• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
leni, to je pěkný přirovnání - vybrečet si mozek, tak to já ho taky už nemám...
23. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
ami, napsala jsi to hezky, je to nepochopitelný, když tam je a pak není, to ti prostě mozek nebere a uvidíš, jestli budeš po dvou fujtajblích mít chuť do další akce, třeba tě to popadne :wink: a třeba to odložíš jako třeba fan, ta chtěla stimulovat do nekonečna, teda do // a nakonec to odkládá skoro rok... jen bohužel nemládnem :confounded:
23. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
leni, tak to jsem zvědavá, koho ve středu potkáš :grinning: a ještě nám to napiš, ať držíme hromadně palce :wink: ty jsi ale nervák, to se nevidí :astonished:
23. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
katy, jsme na to koukaly stejným zrakem :wink: budeš dneska koukat na vyřazování???
23. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
jé, katy, to je vždycky prdel, když máš umrtvenou hubu a pak se kousneš a necítíš to, až když to přijde k sobě nebo piješ jak dement brčkem a bryndáš na sebe, protože nemáš cit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
ami, tak co, sčíhla jsi superstar?

a statečný jsme tady všechny, co nám taky zbývá... tak ty už chrupeš, jo?

no třeba ještě dneska někdo jukne, abych si tady nemrskala samomluvu...
23. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Zlatko, já mám dneska v práci "noční" :sweat_smile: Tak mi to budeš muset napsat, koho vyřadili. Já bych asi vyhodila Denise :unamused:
23. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
zlatko dneska nešílim neboj ,jsem klidná ,to bude až v tu středu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,taky číham na superstar :grinning: :grinning: :grinning: ,dneska bych vyhodila denise..
23. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
čau jdu na vás pojukat než začne vyřazovačka

Taky typuju Denise
23. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
za měsíc tady budeme mít miminko od aan .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: psala mi sazička ..je unavená ,ale štasstná
23. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
katy, taky bych ho vyřadila, už je nejslabší, takže zaslouží padáka :grinning: jestli manža nebude na něco koukat, tak to budu sledovat a jestli jo, tak budu číhat na net... ale určo hodím hlášku :wink:

jak to, že máš noční????
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem zvědavá, až se tady po vyřazení sejdem, jestli nebudeme všechny nasraný...
23. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
leni, koukala jsem, že má špunta v albíku, teď bude klučičí maratón, saze, aann a pak teda i já. tak pak zase samý holky, jo, holky???!!! :grinning:
23. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Zase hlídám 1x za rok harantíky v tělocvičně :sweat_smile: :grinning:
23. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Určitě pak hoď hlášku :wink:
23. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak jsme se trefily, příští rok můžeme být porotkyněmi :grinning: vypadl Denis.
23. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
katy, a co tam v té tělocvičně dělají??
23. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak asi zamačkáváte slzu, já jí už zamáčkla a jdu vypnout pc a do hajan, včera jsem to natáhla, tak to nechci opakovat i dneska. dobrou :pensive:
23. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak to jsme byly dobrý věštkyně, co?
23. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
V tělocvičně by měli jenom chrápat a zítra mají přednáškový den, jsou to harantíci z celý čr i sr, tak ty co to mají daleko tady spí. V tělocvičně je to zadara a protože už jsou plnoletý, tak mi jenom dohlížíme :sweat_smile: Jinak jsou holky oddělený od kluků :grinning:
23. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
dobre ranko :sunglasses: dnes strasim od pul seste :angry: hezky den vsem
24. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
čauky čarodky :wink: dobrý ráno :wink:
24. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
katy a do kolika jsi měla hlídku??? do devátý a pak se povolí vše... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: sodoma gomora :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
24. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
čauky mur, tak to mě dneska musel vzbudit budík... a ty máš dneska volno, ne?
24. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
ahoj Zlatko,
jo mam :sunglasses: takze pohodicka klidecek :sunglasses: tady prsi, ale na dusi neklesam :grinning: chystam se na nakup takovych tech picicinek jako vazaci drat, stuhy, krmeni pro ptaky :dizzy_face:
24. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
baumax ma od osmi, tak se jen obliknu a pojedu, zalehnout muzu pozdeji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
a ty jdes na vyslap? nebo proc ten budik? cococo? :confused:
24. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
mur, tak dobře nakup, já se akorát oblíkám a půjdu se šelmou ven, z okna vypadá počasí nádherně, svítí sluníčko, tak se třeba i projdu dýl :wink:

tak se pak srazíme, pááá :sunglasses:
24. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
pááááááááá :sunglasses:
24. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
čauky u nás je počasí hnus!!!!!!já jsem jen uklidila a vytřela a za chvíli dorazí mamule ..no za třičtvrtě hodiny ,takže tady s váma pobeseduju ..jestli bude s kým.. :confused: :confused: :confused: kathy ty bláho mě by z těch odrostlíků asi švihlo ,jedinej kdo spal jsi byla asi tak ty ..jinak si myslim ,že velký seznamovačky a z holkama se sešli aspon na hajzlíkách :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak jsem po vyřazování byla spokojená ,ale ten bendig ten je labilní jak já ..ježiš toho to sklátí ,až vypadne monča a nebo on ..ikdyž tipuju že ten bude druhej a první chodúr,tak to už by moc brečet nemusel ,druhý místo taky pěkný ..je vidět ,že je nezralej a psychicky nevyrovnanej ..malej klučík maminky ještě .. :pensive:
24. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.