• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čauky, dobrý ránko :wink:

tak to je fajn, že se nás v mlíčňáku sejde víc :wink: tak kdy to spácháme??? :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
jinak já včera vytuhla... byli jsme s manžou podvečer v restauraci a tak dobře jsem se napápla, že už jsem byla schopná jen podřimovat :wink:
8. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky!
tak jsem se moc nevyspala, v 5hod.ráno nás vzbudil už nalitý kamarád, že se mu narodila holčička :grinning: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Doteď jsem jak mátoha. Alespoň jsme s manžou vybrali fotky, které necháme vyvolat-už jsme měli skoro rok nazpátek nevyvolané :zipper_mouth: Tak teď to napravíme :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Páč jsem hotovson, tak nevařím, vaří za mě KFC :wink:
8. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
čus holky my se včera s vladísem byli vykropit a já jsem ko..to je slabý slovo ..uvařila sjem a pokračuji v postelovém válení ..hlava mi asi praskne a žaludek na vodě ..
8. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
:sunglasses: čauves ve spolek :wink:

tak katy, to byl dobrý nápadek s obědem :wink:

leni, :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak co, už je ti líp???

a kde jste dneska jako?????!!!!!
8. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
čau jdu jenom pozdravit.My zase něco natírali :rolling_eyes:
8. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
čus holky já jsem pořád hotová ,je mi už o něco líp ,ale připadam si jak když jsem skládala vagon uhlí.. :rolling_eyes:
8. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
aann, vy furt něco děláte, co?

leni, tak to jsi ráda, že máte ústřední topení, co??? :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj holky, jaky byl vikend?
m asi chytnul mocak - chodim jak koroptev a poboliva tupe asi nadrzka :grinning: , tak se zitra zasobim brusinkama a urinalem :pensive:
tak brou vsem :wink:
8. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
čau ve spolek :wink: tak co se tady nového uďálo? :sunglasses:
9. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
mur, tak to se opatruj hezky v teple... :pensive:
9. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
tak co tady? chrupete nebo makáte???? :frowning2:
9. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
čauves-připravuju se,abych je jenom jela zkontrolovat do práce.Měla bych žehlit,protože to je zase taková hromada,že to je fakt hnus

Mur hlavně s tím močákem nelez do vařící vany.Takhle jsem se jednou léčila a po 14 dnech mi řekli,že se to vůbec nesmí

Len z jakého nápoje ses tak zduněla??
9. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
plánovala jsem dneska prochajdu, ale venku je hnus, takže z toho nic nebude :confounded:
9. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
čauky aann :wink: tak to zkontroluj a honem zpět domů :wink:
9. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak jo :wink:
9. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj :sunglasses: chtela jsem zarizovat veci do mesta, venku poprchava, sedo..asi budu doma :sunglasses:
9. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
ja se prave rozhodla samolecbu ignorovat, na zitra jsem objednana k mudre :wink: aspon neco malo pro to svy huntovany telicko bych udelat mohla, ne? :grinning:
venku jako na podzim..makam doma
9. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
holky, 14:45 a ja abych tady mela rozsvicenou lucernicku, hnus :angry:
9. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj Mur, ta tma mě taky sejří - to je na depky jak ušitý :unamused:
9. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Zánět močáku jsem měla jen jednou -chytlo mě to v pátek večer,a byla jsem ráda, že mám kamarádku Dr., sice dětskou Dr., ale i tak mi napsala antibiotika. Byl to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Ahoj devcata....tak jsem mela jit zitra do pronatalu ,ale nikam nejdu.Rozhodla jsem se ,ze nejsem stale pripravena ,davam si jeste pauzu.
9. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
zanet mocaku jsem mela taky,nikomu to nepreju ,myslela jsem ,ze je konec .....
9. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj Fan
9. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
člověk se musí na to cítit, u mě jsou pocity s IVF jak na houpačce, občas mám pocit, že už nikdy více a jindy zase, že bych chodila nejradši každý měsíc :sweat_smile:
9. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
ahoj holky

Fan - jen si pauzu uzij, ja mam pocity jan Kathy - nikdy vice a pak kazdy mesic :grinning:

no ja nemam pocit ze je konec, jen je to neprijemny, tak treba se zanetu vyhnu a bude to jen nabeh..no :confused:

varim polivku, co vy? uz z prace Kathy?
9. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Mur, už jsem doma, dneska jsem to zabalila dřív, poslední dobou je to tam o nervy a ty mám jenom jedny. A hlavně ještě pořád nejsem 100% v pohodě-furt huhňám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Kathy - tady to "huhňání" není poznat :wink:
jdu bastit.
zatim pa
9. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.