• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
katy, dobrý úspěch :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , taky mám radost, když si manža něco koupí :grinning: vínko jste si určo užili, tak dneska prochajdu :wink:
21. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
včera jsem ještě byla s raněnou šelmou na veterině, tak to vypadá dobře, prý se to pěkně hojí a nevypadá to na zánět, tak to jsem moc ráda. dokonce už i vrtí ocáskem a dožaduje se pozornosti :wink: i u fan se už předváděl, jak si ho máme všímat :grinning:
21. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
čau holčiny dneska budu líná jako prase.Jdu něco vymyslet k O a pak mi přijede kámoška.to bude mejdan :rolling_eyes:
21. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky aann, tak jak jsi dneska chrupala???? a buď líná, vždyť pořád jedeš jako fretka :wink:
21. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
nejedu :wink: dělám domácí práce,který musim
Jediná změna ve spaní byla,že místo v 7 jsem vstala v 9.jinak noc tragedie
21. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
ale aspoň ty 2 hodiny ležení navíc, ne? já na dnešek spala do devíti, což je dlouho, ale zase jsem cestou od fan vyzvedávala manžu v hospě, takže jsme šli spát v půl třetí... vidím to na chrupíka, jen co zapnu pračku :grinning:
21. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Zlatko, já taky Fan ty avízovaný špeky nevěřím :sweat_smile: :grinning:
21. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Jnak prochajda se zatím nekonala, Oskar zalezl a tak jsem dala pračku a umyla jedno okno :wink:
21. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Je dobře, že je Otík v pořádku a vrtí chvostíkem :wink: Já si vždycky představím, kdby mě kousnl někdo, kdo je 15x větší než já. Hrůza :cry:
21. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky katy, tak zatím neprochajdíte? já to tady u nás taky nevidím. spíš, že bude hrošando válendo :grinning: gratulka k umytému oknu, já na to prdím... zatím jediný, co jsem se rozhodla dělat jsou šunkafleky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
jj, jsem ráda, že už je veselej vykuk... jen teď budu na procházkách víc psycho. :unamused:
21. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Ahoj vsem,tak ty speky mam :grinning: akorad je ma schovane pod volnym trikem :grinning:
Zlato...dekuji za super navstevu :slight_smile: konecne ses prijela podivat,to bylo hezke ..jako oslava jednoho roku co se zname osobne :wink: Jinak ostatni jsou vitani ,taky...v lete bych vas rada u nas videla....i s detma :grinning:
21. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
fan, taky jsem ráda, že se mi konečně povedlo dorazit :grinning: no jo, to my se už známe rok :grinning: to to letí :wink:
21. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
ha! strana 3 :astonished:

tak jsem zase odpoledne vytuhla, to asi z toho vaření... ale zase se cítím trochu vyspalá :wink:

tady to teda žije... no nic, jdu se věnovat manžovi :wink:
21. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak koukám, furt nic, tak dobrou noc a zítra, papa :wink:
21. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
hezky vecer, tak nacuhuju, prijela jsem z prace :sunglasses:
vcera dobry, ani jsem se tak neovinila :grinning: a chvili kolem sedme dojel i muzik..
akorat jsem uz 3.den nvidela jdnu nasi kocku, tak mam divnej pocit, honi se mi hlavou vsechno, je to nase nejstarsi a nejvetsi pruzkumnice - a tudiz muj nejvetsi poklad... no musim vydrzat, ale nic moc, no.. milovnici zviratek pochopi :pensive:
hezkou nedeli, ja jdu zase do rachoty.pa
21. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
dobrý ránko všem :wink:

mur, určitě se ti průzkumnice vrátí se spokojeným výrazem, že něco objevila :wink:

tak dneska zase arbajt? tak ať to rychle uteče :confused:
22. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Mur, určitě se ti číča vrátí, držím palečky :dizzy_face: Chápu, že červíček hlodá, ale bude ok.
22. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky holky ,jo můrko to tě chápu ,my jedem nakrmit ty číčulíny dneska a to se mi zase bude blbě odjíždět...
22. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
čauky, nějak mi to nejde odeslat... :confounded:
22. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
aha, tak už jo...
22. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
a co děláte? už jste po obídku, co bylo dobrého???? my měli od včerejška šunkafleky :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
haló, haló, kde jste kdo???
22. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
já jsem vyprocházkovaná, pak vychrupaná a asi mě čeká žehlení :confounded: ale zatím o tom jen uvažuju... :pensive:
22. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahooooj :wink:
rozmrazila jsem si borůvky a dala na ně zakysanou smetanu - mám boule za ušima :grinning:
22. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Já se dneska celý den flákala a sbírala sílu na další pracovní týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten minulý zkrácený se st.svátkem se mi mooooc líbil :grinning:
22. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Večer budu čučet na superstar, teda jestli přemluvim manžu-´toho to neba
22. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
katy, ty si dáváš :grinning: ty jo, mňam, co bych si taky dala???? :astonished: :astonished: :astonished:
22. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
jé, tak to já ti ho tam pošlu a ty přijeď koukat k nám, manža to bojkotuje, tak snad půjde na net...
Už není, jinak bych se samo rozdělelila :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.