• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mě zas připadá,že nic nestíhám,protože na můj vkus jsem neskutečně pomalá :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Ale to jsou samý kdyby.....
11. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Kath-nám dělali pořád ISCI nic jinýho neznám a ani nám nic jinýho nezbývalo takže mi zaplatili asi taky kolem 100 tis i s poslední kultivací.takže u vás záleží kolik bude vajec a pak embroušů a spermoni jsou v poho
11. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Ann to je presne ono,na vse jsem ted neskutecne pomala a trva to vecne a pak mi ten vysledek jeste prijde k nicemu :slight_smile: :wink:
11. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Leni,je mi to moc lito,ale asi jsou ty majitelky fakt cakle a zrejme by to ani dal nebylo lepsi,ikdybys setrvala a akorat by sis tam znicila nervy.Urcite si najdes neco jineho s jinym pristupem a hlavne praci,ktera Te bude tesit a budes vedet,ze i vedouci je spokojen.To se ani neda delat tam a vedet,ze nic jim nebude dobre... :unamused:
11. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
čauky :wink: tak jsem si trochu odpočinula po tom přežíracím výkonu... a proto do sebe láduju sušený meruňky, prej je to dobrý, když není dostatek draslíku. tak já nevím, kolik ho mám, ale meruňky jsou mňam :grinning:
11. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
koukám, že musím dočíst nějaký asi 4 stránky, no to jsem ostuda oddílu, jsem to tošíček nestíhala :grinning: tak já na to jdu, kdybych se opakovala, tak to omluvte mou lehkou demencí :grinning:
11. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Merunky susene jsou spis dobre na zelezo,hlavne ty tmave,nesirene.Ty jsou jeste lepsi nez ty oranzove,vyzkousej.
Ja je bastim casto :slight_smile: ale jsou krapet drazsi a sezenes je ve Veze,zdrave vyzive. :wink:
11. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
ok, dík za radu :wink: uvidím, já obchody se zdravou výživou běžně obcházím s nedůvěrou obloukem.. tak uvidím :wink:
11. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
katy, jak jsme psaly o tom koberci, tak já tady nemít parkety, tak nevím, co bych si vymýšlela, takhle jsem si řekla, že jsou dobrý, tak ať jsou vidět :wink:

jo a na vánoce kašlu, dostanou kosmetiku, my si nadělíme asi kočár a konec šmitec... letos to fakt nebudu prožívat, hlavně se mi nechce ale vůbec nic vymýšlet... každý rok vymýšlím pro celou rodinu a pak mi ještě volá máma i tchýně, že neví co tomu a co tamtomu a to vymýšlím taky... takže letos prdlačka :grinning:
11. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
dobré ráno
Tak jdu gruntovat a dokopat se na šestihodinové žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
aan tak to by byla moje smrt žehlit takovou kopici ,ráno jsem tam skládala sušiny a koukla jsem že tam taky už hromada je ,ale to počká na víkend
12. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Len ta moje hromada tam čeká asi druhý víkend.všechno tady na něco čeká :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
aan hlavní je že držíš pohromadě a jsi ok..nějaká hromada prádla se nepo ..
12. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Mě připadá,že tady se posere všechno....no jdu něco tvořit a budu jukat
12. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky, dobrý ráno :wink:

teda aann, jen to čtu a jsem zmožená, co si plánuješ...

leni, tvůj přístup k žehlení ti závidím, taky žehlím každou kravinu...

holky, nic se nepo, max my :grinning:

jdu se chystat na utz, odpo hodím hlášku, zatím papa
12. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak to všechno hezky zvládněnte - žehlení, utz a tak :wink:

S tím žehlením se k vám asi večer nebo o víkendu přidám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky :wink: docetla jsem, moc toho od vcera nebylo. ztratil se mi prispevek,a le nebylo tam nic svetoborneho, tak ok.
Len - tak uz to tam mas uzavreny - v tom ksefte?
Aann - tak uz jsi doma, jo? a neda ti to jit tam treba na kontrolu? :sweat_smile:
Kathy - to jsou takovy palky i u nativu? ja myslela tech 13tis nebo kolik a konec..to je teda mazec.
ja jsem rozhodnuta (zatim-treba se to zitra zmeni :grinning: ) jit do IUI, sance je minimalni,ale je..zkusim 2x 3x a uvidime. Tech penez na klasiku ivf by mi lito nebylo, ale nemam je a ted tomu moc neverim..no :confounded: uvidim na cem se po novem roce dohodnem, zatim to necham byt, dlabu prednison a premyslim nad prkotinama a uz i nad vanocnima darkama, hrne se to ze vsech stran v krame. U nas nejakay malickosti, pro rodinu kosmetika jak psala Zlatka, my dva dame penize do prestavby a je.
12. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
ja ted chodim na proplachy se zubem, taky parada, vcera mit po ruce kombinacky, tak mi dnes bere zubar uz jen otisky na klapacky :grinning: :grinning:
je to jasny osmicka musi ven, ale pry nejdriv po novem roce...uz se nemuzu dockat :grinning: pry druha zabijacka - jak mi licila vcera kolegyne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
jdu neco malo pofackovat, tady nikdo :frowning2:
12. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
mur až po novým roce? Co když tě to chytne?
Jinak manža jezdí na kontrolu :wink: a já tam teda byla v úterý :wink:
Já jsem úplně bezprizorní hovado ještě jsem nic podstatnýho neudělala
12. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
zlatko můj názor na žehlení tady myslím už dávno znáte ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žehlím o víkendu nejčastěji a hlavně věci jako trika ,kalhoty a mikiny a jiné věci na ven ,určitě si nežehlim pyjamo a tepláky na doma .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak mur ten nativ mi mudr vyčíslil na 40klacků je to možné? :confused: jo kšeft hotovo ..dneska jsem posílala další maily ..
12. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
ty vado - 40tis - to neni ani mozny...to uz je klasika, ne?
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
a pořád mi mudr říká že je to spousta práce pro jedno vajo ..tak já nevim
12. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
no jo, radsi uz nechci znat ceny..
venku je nadherne,ale i tak ma touha vyjit ven rovna se nule :angry:
12. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
dala jsem si cocku, to zas bude litaci den :grinning:
12. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
já dneska nevařim včerejší buřtguláš vyzbyde i na dnešek ..snad udolam vladíse ,aby se mnou dojel reklamovat týden staré kozačky propadává se jedný podrážka ..
12. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
měla jsem jít včera ,ale nakonec se tu řešila moje práce a neměla jsem chutě na cokoliv ..ani na čongy a jejich ,,nerozumim,,
12. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
mám boty od deichmana a co se týče kvality můžu srovnat boty za 1800 a za 350kč a přijde mi to stejný .. :rolling_eyes: achjo..
12. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
tos vystihla, jak maji prodat, tak je vsechno ok, ale v opacnem pripade - nerozumim :grinning:
12. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.