• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
si pripadam ja v reklame...kde se ptaji..chodite casto? :grinning: :grinning: asi mrknu zitra po plinkach :grinning: ale co by me dozralo, tak inkontinence lehce po 30tce :angry:
tolik pro pobaveni :grinning:
9. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
cekam pak na zpravy od nesni rachote, Len :dizzy_face:
9. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
ahoj holčičky moje ...tak už vím proč z toho krámu všichni utíkaj ..milé dámy už se naplno projevily a je to síla ..dokonce jsem byla na koberečku ,že moc vykuluju oči .. :confused: :confused: :confused: ,je tam taková buzerace ,kterou jsem v životě nezažila a ty si na sebe asi musíš nechat řvát od šéfky ikdyž nemá pravdu ..necim jak tam dlouho vydržim :rolling_eyes: nesnášim ponížení
9. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
mělo tam být nevim ..buzerace typu ..válíte se po pultě ,nikdo se neválí všichni něco dělaj .. a nebo že se neptam, zákazníků a přitom jsem se ptala a pani mi řekla ,že si chce vybrat sama ..jsem tak nasraná .. :rolling_eyes: a ona řve na celej krám jak pinda ..jo a už vim kolik tam bere zaměstnanec po roce 8,5 čistýho ..za tohle všechno ..a z hodinové pauzy jsem měla 15min.asi tam dlouho nebudu ..práce pěkná ,ale vedení strašný ..
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
tak to je sila Len... koukla jsem na zpravy od tebe a mizim,muzik je doma a dozaduje se PC.
pujdes tam jeste?
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
jako do práce? no a zbývá mi něco jinýho? nic nemám ..dneska mi ukazovala uzávěrku ,ty tam máš dělat půl účetní a aranžérku ,uklízečku a prodavačku a furt je to málo a nechat si na sebe řvát ..ty vole já jsem hotová ..já měla vedoucího psa ,ale pro nic za nic na nás neřval ..
9. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojte holciny,
Ahoj Leni,teda ctu o te tve nove praci a cumim :frowning2: To jsem jeste neslysela teda...Oni Ti rekli,ze vyvalujes oci a ze se valis po pulte???
Teda reknu Ti,ze to bych jen tak nerozchodila a asi ji neco odpovedela,to je jednani jak s ditetem v materske skole :frowning2:
Jsem v soku a to uz jsem prosla take dost praci,ale toto jsem nezazila...to budou opravdu hvezdy.... :frowning2:
9. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
jojo z pátka na sobotu jsem ani nespala kvůli nim a dneska to bude asui to samé ..hrozně mě to mrzí ..já jsem dělala v krámu leta a lidi mě měli rádi a tohle jsem v životě nezažila ..
9. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Ja vim Leni,tebe si dovedu predstavit,jaky si pracovnik.Ochotna a mila a prave proto me takove jednani vytaci :frowning2: a chapu,ze Te to mrzi,to by me tak mrzelo az stvalo.Taky bych z toho nespala.
Asi bych se na ne vyprdla,kdyz si nevazi ochotne pracovnice.Pak se nemohou divit,ze jim vsichni utecou.
Urcite jinde se ti bude vest lip,je to na tobe,jak to vydrzis a jak to tam dopadne.Preji Ti pevne nervy a stesti :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
čauky, já měla den v poklusu, ráno jsem vypadla a dorazila až odpo, takže jsem svítila až okolo půl pátý... :wink:
9. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
mur, tak držím palce, aby tě mudra rychle vyléčila...
9. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
jééé, koukám, dneska tady bylo pestrý osazenstvo :slight_smile:

katy, to je fajn mít kámošku dr. :wink:

ahoj fan, tys tady nebyla 100 let... tak si to odložila, až se na to budeš cítit, tak tam půjdeš a bude to...
9. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
mur, nestraš, snad svěrače ještě nějakou dobu vydrží... já si včera pčíkla a musela jsem se jít převlíknout... a doufám, že to byla jen náhoda... :fearful: :fearful: :fearful:
9. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
leni, pěkný :wink: třeba to je test ohněm, když přežíješ, budeš spokojená :wink: jak vidíš, jsou tam i tací, co to vydrželi :wink: a ber to pozitivně, naučíš se spoustu nového. já bych se třeba ráda naučila aranžovat... to, co já naaranžuju je jak od dítěte...

leni, tak si dej na spaní nějakýho panáčka a budeš chrupat jako didínko i bez šéfových :wink:

čus dagi, ty jo, tobě to utíká, ještě 6 týdnů...
9. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
dneska už 15000 netrhnem, tak se jdu odmaskovat a jdu do hajan :wink: :wink: papapapapapa
9. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Využila jsem toho, že manža není doma a udělala jsem spoustu práce. Nikdo po mě nechtěl pozornost, dlabanec a tak :wink:
9. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz
Len, vidím to jak Zlatka, ikdyž je ta tvoje práce vopruz, třeba se to po zaběhnutí změní a nebo můžeš mezitím pokukovat po jiný práci :wink: Vyděržáť pianěr :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
Holky, potřebuju radu, chtěla bych letos v rámci předvánočního úklidu vyprat koberec a nevím co na to :confused: Poraďte nějaký přípravek :wink: Jestli tu růžovou tekutou svini nebo něco jiného?
9. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
Už jste viděly Bobule 2? Kamarádi nás lákaj, ale já nemám moc ráda to umělé pokračování celovečerních filmů.
9. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
Tak dopila jsem zbytek vína,a ikdyž mě láká ten 15 OOO příspěvek, tak odolám a jdu do hajan :grinning: Zkusím to ráno, třeba budu nejrychlejší :wink: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
Dobrou :wink:
9. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
ahoj jen koukám rychle sotva na to vidim ,jsem uřvaná nateklá ,opar pod nosem a mám z toho zimnice ,holky žádnej křest ohněm ,tohle je tam prej na denním pořádku a na tohle já psychicky nemám ..je tam jen jedna holka po mateřské a jedna je tam 9měsíců a to nezažila starou ,rok marodila z hnátou a čuměla včera taky ,ta co je tam dýl ta taky brečela ..nemám snahu přehánět ..je to psychickej teror a nikdfo tě neučí aranžovat ,ty musíš sama a max. ti řeknou at to předěláš ,tam se nic nenaučim ..leda držet hubu a krok..budu hledat dál ,tohle neni pro mě ..
10. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
katy, ty jsi taková včelka :wink: se budu muset nechat tebou inspirovat :wink: a co se týče koberce, tak to ti neporadím, máme takový ty, co se strčí do pračky a je to... jen ten jeden pod konferenčním stolkem musím prát ve vaně, ale v podstatě ten samý proces... voda a prášek a otáčet těžký mokrý xindl... ale to nedělám často, naštěstí... třeba bude vědět jiná pionýrka :wink: :wink:
10. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky :wink:
10. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
čau holky

Jsem v takovým rozpoložení,že bych jela do porodnice ať mě okamžitě odroděj.Jedu dneska s maminou do víru velkoměsta třeba si spravim náladu a ještě k tomu ty pos...ý Vánoce :rolling_eyes: .

jinak Kath mám jeden koberec v obýváku pod stolem a budu to prát tím růžovým sráčem.Tak kdybych to stihla dřív než ty tak dám vědět
10. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Zlatko, já bych nejradši ty naše koberce taky vyhodila, akorát se v nich drží prach. Manža se jich nechce zbavovat. Zatím se mi ho podařilo zvyklat na koberec do ložnice, chceme tam vestavěný skříně, tak dovolil, že koberec vyhodíme a dáme tam místo něho něco jinýho - asi něco jako lino :wink:

Tak snad se mi podaří do budoucna ho přemluvut i v obýváku :grinning:
10. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj Ann, dík za radu :wink:
10. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ann, já letos ještě nemám ani jeden dárek - to se mi nestalo tak 10 let :unamused:
10. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ann a být tebou, tak se na nějaký koberec vykašlu
10. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak holky, vyhrála jsem příspěvek 15000 :wink: :grinning:
10. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.