• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ja se loucim, musim vyrazit makat.hezky den vsem :sunglasses:
12. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak jdu na poslední okno a pak z něho rovnou skočim
12. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
na jaký okno ? si řikala že žehlíš :confused: :confused: :confused: :confused:
12. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dorazili domů :slight_smile: kluci jsou už velcí, jeden má odhadem 350 g :dizzy_face: a druhý 400 g :dizzy_face: byla jsem na velkém utz, takže kromě nožiček, ručiček, srdíček a dalších orgánů jsme s manžou viděli i 2 pindíky fotku jsem hodila do albíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: za 3 týdny jdu ještě na srdíčka, když jsou 2 a po ivf, tak to nebylo zas tak dobře vidět...

a co tady nového??????? uvidím, jestli stihnu dočítat, když je manža doma...
12. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak to moc gratuluju tak jsem zvědavá jestli si budou podobný ...
12. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj leni, děkuju. vidíš, nad tím jsem nepřemýšlela... :wink:
12. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
ale zasloužiila bysis aby měli tvoje krásný kukadla ..
12. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
kukadla jako zrcadla :grinning:
12. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
je to tady samej kluk já bych brala po novým roce nějakou princeznu ..
12. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
no jasně a my zatim budeme mít ty, co je budou zachraňovat a vysvobozovat :grinning:
12. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
no my zbytek bysme mohly mít ty holky ,aby si ty vaši mohli pěkně vybrat
12. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
:wink: :wink: :wink: to by bylo pěkný :wink: :wink: :wink: se tady rozplývám jako pako a do toho mi tady ten čtyřnožec vyje, protože si ho nevšímám... musím s ním ven... zatím :sunglasses:
12. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
no to by scházelo aby si otík roztrhl močák kvůli našemu plánování zásnub :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
tak zlato...to je parada,ted muzes klidne nakupovat v modrem :wink: hip hip hura tem tvym klucikum :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Jsem si vymyslela miliony jiných prací,abych nemusela žehlit.Tak zítra tomu neuteču.
Okna jsou taky hnus,ale už je mám
12. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Zlatuno žádná křivochcalka se tam nezatoulala??.Tu máš schovanou ještě v mrazáčku,viď :wink: No a co ten taťka na to?
12. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Tak čučim na ten UTZ a nic nevidim :angry: asi jsem myslela,že už na tetu budou mávat :wink: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
tak se venčení protáhlo na pokec s kámoškou :slight_smile:

leni, ty zásnuby zkusíme pak nejdřív na pískovišti, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fan, děkuji. to víš, hned jsem koupila modrý bodíčka a overálky :wink:

aann, tak na okna pěkně kašlu... a žehlit budu asi v neděli, vypadá to, že budu bez manži, tak se do toho pustím... :rolling_eyes:

aann, mudra se ptala, chcete vědět, co to je? tak říkám, že jo, tak najela myší a říká, tohle je pindík :grinning: a za chvíli a tady druhej... takže růžovka nebude. jo? myslíš, že bude třetí dítko? zatím si počkám na tyhle dva :wink: a příště jim řeknu, ať tetě zamávají :wink: :wink: :wink:
12. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
stejně nechápu jak tam ty doktoři vidí ty pohlaví ..já tam vidim mlhu na blatech ..v oblasti mezinoží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky všem, tak jsem taky po utz........, dr. našla jednu bublinku :grinning: , druhá nikde :frowning2: , další kontrola až 25.11. Předtím než si začnu číst, co je nového, tak se jdu najíst....zatím pa...kouknu ještě
12. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
leni, teď mluvíš o utz nebo kolikrát o realitě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
čus ami :wink: to je dobře, že hlásíš dobré zprávy :grinning:
12. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky, začínám být tuhoson, tak se loučím a jdu do hajánek. ami, drž se a zatím papapapapapapapapapapa
12. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak jsem tady.....jsem měla hodně čtení :wink: , omlouvám se, že nepíšu pravidelně, ale chytla mě v úterý hysterie, začala jsem špinit a nevěděla jsem, co dělat :frowning2: , a nechtěla jsem vám sem svoje panikaření přinášet. A to teda panika byla!! Já myslela, že nejhorší mám za sebou a ono ne:frowning2:. Teď jsem se dobře najedla....jestli to půjde tak dál, tak brzo budu širší než delší :frowning2:
Zlatovláásko gratuluji ke klukům-bukům!!!! :wink: a děkuji:sunglasses:
Jinak všechny jste stále pracovité, vypráno, vyžehleno, uklizeno....okna umytá.... já prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a už jste i zdravé, tak to jsem moc ráda :slight_smile: .
Tak já jdu také do hajan. Dobrou noc.
12. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
ami tak to jsem ráda že jste špinění ustály a bublinka je v pořádku ...
13. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
dobré ráno

nechcete některá si se mnou povidat od půl druhý :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už mám od pondělka zase tohle príííma období.
Jinak Ami-dočkala si se tak super
13. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
aan já dneska sice spala ,ale tak mizerně ,že by bylo lepší si povídat ,miminovský sny jsou ty nejhnusnější ..
13. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
co se ti zdálo??
13. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
o miminu ilony csákový a bulela jsem jako hovado nad tima maličkýma botičkama :pensive: :pensive: :pensive: už mi vážně hrabe ..
13. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Já mám miminkovský,že jsem z toho na mrtvici.Na zádech bejt nemůžu a z boku než převalim ten čtyřkilovej pupek je taky děs a o zádech už ani nemluvim
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.