• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, ty to vždycky vyřešíš :grinning:

asi proto teď chce rozmazlovat :grinning:
17. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky katy, tak nevař a zajděte si, ne? já jsem navrhla špenát, co tady včera psala mur, tak dneska bude jednoduché vaření. špenát, brambor a volský voko :grinning:
17. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
čus Kath jak to,že nemáte v plánu výlet?Proč šťouchaný nechutnaj?
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Zlatko :wink: musíš si vždycky nějak poradit.

Ty jo ty dva už my volali,že jedou domu.mě chvíli nemůžou nechat na pokoji :frowning2:
17. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Na výlet není počasí, u nás prší :unamused:
17. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak manža vymyslel rizoto, tak teď ještě aby to šel udělat :sweat_smile: :grinning:
17. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Ann, hlavně že tě ty tvoji chlapi předem upozorněj, že přijedou :sweat_smile: :grinning:
17. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
no to musí.Takhle jsme domluvený všichni žádný přepadovky neexistujou :rolling_eyes:
17. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
U nás to taky tak funguje, manža vždycky volá tak hodinu dopředu, než přijede :sweat_smile:
17. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
aann, jsme přece holky šikovný :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
katy tady ráno taky pršelo. od tý doby jsem nevystrčila nos...
17. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
jé, tak to u nás nefunguje... manža předem nevolá nebo jen občas a to ne záměrně... a když volám já, že jedu, tak se ptá, proč volám... když jsem to po něm chtěla, tak mu to bylo proti srsti, že to je snad jedno, kdy ten druhý dorazí domů... no tak to tak beru a neřeším, že třeba není zrovna hotovo...
17. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
holky, já mám pocit, že je sobota :grinning:

no nic, jdu se oblíknout, trochu pokreslit a vyrazím koupit ten špenát. páááá
17. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
čus holky tak jsme dorazili ze sezení s jedním chlapíkem co nám nabídl práci ..nějakého zuprostředkovatele ,takže mi z toho akorát hučí v hlavě a to je vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,strčila jsem káču do trouby a za půl hodky by mohla být do zlatova ..kdybych to včera neupekla tak asi nejíme,trvalo to přes hodinu to jeho kvákání,já na tyhle projekty moc nejsem
17. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj leni, to chápu, tyhle zprostředkovatelé... no nevím...
17. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
zlati ahoj no na mě to taky neni hledání nových lidí ..ještě když se jedná o 2tis.za sepsání smlouvy ..
17. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
to zní podezřele, co? :frowning2:
17. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
holky, celý den se odhodlávám k tomu, abych Vám napsala "novinky" u ami, teda už od včerejška... :cry: :cry:

je mi to moc líto, co teď píšu... ami od neděle leží, protože začala špinit a měla bolesti břicha, co jí vystřelovaly až do zad, jako na mrchu. Telefonovaly jsme si i včera, odpoledne se špinění začalo měnit do červena, takže zalarmovala přítele a navečer už byla u Apolináři... :frowning2: tam po utz vyšetření našla mudra váček odpovídající tt, ale bez vývoje... proto asi začala ami ze špinění krvácet... vypadá to na spontánní potrat... tak jí ještě brali hcg a měla si o půlnoci volat.

Poprosila mě, abych Vám to napsala a vysvětlila Vám, že asi teď nebude moci komunikovat. A neví, jak to říct...

Nečekala to... kdo by taky jo... takže uvidí, jak jí bude, když to bude relativně "ok", myslím bolesti a špinění, má přijít ve středu a kdyby něco, tak okamžitě...

dneska jsem jí nevolala, chci jí nechat v klidu, tu situaci bohužel taky znám, takže vím, že slova moc nepomůžou, musí se s "novou" situací srovnat... :pensive: :pensive:

ach jo, kdybyste věděly, jak se mi to těžko píše... :cry: :cry: :cry: :cry: od včerejšího večera na ní myslím a vím, že tohle je mezi nebem a zemí a není síly, která by s tím mohla hnout. :pensive: držím jí moc palce, aby se stal zázrak a když ne, tak ať to má co nejdřív za sebou a sebere síly do dalšího IVF... :confused:
17. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj Zlatko, dík za info o Ami - to jsou fakt zlý zpávy :frowning2: Taky držím palečky, aby se stal zázrak a posílám Ami hodně sil. Drž se holka
17. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Zlatko nemám slov.

Leni tak tohle je nejdivnější práce na světě.Platit za práci...... :zipper_mouth: Už vidim jak někdo mě do něčeho lanaří
17. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
čau holky, tak jsem zpět, byla jsem chvíli venku.
17. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
ahojky ,chudák ami ,nejdřív tolik radosti a ted takové starosti ...mám husinu ..achjo ..
17. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Asi je lepší,když se testí a ty čáry tam nejsou :frowning2:
17. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky, vyklubal se mi opar. takže dobrých zpráv je pomálu... přeju dobrou noc :wink:
17. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
aan to je opravdu lepší ,nemít plané naděje ...zlatko já už ho mám na ústupu ,ale jizvu budu mít ještě dlouho ..od oparů mám solidní jizvy .. :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Opary taky nesnášim.trpím na ně stejně jako vy takže trpim s váma :angry:
17. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
to jo opary nebrat ,ale já je měla jako malá furt a hrozně a takže od tý doby co jsem velká holka už je to o moc lepší a většinou je dostanu nervovým vypětim a nebo horečkou ..
17. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
ještě jsem to nevypla a nakukuju :wink: taky to mám z nějakých nervů, takže za těhu je to třetí hajzl...
17. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Já je měla taky hodně.Mě našli v krvi oparový vir tak silný,že už se to nedá vyléčit.Dali mi strašně silný prášky a řekli mi,že 5 let nebudu mít opar.A měli pravdu po 5 letech se mi udělal opar jak hovado
17. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
to máš asi z chudáčka ami :confused: :confused: :confused:
17. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.