí to a jindy zase to druhý. :wink:

leni, já bych si to se svou sklerózou musela psát, protože občas jdu do vedlejší místnosti, přijdu tam a čumím, protože nevím, proč tam jdu... to bude fajn, si myslím :wink:

jo a sedlinka zatím nic, dává si do konce roku pauzu a v lednu chce jít do IUI, říkala, že to příští rok zkusí tak 3x, aby si moc nehuntovala tělo a asi i to 3. IVF tam zařadí. nevím, čím jsem ami nakazila :dizzy_face: , asi svým oddaným přístupem a vírou, že to jednou dopadne a že to neukecáš, neuplatíš a nevydupeš si to... moc jí držím palce!!!

jen mur zapoměla na fan, jak to tady trošku fláká...

mur, taky si to mohla nechat v baru, tak jsi to provolala, no, jestli tě to nepopadá zase tak často, tak si to nevyčítej, ale ty morální kocoviny jsou děsný!! to znám... ale tak horzný to s tebou nebude, jen ten černej obleček se občas šikne ve skříni :grinning: :grinning: :grinning:

leni, na vředa se vybodni, o co můžeš přijít? o nic. nevkládáš do toho žádný kč, jen práci a tu ti zaplatí, ne?

katy, máš recht, víkend za dveřmi, odpočineš si, ta rostoucí byrokracie je šílená... a co plánujete? zase nějaký výletíky :grinning:
6. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Leni když tam máte takový chytrolíny tak proč ti něco teda neseženou??
Nebo Vládys ať ti něco sežene u nich
6. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
čus aann? jak je? odpočíváš nebo makáš jako tryskomyš, co? :wink:
6. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahoj
Teď jsem dorazila z mladým z nákupu a šla jsem si odpočinout ke koňovi než se vrhnu všechno uklidit.Úplně nesnášim to uklízet
6. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
jo, 3 prdele igelitek a kam s tím, co? v krámu je to jednoduchý, naházíš do vozíku, co? :grinning:
6. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
já teď praktikuju nákupy do 3 - 4 kg, takže toho není moc, aby na to nebylo místo a taky to stačí... :pensive:
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Přesně tak já jdu vyndavat
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak jo, zatím :wink:
6. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Mur-chudinko :cry: :cry: :cry: nebul,všechno bude v poho a všechno vyjde,neboj.Nesmíš chytit splíny jinak je to v čoudu
6. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.