• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, tak to je slušný... já na něj zas tak netrpím, ale jak píše lenka, tak z nervů nebo když se rozčílím, tak je tady raz-dva...

a teď už bez vyhrožování - jdu do hajan. jsem nějaká utahaná...
17. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
pic a dobrou taky půjdu už jsem vladíse ošmikala a ted hulí a pak půjdem chrápat
17. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
jj, tak taky dobrou :wink:
17. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahoj, ted jsem dojela, tak jen jukam...stejne vas uz asi nstihnu, tak brou :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
brou můrko..hezké sníky
17. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak ja cetla jen Ami...drz se holka, je to tezky...ale zase vysvitne slunicko, uvidis!
17. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Holky dobrou jdu si schrupnout aspoň na tři hoďky
17. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
brou aann, ja zacinam varit :grinning: chytla me slina, tak snad jeste zobnu nez si pujdu lehnout :grinning:
17. lis 2009 ve 23:52  • Odpověz
ahojky a dobrý ráno, tak dneska straším zase od pěti :rolling_eyes: místo abych byla teď fit, tak bych šla spát... připadala jsem si jako tydýt, když jsem ve čtvrt na šest myla dlaždičky na wc... no snad mě to brzo přejde :grinning:
18. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
mur, ty praktikuješ půlnoční vaření? to vaříš lektvary nebo cococo????? :astonished:
18. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
zlatko dlaždičky moje nejmín oblíbená domácí práce :rolling_eyes: a doma jich jak nasr..achjo
18. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
tak jsem nakonec kvalitně vytuhla... :confused: asi mi ten tělocvik dal zabrat :grinning:

leni, mě to tak ani neva, ale to kroucení za wc mísou mě naba :confounded:
18. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
chtěla jsem napsat neba... ale to je asi pochopitelné :grinning:
18. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky!
tak jsem dorazila z práce a normálně jsem po cestě domů zapomněla zastavit nakoupit :sweat_smile: :grinning: Mám hosipa jak prase
18. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
kathy tak to bude pizza do domu :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Zlatko, taky nerada čistím dlaždičky za wc mísou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
mě nejvíc prudí dlaždičky za sporákem a okolo něj .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
čus Len, chtěla jsem jen koupit pečivo a zeleninu, naštěstí zbylo rizoto ze včera :wink:
18. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Ty jsou fakt horší, mastnota a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
tak to neřeš :grinning: :grinning: :grinning: místo chleba se hezky usměješ a bude to ..
18. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
řešit to nebudu, asi půjdu vysomrovat k tchánovcům
18. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Ale už fakt stárnu, měla bych nějak procvičovat mozkovnu, nebo jednou netrefím domů :sweat_smile:
18. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
čau děvčata dorazila jsem z celodenního výletu a už na mě padá to co jsem za těch 14 dnů nenaspala :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
čauky, tak jsem doma. dneska byl den horor... volala kamarádka, jestli nechci zajít na prochajdu, že vezme svýho pesa - štěně bišona a já taky... tak dobrý do tý doby než jsme potkali paní se štěnětem labradora a fenkou kokra. když se míjeli, tak ok, ale ty štěňata se začali honit a ten můj na ně neměl náladu a když mu asi po 10 minutách hry přišli do cesty, tak zavrčel a ta fena to "nepochopila" a toho našeho pupíčka malýho si nacpala pod sebe a on začal hrozně výt a tak kňučel, její panička fenu hned odtáhla, asi to byla výchovná "facka", já nevím, ale pes nešel, musela jsem ho nýst, jsem z toho měla málem infarkt... tak jsem ho nesla domů a cestou jsem zjistila, že ho kousla, tak ačkoliv má necelý 4 kila, byla to fuška, domů mi to trvalo půl hodiny, uffff, tak očkovák a honem s manžou na veterinu... má prokouslou a odtrženou kůži, no nevypadá to, ale bylo dobře, že jsme tam šli. chudinka malinkej. je mi z toho teda hodně blbě...
18. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
katy, já nerada uklízím jako vůbec :grinning: a ty dlaždičky za sporákem a v kuchyni vůbec přijdou na řadu asi příští nespavý ráno. no doufám, že ne, že budu spát normálně :grinning:
18. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
katy, to neřeš, třeba si už honem spěchala za manžou :grinning: :slight_smile: :wink:

aann, doufám, že budeš spát, abys taky jednou neusnula za chůze... nebo při porodu :rolling_eyes:

čus leni :wink:
18. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Zlatko, teda chudák Otík, to je hned, kór, jestli to bylo ještě štěně s těma ostrýma prvníma zubama. To já bych z toho byla taky úplně hotová :cry: Posílám mu pohlazení a pofoukání bebí :wink:
18. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Právě že jsem za manžou nespěchala, přijel až hodně pozdě po mně. prostě skleréza :sweat_smile:
18. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
zpráva od ami:

psala, že má potvrzený zamlklý potrat a v pátek jde do špitálu... :frowning2:

moc pozdravuje a všem děkuje. až dorazí domů z nemocnice, tak vám napíše... :pensive:
18. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
ahoj katy, jsi hodná, děkuju, jdu mu hned pofoukat bebí... :wink: štěně si hrálo s tím kamarádčiným štěnětem, ta fenka byla stará a to štěně si opatrovala...
18. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.