• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
to já se s manžou pohádala, prej jsem ho měla mít na vodítku... no na to nemám co dodat...
18. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
tak tady bulím... to je den... no nic, jdu pofackovat kuchyň, obstarat myčku a tak. taky mám hlad, od 11 jsem nejedla. tak zatím :frowning2:
18. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Zlatko, myslím si, že by vodítko nepomohlo. Hlavně že to dopadlo takhle a nemá Otík něco zlomeného atak.
Nebul, tvj chlap se jen o Otíka strašně bojí jako ty a takhle to projevuje To je u chlapů normálka :wink:
18. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
S Ami je to síla, jak píše Ann, je asi lepší // vůbec nenajít, než tohle :frowning2:
18. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Jedu pryč na nehtíky, tak nakouknu asi až zítra. Pa :wink:
18. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
katy, máš pravdu, je to taková bezmoc, že nic neuděláš, manža mi říká, ať ho nepouštím k cizím psům, protože každý je větší než on... mě to je taky líto, že má bebí, ale to se dětem taky stane, že upadnou, poperou se, zakopnou... už je to lepší, dokonce si už Otík vzal dobrůtku :wink:
18. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
když tam ty // najdeš a pak tohle, co ami, je to strašný zklamání, ale prej podle mudrů se to pak už neopakuje a tělo umí otěhotnět... tak věř tomu... :fearful:
18. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
já si taky myslim ,že je dobře ,že vůbec otěhotněla ,že je to dobrá zpráva ,ale toto zažít hnus fialovej ...holkY jdu se zítra zeptat do kolbenky na práci taky hnus fialovej ..vladís je na pěst ,asi se nervuje že nemám tu práci ,achjo ..já už tak žít nechci ..
18. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
čauky leni :wink: tak co bys měla kolbenit? teď jsou nějaký divný erupce... :confounded:
18. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak vůbec nevim jestli mám napsat dobrou noc nebo dobré ráno.tak opět ve 2 hod budíček-holky trága takže si jdu dát pribiňáka a třeba hrát karty
19. lis 2009 ve 02:20  • Odpověz
tak tady pořád nic tak já jdu stáhnout cejchy :unamused:
19. lis 2009 v 06:47  • Odpověz
čauky, dobrý ráno :wink:

aann, dneska jsem vstávala až v 6:50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v noci jsem se budila, ten náš pokousaný brouček je vystrašenej a nemůžu mu pomoct... :cry:
19. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
chudinka malá.Teď už máš takovou zvykací kůru do dalších let :unamused: :frowning2: (tvé pocity a city myslím ) a teď nevim jestli to je dobrý nebo blbý
19. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
já ti nevím, je to šílená bezmoc a je mi ho líto, nemůže ti říct, co mu je, chodí se staženým ocáskem nebo leží a vystrašeně kouká... ale šunnčičku si dal... tak to nebude tak strašný. odpo musíme na kontrolu...
19. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak to víš,že je z toho vyřízenej kór jestli žádný pes ještě na něj nevylítnul,ale teď uvidí jak kolem něho lítate tak bude chudák zoufalej tak o měsíc dýl.Musíš mu koupit nějakou čokoládičku.Já tohle neznám,my máme velkýho rvavýho psa,ale když jsme jí nechali kupírovat uši tak z toho byla hysterická 2 měsíce a to necítí žádnou bolest
19. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
aann, tak tos napsala pěkně :wink: tak já dneska zajdu do zverimexu a něco koupím, aby měl na bebí... tohle bylo podruhý, ale ten pes předtím ho jen majznul packou a to byl taky pláč, že jsem z toho byla vedle. měl to pohmožděný, ale teď tam má kousanec... blééé, ale jsem ráda, že jsme byli na té veterině a že mu to ošetřili..
19. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
ahoj zvířecí matky ..taková psí čekuládička ..to je asi namka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky, ja vam teda to nespani spani vubec nezavidim, me stacilo, ze jsem varila fakt blbka od pulnoci a skoncila ve tri rano, pochopitelne jsem na sebe byla nastvana, pac ten kotel smesi na karbose ubyval jen velmi pomalu, ale je to za mnou, tak co. Ovsem ten druhy den byl uzyvany az beda :rolling_eyes:
a ty kachliky - no bez komentare, to bych radeji zalezla znovu do postele nebo si nasla jinou aktivitu.
Zlatko - Otas ma bebi, jo? tak at je co nejdrice o.k.!! i s cekuladickou - jak pslala Len :grinning:
19. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky! Zdravím v rychlosti z práce, vůbec mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Zdar,kdybych nevěděla,že jsem těhotná tak si myslím,že jsem v přechodu jaký je mi vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Mě je zase pořád zima :unamused:
19. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojda, v rychlosti zdravím, do teď jsem poletovala a teď jdu ukuchtit rychlou véču, tak až se to bude dělat nebo tak nějak zase juknu :wink:
19. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
leni, koupila jsem hračku, ale moc ho nenadchla, tak uvidím, jestli si s ní bude hrát, až bebí nebude tak bolet... sušený kachní filet nechtěl...
19. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
mur, to víš, že rozmazlujeme... když jsem jela dneska z kontroly, tak jsem ho měla v tašce na přední sedačce, což byl naposledy jako miminko... a jak jsem se šinula tou zácpou, tak mi uličník hupnul na klín, což by se mu líbilo asi nejvíc... ale to musel hned zpět do tašky, to bych neukecala ani tou blonďatou palicí :grinning: ještě zítra zajedeme na kontrolu, no veterina si vydělá..., už i vrtí ocáskem, tak snad bude brzy ok. no je malej, tak musíme být ostražitější, ale to taky nejde 100% času... :fearful:
19. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
jo a s těma dlaždičkama doufám, že takový nespaní jsem si vyčerpala na delší dobu dopředu, páč mě to pěkně sralo... pardón...
19. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
aann, klika, že je to na pohled jasný tě těhotná jsi, co? :wink: přechod přijde až později :grinning:
19. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak holky, tady ani hnát, tak já jdu do hajan, jsem ucaprtaná a tak se jen odmaskuju a šipku do pelechu. papa
19. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky, ja byla dneska pilna, ale i kafii s pokecem jsem stihla a ted uz jdu haji, tak pa zitra :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak já přeju dobrý ráno, včera jsem sice vypla pc, ale volala mamina, tak jsme kecaly... z práce nemůže, tak jsem jí musela všechno vylíčit a pak se mi zase už spát nechtělo, to je to nejhorší, kdy člověk přetáhne ten spací moment a pak čumí... :frowning2:
20. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
dobré ránko ...vyspinkanejm ,i těm které to budou přes den dohánět .. :wink: zlatko a už máš vyhlídlý kočárek?
20. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.