• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
katy, klídek, na kalamity v kuchyni jsem tady já :grinning:
15. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
čauky brouci ,no včera jsem byla u mamky a mezitím došlo k zapojení nové baterky ,takže dobroš asi ,sousedka je zatim v klídku :grinning: :grinning: :grinning: a pivko dopadlo tak že jsem dala 1 vladís 3 a šlo se domu ,páč tak nahuleno už tam dlouho nebylo ,šíleně mi štípali oči .. a včera jsem tu nebyla páč jsem byla za pradlenku a vařilku a pečilku a pak jsem šla k mamce na drb pobesedovat .-.aan tak už rodí ty co s náma kdesi byly v carech jojo to to letí ..tak se opatrujte my jedem povizitovat obě chajdy a nakrmit kočky ..papa
15. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
jéééé, leni žije!!!!!!!!!!!!!
15. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zlatko-když to vidím všechno kolem sebe jak mají dcery v pubertě.Takm jsem šťastná za kluky-tak přísahám :sweat_smile:
15. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Len-no ty si nás teda odbyla :angry:
15. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
aann, to si řeknem za 15 let :grinning: jsem na tu naší pubertu zvědavá, to budou pankáči s kytarama... :grinning: :grinning: a já budu koukat na ty mimifotky a říkat si, jestli tohle je možný :grinning:
15. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
za 15????? Stačí za 12 drahouší a ještě se to možná zkrátí.

Musim asi něco uvařit.Jeli si pro nějakou motorku tak až dorazej tak budou votravovat u sporáku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
aann :grinning: :grinning:

já taky budu muset pomalu vypnout pc, nebo udělám úplný ho*no...

tak zatím a odpolko nebo spíš navečer zase dorazím... pááááá :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
pa tak večer
15. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
já že jsem vás odbyla jo? jste asi zamrzly u tý plotny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak holky kočky řvaly hlady .. a všechny jsou nemocné...
15. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
jůůů, tady se toho moc nenakecalo...

huhúúúú, kde jste??? já teda koukám na superstar a při tom žehlím a odbíhám sem :wink:

ahoj leni :wink: já dneska u plotny nebyla :wink: mám zákaz, protože co vařím, to mi nejde...
15. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
chudinky čičinky, já bych se na to nemohla koukat... :cry: :cry: :cry:
15. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak coco, nic, nic, tak já zase jdu koukat na bednu... :fearful:
15. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Vyžehlíno, vydrhnutý dlaždičky, vypraný jeden koberec - jsem hvězda :grinning: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
katy, to teda jsi!!!!! já taky žehlím, už jen jednu košili a pro dnešek končím! 2 pračky vyžehlený, ale ještě mi tady tak půl pračky zbývá a 2 se suší na sušáku. fuj tajxl, nekonečný příběch :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
15. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
zároveň posílám pusu a přeju dobrou noc. zítra mám být ráno u zubaře, blééééé. takže se zjevím až později. páááápáááá
15. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
Pá a dobrou noc, ať vás nic nešpípe :sweat_smile: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jo a hvězdy jsme tady všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Krásné ráno a celý den :wink:
16. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
budu až o večer mimo PC, tak až večer. Pa
16. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
čauky, nejde mi psát, už vám přeju dobré ránko asi po 5. :frowning2:
16. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
tak je to jasný, protože jsem si ten text zkopírovala, abych ho nemusela psát zas, tak se to odeslalo... provokace :astonished:
16. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
tak já se chystám k zubákovi, to je radosti, bože já tam budu zase křičet a utíkat z křesla... no netěším se, ani málo... tak se zjevím, až to přetrpím... asi si pak zajedu něco koupit jako odměnu za bebí... páááá :pensive:
16. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
zlatko a ostatní ahojky při pondělku ,vladís je doma ,ale ted jel nakoupit a já furt nevim co vařit ..něco rychlého ,už jsem utvořila pudink čoko a jahodo .. a ještě něco k obídku ..achjo ..kaši s kuřetem snědl večer ..taky si mohl namazat chleba :rolling_eyes: ,jel nakoupit a já lehce poklízim ,už několikátou noc spim vedle ..dneska v noci jsem zase od něj utekla ,nejenom že mi jí v noci fláknul ,ale i se nějak dusil a vyloudil ze sebe nějakej zvuk ,že se mi srdce zastavilo ..já se tak lekla ,to se nedá ..včera jsem měla prima náladu ..málem jsme se večer pozabíjeli ..taková rejpavka obecná ..asi přemíra energie ,ale on je tak vláčnej až mi to sere ..potřebovala bych ho úprobrat k životu ,vyvalí pupana spokojeně teče z gauče a chrápe při superstar.. :rolling_eyes: pak nemůžu hodnotit výkony .. :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
zlatí když čekáš mimísky tak na tebe musej bejt hodní zubákovi .. :confused: měla jsem včera nutkání zase uzmoutr jednu čičinu domu ,ale když jsem viděšla jak kašlou a pšíkaj a nudle jim lítaj ,tak jsem si řekla ,že toto do bytu ne...je mi jich líto ,už se daj hladit..ale si představte že ta blka kočka už je zase po porodu ,to už je snad 5 vrh letos :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj, jak jste vikendikovaly?
16. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
jdu vas docist
16. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Zlati - krasnej UTZ

Ami - a v kolikatym tehu tydnu vlastne jsi? ja bych spineni nepodcenovala - uz mam jednu nemilou zkusenost za sebou..hlavne at jste v oukeji :wink:

Katy - a cim jsi drhla ten koberec? nebo jsi ho dala jen do pracky? :confused:

Aann - jsi pomalu na rozsypani a makas jako fretka - co zapojit uz skoro dospeleho synatora? ono se mu to pak bude hodit a jeho protejsek ti jednou podekuje :grinning:

Len - to ti akorat utejra srdicko - koukat na ty kocky..a nemuzes je odvezt treba do utulku? tam maji sanci se vylecit a treba si je vezme nejakej kockomil a budou se mit fajn :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
mam za sebou pohodovej vikend, sobota veliky uklizeni, vecer navsteva a v nedeli jsme navstevovali zase my rodinku, v osm jsem koukla na superstar a je po vikendu

ted budu chvili na netu a pak jedu do prace...trosku zmena :grinning:
16. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
len - ja ted dojidam spenat - to mas hned, ne?
16. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.