• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Len-tak teda promiň to už máš opravdu dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak si na to přišla? Sis přečetla před spaním Blesk nebo nějaký takový bezva plátek :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Tak ségře řekli,že mezi nohama žádný zázrak nevidí takže bude mít na 80 % Valentínu
13. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
aan já si tu přečetla a pokoukala jenom zlatky hošíky ... a jinak pátek 13 už je to tady ,vytopila jsem sousedy ..toho naserou .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát nevidim dobře ,že vladís chce sám měnit pákovku .. :fearful: :fearful: :fearful:
13. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
:sweat_smile: mě se ještě nic nepřihodilo.....zatim.Má teď dorazit opravář na pračku tak ten třeba rozmlátí koupelnu :pensive:

Len nebuď na něj zlá tak musí se to někde naučit :slight_smile: a ty na něj nečum ať ty nevytečou nervy :sweat_smile: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
aan asi jo půjdu se třeba projít :grinning: :grinning: :grinning: ,ne nikam nepůjdu .. :rolling_eyes: ještě mě něco přejede
13. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: seď na prdeli a až to opraví tak ti to předvede jestli to funguje,aby si jí pak vevyvrátila i s umyvadlem
13. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
aan jestli spíš nemám jít na kávu k sousedům z tou baterkou a hlídat :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
ne ani tam nepůjdu beztak by to bylo kafe od žida :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc maj velkýho smrdutýho čokla a ten by mi natrhl úsměv
13. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak nevim jestli dneska nepůjdu jen tak decentně na nějaký pivo ...musela bych si dát teda asi kilo makeupu ,páč moje plet je ve vývinu ..
13. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
ty jo já bych se schlastala do němoty.Už se brzo stmívá tak si na tu hubu nic dávat nemusíš
13. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
no jo aan ale v hospodě se nesedí při svíčkách tam se svítí ..aby lidi viděli kam si ten chlast lejou :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak na čerstvej vzduch nejdeš tak si na tu hubu můžeš naplácat co chceš.Stejně se sežereš a pak ti to bude jedno hlavně neblinkej a budeš za dámu
13. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
a nebo si musim sednout blízko záchodům ,ono to přeci jen blbě vypadá ,když nemůžeš mezi stoly vybrat uličku vedoucí k WC
13. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
řekla si,že si dáš trošku tak potom se neblinká
13. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
ten opravář přijde za vteřinu 2 nebo co :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
hele přišel bejvalej mrknul na to řekl že je to blbě utažený pootočiil a odešel tak nevim .. :confused:
13. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
no hlavně to řekni Vládysovi a máte moc príma víkend
13. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
mlčim jak hrob ,já mu volala co s tim může bejt ,páč on to tam dával .. a chytl za nějakou páčku ta celá upadla a řekl že je to povolený a díky tomu to teče..no tak uvidíme ..
13. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
takže si to spravila jako ty :wink:

Tak já jsem vyplázla litr za vyčištění nějaký zasraný hadice :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
to nasere no vladís to dotáhl a můžem jít koupit novou páč už to nechodí vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
zdarec pěkné poledne

Len tak jak dopadlo pivo??Jak dopadl kohout?
Já se jedu zkulturnit ke kadeřnici
14. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
baf!!!!!!!!!!!!!!!
14. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
čus, nějak nestíhám, začíná mě honit depka ohledně vánoc - nic nemám, tak se to snažím dohnat
14. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Ann, tak ať tě hezky zkulturní, já se nechala v pátek :wink:
14. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj katy, dneska je tady trošku mrtvo. já se nestíhám zapojovat, protože jsem snědla 1/4 kilový pytlík sušených švestek - prostě jsem na ně měla chuť a teď trhám rekordy v úprku na wc... :confounded: tak se s váma uvidím asi až zítra... :pensive:
14. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
katy, já taky nemám zatím nic a ani se mi do toho nějak nechce... letos jsem i bez fantazie, přijde mi, že nedavno měli všichni narozeniny a já musím zase vymýšlet dárky... chjo :confounded:
14. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
čauves, tak dneska tady straším už i já... manža má dneska nějaké povinnosti, tak před chvílí odfrčel.. já myslela, jak usnu a zatím to nejde, tak jsem si zapla koně a dočetla aann a lenku :wink: a taky ami, no jo, ono se utěšuje, že špinění nic není, ale věř tomu, co? :wink:

tak leni, jak dopadlo to pívo, co? celý den tady nebyla, tak že by ještě popíjela??? :grinning:

aann krasavice na nás taky už něměla náladu...

katy, to vymyslíme, budeme tady hezky kreativně házet nápady na dárky a třeba se něco šikne i na protistraně :grinning:
15. lis 2009 v 05:20  • Odpověz
Zdravím, dneska u nás už od rána vykukuje Oskar, tak se na něj půdem s manžou po obědě podívat :wink:
Včera jsem vařila maso s fazolovýma luskama a smetanou a ta smetana se mi srazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to manža sní :sweat_smile: Ann, nevíš, čím to může být? ty to taky vaříš.
15. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Zlatko, kluci jsou na utz moc krásní :wink: Stejně to strašně moc utíká,co? mám pocit, že jste nedávno s Ann testily :sweat_smile: :grinning:
15. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Ami, blahopřeju k bublince - je to paráda :wink:
15. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.