• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
neděs se ,já taky odpočívám u pc .. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zlati, brečím čím dál víc, asi se čistím i psychicky...., jsem si uvědomila, že 20.10. jsem byla na transferu a 20.11. na potratu......30 dnů a člověku se obrátí život......Na kontrolu jdu ve čtvrtek, ještě krvácím, ne moc, ale na vložce vždycky něco najdu, začínám mít fobii z krve, po tom minulém týdnu si bojím vytřít i zadek :frowning2: . Odpočívám, ale když vidím ten bordel kolem, je mi z toho šoufl, měsíc jsem na nic nešáhla, jenom jsem prala a žehlila, abychom byli čistí do práce.....
Jak je otíkovi?
23. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
ami to je normální psycho stav ..to se časem zlepší ..jen se vybreč .. to pomůže ..
23. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
já jsem nejvíc v životě brečela při stimulaci a myslela jsem že si vybrečim i mozek .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no .. a stalo se .. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
já už jsem se lekla, že budete chtít, abych ležela.... :wink:
23. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
len, při stimulaci jsem nebrečela, .....ale když mi dr. při propouštění z nemocnice řekla, abych se po dvou fujtablících dostavila zase do CARu a začneme se stimulací, tak jsem se rozbrečela. A ty půjdeš kdy zase do dalšího IVF? Taky už nemáš zmrzlíky?
23. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
hlavní je si uzdravit psychiku ..to že mimi vůbec jde neni tak špatnej nález čoveče ..
23. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
jo, to mi taky v dr. říkali, ale já fakt naivně myslela, že když se to povedlo a to mi veřte, že jsem s tím teda nepočítala...., přece jen šlo o zázrak, že se přece nic nemůže stát, přece to embryjko, když už se tam uchytí udělá si dutinku, se z ničeho nic nerozhodne, že v ní nechce bydlet - asi píšu jako blbec, ale pořád se to snažím pochopit, no holt to budu muset nechat být a začít znovu, já vím....Tak už to nechám být....., byla jsem těhu 7 týdnů, při tom jsem šťastná byla asi 15 dní, jsou to paradoxy na tom světě....
23. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
jdu si ohřát jídlo.....ještě nakouknu, hezké odpoledne a dobrou chuť, jestli taky něco baštíte.... :wink:
23. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
ami jo díky baštim tyčinky :grinning: :grinning: :grinning: ,hele ami tady je tolik holek který maj to samý co ty .. a při normálnim otěhu se to kolikrát asi ani nezjistí ..holka to nedostane a než jí dokjde že něco ..tak nic .. :wink: my co se zkoumáme a víme že to tam má bejt .. je to o to pro nás horší ..ale jinak je to v přírodě asi normální stav ..
23. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
je to naprd ,ale bud ráda že vůbec to tělo přijalo .. :wink:
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky tak jen oznamuji že ve středu mám jít na konkurz do toho hadrovýho krámu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,prý si tam šéfík vybere ..no doufám ,že tam potkam nějakou pipku kterou nemusim a zase budu házet podivné pohledy..
23. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
dneska se dělá konkurz asi všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
kuk, jsem najezená a ještě si uvařím kafe a idyla bude relativně dokonána :grinning:
23. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
to zase budu mít nerva ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to že vůbec můžu jít na konkurz je dílem kámošky a dál už si vybírá asi šéf ..nevim kdo bude přítomen ,ty volé si teda musim zase připravit svoji řeč ..abych nebyla nervní jako minule ,já to nenávidim..
23. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
jsem hotová, omlouvám se, že jsem zmizela... dělám si přípravu na hodinu němčiny a už se s tím pachtím přes hodinu, do toho dorazil manža, takže zemětřesení... budu muset vyrazit, takže dočtu fofrem a pak se zase zjevím až okolo páté...
23. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
len, to zní hezky hadrový krám, kdybyste tam měli nějaké hezké věci xxxl, tak bych si něco objednala, teda jestli by to nevadilo, no.... Na ten konkurz budu držet pěsti...., no jsem zvědavá, z čeho se bude skládat, tam se to asi nedá okecat, co?
23. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
já vůbec netušim o čem to bude ...a z čeho poznaj že jsem vhodná nebo ne ..
23. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
v hadrech praxi nemám..v minulém zaměstnání jsem nepochopila ani celý systém prodeje přes pc ..uzávěrku a jiné věci jako tabulky a grafy co se týkali denního prodeje .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Zdravím hlavně Ami :dizzy_face:
23. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
čus kathy ,myslím že je ami velká bojovnice ..
23. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Zlatko, taky se mi poprvé líbil Šmajda - dal to fakt božsky a samo se mi líbil Chodůr :dizzy_face:
23. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Mur, jsem ráda za tvou čičinu, že se vrátia v pořádku z flámu :wink: A s tou osmou neboj, je to sice hnusný pocit,ale jinak to jde. já můžu radit - mám to za sebou - nejhorší bylo, že jsem se b ála, ale opíchali mi to, nic jsem necítila, ale slyšela jsem ty nástroije, za chvíli byla venku, hubu jsem měla sice otelou, ale bolest docela šla, dala jsem si pár brufíků a druhý den už to bylo úplně v pohodě :wink: Akorát jsem při tý oteklý hubě nemohla mlvit a trochu jsem slintala, protože jsem to měla umrtvený, tak jsem to necítila :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Len, bojovnice je to velká
23. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Len, budu držet palečky na konkurz-ta hadrárna by mohla být snad lepší :wink:
23. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Ann, myslím si, že Lorence vyprdneš do vánoc :wink:
Hele a kdyby ti ty nohy otékaly moc, tak běž radši k Dr., mamka takhle jako bývalá zdr.sestra dotáhla do špitálu sousedku - ta teda otekla celá i rty a tak a bylo o za 5 min. 12 - preeklampsie :angry:
23. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Len, já též nevím, co by mohli chtít....já občas v obchodě ocením, když mě pradavačky neotravují hned ode dveří slovy: co si přeji, a někdy mi vadí, že si mě prohlížejí od hlavy až k patě, aby zjistili, jestli na to mám :frowning2: . A pak mi vadí, že na mě nic nemají, ale za to asi paní prodavačka nemůže, co? :pensive: .
Ahoj Kathy, taky tě zdravím, tak už z pracovního procesu doma...., jak bylo? :wink:
No asi se podívám na tu superstar na internetu, když to tak chválíte, my se včera holt dívali na vraždy..... :wink:
23. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Holky jste milé :pensive: , ale vy jste silnější a statečnější a nevzdáváte se....navzdory zklamáním, která máte za sebou,.... jste obdivuhodné, smekám před vámi.....

Tak já jdu pelíškovat, aby se neřeklo, že neodpočívám....hezký večer a dobrou :slight_smile:
23. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky, dorazila jsem domů po hodině němčiny, ze které byly skoro 3, protože jsme ještě daly kafí :wink:

tak co tady nového? já už i předtím nestíhala dočíst, tak na to teď juknu...
23. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
ami, až se to všechno vyplaví, bude líp, teda nejdřív tupé nic a pak časem líp...

Oťas už zlobí, takže bebí je asi už méně bolavé nebo skoro vůbec :wink:
23. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.