• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
o sazi nevím.

vím o fan, že nastupuje do toho salonu, jak jsme dělaly, jen to změnilo adresu a majitele, proto se to bude znovu otvírat někdy teď a byla přestávka...
23. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
jo takhle ..stará nová práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je bezva ...
23. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
zlatko taky bych si kolikrát na 4dny odběhla a pak bych byla doma za hvězdu :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no to by mě asi neprošlo
23. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
leni, tak to zkus, třeba by tě vítali.....
23. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
hm zlatko leda rybičky :grinning: :grinning: :grinning: ,vladís včera zase rozvíjel prima teorie o děcku a že jestli chci že odejde ,už zase nebyl dlouho sex a on je na zabití přímo ..
23. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
čau ženy jdu na vás juknout než se mi napustí vana.Dneska musím zase žehlit :rolling_eyes:
Jinak superstar jsem viděla stejným okem jako Zlatka.

Jinak mě vůbec nic nebaví jsem ze všeho nasraná a hnáty mám nateklý jako hovado
23. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
tak jsem z venku doma.

leni, tak aspoň rybky, no... :pensive: tak to musela být debata... fakt prima. a jak to teď u vás vlastně je? čekáte na výsledky imuna? nebo jaká fáze?
23. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
aann, mohly bychom se jít špulit do poroty místo Dary, nemyslíš????? :grinning: :grinning: :grinning:

já žehlila chvíli včera, ale moc mi to neodsejpalo, byla jsem tuhá... tak mě čeká dneska taky pokračování... :confounded:

aann, vydrž, už "jen" 6 týdnů.
23. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoooooooooooooooooj :wink:
23. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Len - s tema rybama to nebylo spatny :grinning: :grinning: :grinning: treba to ma aann uz za par, kdo vi
ja videla konec star, ten duet a tu mladickou holku, jak u ni Gott slzel :grinning: :grinning: me to prijde jako fraska mit tam uz i Gotta a Ivanku v jevisti s malou, kdyz kolem je to samej pubos..nevim
23. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
zlatko - mate po prochajde,jo? co Otas - uz je to dobry?
23. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
holky, tak na vytazeni osmicky jdu v pulce ledna, ble, bojim, ale mam jeste dva mesice cas si to rozmyslet :grinning: ted me napada, ze tak nejak mam Aann termin, ne?
23. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
jo, 7myho, to uz bude kluk jak buk aspon 14denni nez tam pujdu ja :grinning:
Aann - a kde budes jako rodit?
23. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
tak ja to tady jdu trosku pofackovat..zatim pa
23. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
jéééé, mur ahóóój :wink:
23. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
mur, to, jak goťťák zaslzel, to mě překvapilo... ale co, Ivanka chtěla taky na výlet :wink: :wink: já jsem veliká fanynka Gotta, takže být na místě těch soutěžících, nevydám ani hlásek, jakou bych měla trému :grinning: a to, že on je osobnost, bylo vidět i na těch "dětech", jaký měli respekt :grinning:
23. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
mur, prochajda byla taková trochu ošizená, ale ok :wink: Otík už vrtí ocáskem, takže teď se to musí zahojit, snad ho to už tak nebolí, když dělá kraviny s hračkama :dizzy_face:
23. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
mur, tak aby sis to nerozmyslela a aann kluk zatím nešel do školky :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Mur já doufám,že už mě to skolí v prosinci jinak chcípnu mít takový stavy.Jimak rodim na Bulovce to je nejblíž a už jsem tam rodila

Takovýhle období mít ještě 6 týdnů tak to je konec zvonec
23. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit v netradiční době.....jsem na neschopence, ........tak abych přišla na jiné myšlenky, jdu se na vás podívat.
23. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj ami ...to je dobře ,že jsi doma ..
23. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj len, taky jsem ráda......., jsem vás začala číst a dějou se věci, ty už nechodíš do práce? Něco ti tam provedli?
23. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
čau Ami-odpočívej a nabírej další síly
23. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
aann, jsem na tebe zvědavá, v jakém balení budeš pod stromečkem :grinning:
23. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj ami :wink: tak jestli tě rozptýlíme, buď vítána!!!!
23. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak jsem si přečetla, jak se máte, co je nového......
Ahoj aann, taky se ti to hezky blíží.....budeš rodit na Bulovce...já jsem tam byla na laparoskopii před 3 rokama, moc dobrý doktor je MUDr. Sehnal, myslím, že i rodí....., teda jestli tam vůbec ještě je, už je to dávno....
23. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj zlati, tak vybrečená už jsem.....po ránu.....tak jsem přišla za vámi.....
23. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
ami byli to zmetci a ta nová co vzali místo mě ,vyhodili po 3dnech ..mám zažádáno jinde a budu určo na tom líp :wink: hodně odpočívej ..
23. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
ami, to budeš ještě brečet několikrát... to tě neutěšuju, to je fakt :pensive: a jak to s tebou vypadá? si teď doma odpočineš, co? aspoň týden, ne?
23. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak to jo, to je lepší jít raději jinam, ....a hlavně ať jsou solidní..
Vy mě tím "odpočívej" děsíte , můžu odpočívat u pc :slight_smile: :slight_smile: ?
23. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.