• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Koukám, že clapi maj na to stejný názor :sweat_smile:
22. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
:wink: dík, já v rychlosti ukuchtila rajčatový salát s balkánem :wink: sice zelenina, ale bodlo mi/nám to :wink:
22. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
to víš, on na to karaoke koukat nebude... to já zase jo a táta taky kouká, tak si pak třeba voláme a hodnotíme :grinning:
22. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
šelma už je snad ok, dneska jsme byli procházkovat a lítal tam už šťastnej jako blecha, tak se mi celkem ulevilo...
22. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Já jsem zase odběhla udělat něco do práce :wink:
22. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
To je dobře, že je už šelma v pohodě :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
ty jo, začala jsem jednu kamarádku učit němčinu, teda měla jí na ZŠ a od té doby jí nepoužívala, tak mě zítra čeká druhá hodina a budu si to muset připravit, jsem z toho nervózní víc, než jsem čekala...
22. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
už mám rozežraný jazyk, ale musela jsem si salátek přidat :grinning:
22. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Já na začátku byla taky nervózní, ale počkej, dáš pár hodin a budeš profi lektorka :wink:
22. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Taky mi de huba šejdrem, podívám se, co ještě najdu v lednici :sweat_smile:
22. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Ahoj hokly,tak zitra jdu konecene do prace a hned na dvanact hodin...se tesim :grinning:
Jinak dnes jsme konecne poridili konferencni stolek a koberec pod nej a lampu...ted si ,uz lidi co prijdou na navstevu nemusi pokladat obcerstveni na pohovku,ze Zlatko.... :wink:
22. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Fan, tak to je super :wink: Až se jednou u tebe sejdem, nebudou nám Ann a Zlatky děti sahat na podlaze do hrníčků :sweat_smile: :grinning:
22. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
mě jde taky vandrem, ale vadí mi ta chuť cibule, co byla v salátu :confounded:
22. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
katy, snad máš pravdu, na té první hodině jsem si připadala jako trubka... :frowning2:
22. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
ahoj fan, fakt jo???? tak že by to dopadlo? to jsme to přivolaly :wink:

fan, ale to občerstvení na pohovce je takové víc domáčtější, ale větší nervy pro hostitelku, že ti to převrhnou :wink:
22. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Devcata ja se na vas vsechny moooc tesim :grinning:
22. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky, dnes končím, nesmím moc dráždit manžu, aby se mnou koukal na star :wink:
Pa a hezký večer :wink:
já se loučím, manža už chrupe, tak zítra, papa. jdu se přestěhovat do obýváku k telce, pááááá :grinning:
autor
Zltko..tak jestli se zotra budes nudit tak vis kam zamirit :grinning:
22. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
čus holky tak jsem vás dočetla ..blondfan a kam jdeš pracovat?mě se to rožštípne v týdnu jestli a kam půjdu ..jasně že bych raději hadérky než kolbenka ..kočičiny jsme nakrmili a jedna zmizla ,tak nevim jestli jí někdo odvezl ..
22. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
jinak jsem večer smažila koblížky ..mnamy..ale ty kalorie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj holky,
mam za sebou prac.vikend, hura!!!!!!!!!!! jeste zitra a pak volnicko. Hlasim, ze se nase kocicanda dnes 4.den ukazala :grinning: o tom, ze jsem ji do misky dala to nejlepsi..snad ani psat nemusim :grinning: mazlendo bylo velike a dokonce jsem ukecala muze na nekolik fotek s ni..clovek nikdy nevi, kde se ji zalibi priste, ze? :grinning: kocka se pri fotu nakrucovala ze vsech stran..takova je to modelka..ja rikam chlapovi, udelej mi detail, nefot ani tak me - pac mam dalsi nejaka kilca nahore, fot hlavne kocku :grinning:
zitra uz snad najdu odvahu a objednam se na tu extrakci osmicky...fuj, nevim, co me ceka a uz se mi z toho poti celo :rolling_eyes:
preju brou nocku vsem
Fan - to mas novy job? a co ze hned 12tka? :confused:
22. lis 2009 ve 23:37  • Odpověz
přeju dobrou nooooc
22. lis 2009 ve 23:57  • Odpověz
holky, Saze porodila?????? :confused: :confused: :confused: koukla jsem do albicka a ma tam fotku z 12.11...mate nektera info? :sweat_smile:
23. lis 2009 v 00:28  • Odpověz
dobré ráno všem :wink:
23. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
katy, tak jak se ti líbila včera star? já jsem byla nadšená ze Šmajdy a poprvé překvapila Bagárová. a duet Bendík-Chodůr byl neuvěřitelnej :wink: :wink: :wink: říkala jsem si, co by tak mohli zpívat 2 kluci a napadla mě tahle písnička, super, bomba :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pro ty, co nekoukali zpívali Don´t let the sun od Eltona Johna a George Michaela :wink:
23. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
čus holky ..zlatko líbilo se mi to od nich véc než origoš ..já ty 2moc nemusim teploušky ..o sazi nevim ,jen před porodem tak se musim mrknout ..můrko to je dobře ,že máš kočku v pořádku ,tulačka jedna ..
23. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
fan, uvidím, jak mi to vyjde a skloubím to s tou němčinou :wink:
23. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj leni, já tu písničku mám moc ráda a když jsem to slyšela poprvé, tak jsem ještě nechápala, co to jsou teplouši :grinning:
23. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
mur, tak číča je pěkně vylulaná, co? vrátí se a ještě stojí modelkou :wink: :wink: :wink:

co máš se zubem??? no blééé, nezávidím...
23. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.